Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

do jutra ! ;) ...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
halo halo :) [poprosze o znak zycia i zdrowia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nowego roku zmieniam plan i charakter pracy. kiedyś jeździłem po ludziach i firmach , brałem dane wracałem do biura lub domu i je przenosiłem na papier. teraz co będę mógł będę w przydzielonych przez tamte firmy samotniach czyli salach konferencyjnych ewentualnie stołówkach czy innych piwnicach robił to i nie jeździł dwa lub trzy razy . teoretycznie zyskam na czasie. praktycznie stracę na rozmowach z Wami . tak więc długo tak chyba nie wytrzymam :) ;) :) sniper...................................................... do jutra :) ... znikające na za długo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę Paloma strzelał ale ta Twoja rzeka to nie Wisła ??? :) jakieś takie zwidy mam ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma utonęła w pracowitych papierkach Sela uwierzyła we wróżby i robi porządek z życiem :) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie rzeka czas ucieka
...z księgi policzonych smutków czy ktoś kiedyś czytał koontza ? ja za młodu go połykałem :) sniper - tak żeby pomarańczowiej było choć to nie ja miałem rozświetlać pokój samym swoim wejściem !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
ja dzisiaj zaliczam megadoła nic nie łykam pieprzę wszystko miałam tego nie pisać I got lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
czas do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to pewnie goowno pomoże ale skaczę z Tobą w tą przepaść nieważne co jest dalej . nie będę nic mówił tak tylko będę leciał obok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
mnie to się nie chce do pracy łazić takie megadoły mam od nadmiaru obowiązków a sokół tylko szczuje i szczuje, dopierdala do pieca i patrzy czy równo puchnę odechciewa się wszystkiego i w zasięgu megadół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sela - ja się dziś dowiedziałem że przybędzie mi obowiązków kasy jednak nie :) i żebym w marcu całym tak sobie pracę ułożył żebym znalazł czas na miesięczne szkolenie i to nie wyjazdowe w ciepłych krajach tylko w Łodzi ! 6 godzin dziennie :) a na koniec stycznia tygodniowe :) też w łodzi . dodam że podyplomówki jeszcze nie skończyłem pracę mam do napisania :) jestem z WAMI ;) tyle że ja mam utrwaloną warstwę ochronno-olewatorską troszkę w życiu rodzinnym mało się spisuje ona :) ale w robocie jakoś tak:) jeszcze raz - jak smutki nie z choroby to dacie radę szybciej niż myślicie :) sniper ..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWICE
...nie dają się prowokować błachostkami ani czynami małych ludzi a ja wierzę w Wasze drapieżne korzenie :) do jutra .... :) sniper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawola noga
no sniper, faktycznie rok bawoła nastał, kucia faja. jakiś ten rocek panocku z koziej dupy wynajęty, co spojzys - to pod górecke ;) mam sie lepiej, chyba dobrze robi polatać razem w głąb doła, zawsze co razem to raźniej. pozdrawiam Selę, w ten trudny, bawoli czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się narobiło !!! bo rok bawoła dopiero dwudziestego któregoś stycznia się zaczyna :) a tu mamy chyba zemstę odchodzącego szczura :) jak to mówiłaś - małe szare podłe gryzonie :) choć znam ludzi spod szczura - ok są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Palomo co wystarczy do ekstazy zapach wiatru przed burzą ...Selo co na pożarcie wróbli ze mną poszłaś na post odpowiadając :) :) :) ...śnieg mamy czego więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawola noga
Kryste, powie cos człowiek w locie, a to zapamiętane mu jest ;) jak z tym wiatrem przed burza :):) w walce szczur kontra kot jestem za kotem, szczur choć mądrzejszy od kota ma mniej fantazji i gorzej pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawola noga
a śnieg carte blanche na całej połaci, dobrze robi na spokój w głowie. dobra pogoda, tylko memelom ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętałem... ...bo mi też tyle trzeba :) nie sądzę żeby szczur był mądrzejszy myślę że szczury mają tzw. inteligencję stadną - w odosobnieniu w przeciwieństwie do kota się gubi :) w walce sam na sam kot jest u siebie w domu - szczury w grupie są niebezpieczne jak wróble :) ale my - koty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do roboty:) uśmiech na twarzy , spokój w głowie i ból w mięśniach po nartach tego życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek z ostrym pazurkiem
no ciao, miłego dnia, dzięki za mile słowa wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm a jeśli chodzi o mądrość
kocią..., to głowy za nią bym nie dała, a jednak nie da sie ukryć, że mają to Coś :) czego brakuje i psom, i szczurom i niektórym ludziom też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
przydałyby mi się takie przed wyjazdem u nas ferie od 19stego jadę z rekinami w górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teść jeszcze ma takie buty :) w srebrze :) i na chodzie !!! koty mają charakter zabójców nie lubię kotów z uwagi na ich podejście do życia łążą gdzie chcą , pogłaskać można tylko wtedy kiedy to im się chce ( pies ma zawsze ochotę ) z żarciem wybredne , na spacer niechętne . jak mi już wlezie na kolana kocica to nie wypędzę. ale wolę psy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×