Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość gruszka_zlota
ninam wiem ze ci bylo smutno ale czekanie w niepewnosci też nic nie da. Lepiej wiedzieć, jak nie to posmusic się trochę(albo upic:D:D:D jak tak to szaleć ze szczęscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Ale ja tez to przeszlam więc wiem jak to jest:) SAma zdecyduj nami sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i takie założenie jest jak najbardziej właściwe... bo jak nie ejsteś w ciąży to nie będziesz... a ja myslę, że Ty jesteś ninam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Baderka wymcknęło mi się :D my ją tylko ZAkręcamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będziesz w sensie, że w nią nie zajdziesz przez to, że zrobisz czy nie zrobisz testu... o to mi chodziło :) ale oczywiście ninam rób jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez was to zaraz do apteki polecę po test:) A tak na serio to pomyślę, jak do wieczora nie dostanę @ to zrobię ten test. Ale nadal myslę, ze zapewne nici z tego. Teraz dziewczynki uciekam bo muszę gnać do urzędu ze sprawozdaniami, ale piszcie jak bedę w domku to poczytam, no i oczywiście jak co to napiszę jaki wynik testu o ile @ nie przyjdzie. Ściskam wam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się udało ją nakręcić to nasza misja spełniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka a Ty jak się czujesz? Masz jakieś nieprzyjemne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja super... poza tym, że ciągle jem a jak nie jem to myslę o jedzeniu to jest ok... mdłości odeszły, nie jestem już taka zmęczona... tylko z siusianiem mam problem, bo muszę biegać w nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to typowa Ciężarówka :D Chcesz poznać płeć brzdąca wcześniej? Bo to chyba jakoś w Twoim czasie się poznaje? Jak nie to proszę o oświecenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę, chociaż po moim wyglądzie i objawach to oceniam się na kolejnę dziewuszkę... na 99%:) czasem na tym etapie można juz poznać płeć, wszystko zależy od ułożenia maluszka... moja córcia zdradziła się np. dopiero po 20 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Tak Was sobie czytam...i wiecie co? Az mi sie zatesknilo za tym cudownym czasem z \"brzuszkiem\":-) Na razie mam rece pelne roboty przy dwojce Maluszkow i chyba jeszcze troche poczekam z kolejnym Bobasem;-) Zycze Wam duzo zdrowka🌻🌻🌻 Ninam, jejku, ja sama sie nakrecilam:-):-):-) Powodzenia, dwoch kreseczek zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia jak moja koleżanka była w ciąży to jej zazdrościłam (tak pozytywnie) ale jak już na świecie było jej dzidzi i trzymałam je na rękach to stwierdziłam co tam radość z ciąży jak już jest to małe bobo i jest takie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, zrobiłam ten test i dalej jest jedna krecha:( W sumie to tak jak się spodziewałam. Teraz czekam na @ i do dzieła:) A teraz będę kibicować wam kochane. I mam nadzieję, że za miesiąc to ja napiszę, że są II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot, no wlasnie, to male bobo jest takie cudowne, a potem gdy rosnie jest jeszcze cudowniej:-) A czas ciazy jest jakis taki magiczny...hmmmm...;-) Mot, gdzies pisalas o imprezie i alkoholu...az wstyd sie przyznac...o pierwszego dzidziusia dosyc dlugo sie staralismy, pol roku...Jakos sie tym podlamalam ze u nas nic a u moich kolezanek udalo sie za pierwszym razem. Na tej imprezie bylo BARDZO wesolo:-) 2 tygodnie pozniej na tescie pojawily sie 2 kreseczki. Przy drugim dzidziusiu na imprezy juz czasu nie bylo;-) Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
mi też się nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia to jak będziesz gotowa na dzidzi to czas iść na impreze, a jak nie to się ich wystrzegaj :D Ninam ale zrobiłaś test popołudniu czy tam wieczorem a to ranem jest największe stężenie hormonu we krwi. Poza tym @ i tak nie masz więc jak wytłumaczysz to? Często Ci się tak zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka jak się nie udało???? Pisałaś o drugiej bladej kresce? I co zrobiłaś kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot, zrobiłam test po pracy, myślę że się nie mylą te testy, po prostu przez moją psychikę się spóźnia. Chciałabym żeby już przyszła to bym mogła zacząć odnowa staranka. Gruszko - jak to ci się nie udało????? robiłaś kolejny test????? napisz o co chodzi dokładnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ninam to co, to tylko Twoja psychika tak działa? kurczę podejrzana sprawa... no ale skoro nie tym razem, to trzymamy kciuki za następny :) gruszka ale jak to, przyszła @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze takie wczesne testy robi się rano, bo to jeszcze wczesna ciąża. Po drugie zawsze mogą zawieść. Ja jak zrobiłam w dniu @ i wyszła jedna kreska to wiadomo, postanowienie odchudzanka, alkohol na Dzień Chłopaka i takie tam. A po kilku dniach ZONK:) Tylko bez paniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie myslałam, że aż tak nakręciłyśmy ninam... byłam pewna, że poczeka z testem do rana baba jedna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! No nakręciłyście mnie, ze ho, ho:) No ale nie spodziewałam się, że test wyjdzie pozytywnie więc tym razem rozczarowania nie było, no może bardziej mój mąż się napalił, że może jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jak kto, ale mąż na pewno nie będzie miał nic przeciwko kolejnej turze starań... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no napewno nie będzie narzekał:) Ciekawe, co tam u gruszki? Baderko myślisz, że dostała @? Kurcze narazie się nie odzywa ciejawe co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... napisała to tak zdawkowo... smutno to zabrzmiało, mam nadzieję, ze się odezwie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Tak dostalam @ niestety:( muszę uciekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi gruszko... byc może było u Ciebie tak jak się podobno często zdarza... lekarze szacują, że jest tak w 30-50% wszystkich poczęć... tzn. dochodzi do zapłodnienia, ale z jakiś powodów najczęściej wad zarodka ciąża przestaje się rozwijać i kobieta dostaje jakby normalny @... dlatego lekarze odradzają robienie testów przed terminem @... pewnie marna to dla ciebie pociecha, ale jesteśmy z Tobą... trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×