Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Złośliwa. Skoro Komik był na tym topiku to z pewnością już wie, że ty go... że on dla ciebie.. no, że wiesz.... Nie przeszkadza ci to, mam nadzieję..? :) chociaż zawsze można liczyć że od rana miał zaspane, kaprawe oczka, i nie doczytał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wolę, jak ktoś jest jedynym wsród, niż jednym z." wiem wiem, Stronniczy.... Wolant do siebie.. .. i tak dalej.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każda powazna potrzeba czy odczuwany brak, normalnie zmusza do działania, do podejmowania jakichś wymiernych kroków." "Spróbuj przez 30 lat nie robić siku.... Przecież to jest.. naprawdę jakieś.... dziwne. Nienaturalne." tak, retro seks to czynność fizjologiczna, naturalna potrzeba. ale jeśli to wystarczy, by zaspokoić potrzebę bycia z kimś - to życzę przyjemnego oddawania moczu. ------ w temacie głodu "ale na razie poleżmy sobie na chodniku i popatrzmy w niebo..... na chmurki..... i poczujmy do dna trzewi jak jesteśmy cholernie głodni, że aż nas skręca.....!!! takim uczuciem też się mozna rozkoszowac, czemu nie....?" tak, poleżmy:) aż dostaniemy wilka:) a potem idźmy - zamiast do wykwintnej restauracji - na tę bułę z mięchem do pobliskiej budki z hot-dogami:D Ale warunek jest jeden: top mięchop w bułce musi być na tyle zjadliwe, żeby nie opróbowało uciekać:p ----- Nie-złośliwa "Jestem nie wyspana z powodu facetów Tyle kobieta musi sie natłumaczyć żeby coś zrozumieli" Oni nie są fajni w takim razie:) tylko ... normalni:) Bo facet niewiele rozumie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska no nie mów- oglądasz domowe przedszkole ??:D dobra a tak na poważnie- lubię zepsutych facetów, bo sama nie jestem aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike chodzi mi o taką młodzieńczą radość życia, wiesz - mało negatywnych myśli, jeszcze nie skorumpowany przez rzeczywistość światopogląd i ogólnie optymistyczne podejście A zepsuć to oni się jeszcze zdążą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska - patrząc na mojego 8 letniego syna - celowo spytałam o przedszkole- bo w wielu 8 lat facet jest juz tym samym zepsutym facetem co w wieku lat 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska no co ty:D to jedyny cream uchował się do tego wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Ja znam i jest wolny .... Pan dr na motorze .. Brunet o brązowych oczach ... Oczytany, opera, teatr, kino - na bieżąco ... Ciągłe podróże, bo go stać ... Kilka języków - mieszkał w paru krajach ... Praca gdzie się dobrze zarabia .. Elokwentny intelektualista ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, Widać nie tylko Cream, bo ci moi znajomi są naprawdę fajni i fajnie się z nimi gadało i żartowało (teraz już nie mamy za bardzo okazji, ale nie tak dawno często ich spotykałam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankietka- a w łózku dobry jest?????????????? bo pogadać to każdy umie........ ale ile można gadać i chodzić po operach???:D chociaż- gdyby nie to , że ma siusiaczka- to dla retro byłby prawie idealny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska- oj tam- znałam kiedyś jednego faceta- byl- ba- jest- niedobrym człowiekiem- ale dla mnie był fajny- osobiście wolę wiedzieć, że ktoś jest zły- niż mam się przekonać po jakimś czasie, że nie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Owszem dobry ... Jak idzie do łóżka, to jest to pełna oprawa ... Pełno świec, kadzidełka, dobre wino ... Piękna muzyka ... nastrój .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska- dla mnie w zasadzie tez:D nie mówie o relacjach kochanka kochanek, ale koleżanka - kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankietka- matko jedyna kadzidelka?????????? to ja bym panu podziekowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Hmm ... Może to i lepiej ... On nie dla wszystkich .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankietka :D a dla kogo ???;) luska- naprawdę- taki nawet jak ci wsadzi nóz w plecy- to po pierwsze wogole cię to nie zdziwi, po drugie konajac bez mrugnięcia okiem zrobisz mu dokładnie to samo i nie będzie ci żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Raczej dla wrażliwej intelektualistki.... Z wyglądem anioła ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrażliwa intelektualista z wyglądem anioła- to nasza retro- jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Muszę wierzyć na słowo ... :P Brunetka? najlepiej z kręconymi, dlugimi włosami ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
heh czarny anioł się zdarza ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny apiol ma więcej wspólnego z diabłem i bynajmniej nie jest wrażliwą intelektualistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×