Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

mam juz dosyc tego obzarstwa zaczynam od jutra , kto sie przylacza????

Polecane posty

nie chodzi mi o akas konkretna diete tylko kontrolowanie tego co sie je. Ja zjadam ogromne iolosci zarcia i mam dosyc...bede zapisywac wszystko co zjadlam , mam nadzieje ze jest ktos chetny , razem zawsze razniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
ja sie odchudzam od jakis 3 miesiecy ale chcetnie bym sie z Toba zakolegowala tutaj ;DDD w sensie powymieniac sie spostrzezeniami itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadlam np 2 kanapki z pasztetem , kawa , 2 duze monte , ciastko , 3 kanapki z wedlina , zupe krupnik , paluszki rybne , paczke mentosow , troche salatki z kapusty....to jakies 3000 kcal.....za duzo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d jutra wszystko zapisuje i bedziemy sie wymieniac nasza meka dziewczyny bo dopoki zoladek sie nie skurczy troche to bedzie meka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja..
to ja się dołączam :) :) sonia13 a ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zminilam prace i strasznie zaczelam sie objadac....wczesniej nie mialam jak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja..
Mi przybywa od kiedy zaczełam chodzić do szkoły, ucze sie w technikum i w pazdzierniku miałam praktyki- trwały krótko a czas wolny spedzałam na dłuuugich spacerach i od godz.16 nic nie jadłam. teraz chodze do sszkoły i po niej w domu siedze przy ksiązkach i sie obzeram na noc, wkurza mnie to na maxa! i tez chce z tym skonczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja..
nie martw sie :) dasz rade, grunt to chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja..
we wrzesniu miałam praktyki* sorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chce
...schudnąć!!!!!:) Uwielbiam słodycze i kolacyjki:( Mam zamair powoli z tego zrezygnowac. Ile waże lepiej nie mówic bo wstyd przed światem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezja..
Ja tez chce- tutaj mamy o tyle dobrze, ze jestemy anonimowe wiec mozemy byc szczere:) ja waze 70 przy 180 cm. moze to i nie az tak duzo na mój wzrost, ale wałki tłuszczyku na moim brzuchu doporowadzają mnie do szału! a i od jedzonka powstrzymać sie nie moge.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePopuszczę
Hej :) Ja tez od jutra walczę z Tobą :) Daje sobie czas do sylwestra żeby osiągnąć to moje wymarzone 60 kg! Mam 170 cm wzrostu i jakies 72 kg :/ Ostatnio po diecie rzucilam się na jedzenie i takie są tego efekty :( Najbardziej chce zmniejszyc obwody bo kiedys (jakis rok temu) mialam strasznie zgrabne uda mimo ze wazylam ok 64 kg! Po prostu mialam ladnie wyrzezbione...a teraz? Istna masakra :/ OD JUTRA STARTUJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide do pracy a tam tyle zarcia!!!!!!wszystko na wyciagniecie reki boze.....jak na razie tylko kawa....z cukrem i poki co nie czuje glodu az dziwne...mysle ze na sniadanie wypije tylko sok owocowy i zjem jakas salatke bo musze skurczyc zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popuszczę--> ja mam 171cm i startowałam 01.09 z wagi 72,5 a dziś 65 tobie i wam wszystkim też się uda. O wiele cięże niż schudnąć jest później utrzymać tą wagę:P Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty to zrobilas ze tyle schudłaś? ja od miesiaca sie ograniczam tzn praktycznie nie jem, w ciagu dnia potrafie zjesc 1 maly posilek a waga jakos nie leci w dol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaagusia u mnie to jest tak że ja ogólnie naprawdę duzo jadłam w ciągu dnia ( powinnam na to jedzenie ważyć więcej niz 72) także jak mocno ograniczyłam posiłki to i zleciały kilogramy szybko:) Teraz na pewno będą spadać wolniutko ale tak jest juz mi jest dobrze:) Do tego brałam BIO CLA i piłam zielone herbatki :) a normalnie w ciągu dnia wypijłam litr coli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja wlasnie postanowilam zrzucic co nieco z pupci i brzuszka :) od dzis cwiczenia (nie za duzo bo nie mam czasu ) i mysle o kupnie Therm Line II podobno daje efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja zaczelam 29.09 przy 175cm i 84 kg, wieku 23 (w blyskawicznym tempie z juz zbyt wielu 75kg doszlam do 84kg i powiedzialam glosno STOP) -male posilki wlasciwie 2x dziennie -ZADNEGO pieczywa bialego i ziemniakow -52 min aerobiku + rozciaganie (narazie co drugi dzien mi sie udaje, chce codziennie) - dzis 11 dzien, dotychczas zrzucilam 5kg pozdrawiam wszystkie pozostale FIGHTERKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×