Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Gość ofe rma
"Ich to kręci!!" no przecież ironuś od początku mówił że lubi w pupkę, co się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagodna zuzanna
haha przyłapany wreszcie na gorącym uczynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no przecież ironuś od początku mówił że lubi w pupkę, co się dziwisz" No jasne, że lubię. Tacy leszcze to nie mogą na nic więcej liczyć, to daję się im cmoknąć w oczko czasami. Niech się cioty ucieszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To czy w coś się mocno zaangażujemy, damy przygnieść jego ciężarem do ziemi sprawia, że może się przez chwilę wydawać ciężkie i mające sens." ok, byle by nie za często.....:) wiem o co idzie, naprawdę... ale w takim razie każde życie ma sens. Bo nie znam nikogo kto choc raz nie zostałby z cała mocą przygnieciony do ziemi.. i z tego względu uważam że człowiek czasem zasługuje na coś fajnego... i żaby mu było lekko i dobrze. na coś fajnego , czyli np na fajnego faceta.....:) zakładając teoretycznie że takie coś istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"topik jest o niefajnych facetach ( akurat mamy nalot takowych)" co nalot, sama robisz nalot i się czepiasz :P "i z tego względu uważam że człowiek czasem zasługuje na coś fajnego..." to nie jest kwestia zasług. ale że chciałby to się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Hehe to widzę, że mamy podobne marzenia! Ja też marzę o fajnym facecie, takim przy którym będzie mi jak najlepiej (choć nie nastawiam się na życie bez problemów, bo z bajek wyrosłam). Ale z tym ciężarem to też nie chodziło o cierpienie. Czasami są sytuacje wymagające dużo wysiłku (np przy poznaniu faceta - ocena czy jest fajny, staranie się o zaprezentowanie z dobrej strony itp, itd to akurat było do tematu tu) i one sprawiają, że czujemy, że żyjemy bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydal28
Widzę, że Ciekawa dyskusja, jak zawsze na kafe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i z tego względu uważam że człowiek czasem zasługuje na coś fajnego..." to nie jest kwestia zasług. ale że chciałby to się zgodzę. ty Oferma zasługujesz... bo chyba jest ci tak ciężko, że jak tak dalej pójdzie to wszystkie grzechy odkupisz za życia, na ziemi, a po śmierci twoje ciało nie ulegnie zepsuciu.. coś tam by ci się należalo, uważam.... A poza tym wstyd mi dzis za ciebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to konto wkurza, jak wykasować stary nick? Czasami dziwne rzeczy się dzieją z moim kontem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"bo chyba jest ci tak ciężko, że jak tak dalej pójdzie to wszystkie grzechy odkupisz za życia, na ziemi, a po śmierci twoje ciało nie ulegnie zepsuciu.." i będę rozumiał mowę zwierząt i wszelkiego bożego stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
ofe rma "bo chyba jest ci tak ciężko, że jak tak dalej pójdzie to wszystkie grzechy odkupisz za życia, na ziemi, a po śmierci twoje ciało nie ulegnie zepsuciu.." i będę rozumiał mowę zwierząt i wszelkiego bożego stworzenia Hehe, ale mam dzisiaj dzień na cytaty. Żeby Cię jeszcze bardziej dobić to masz: "Choćbym mówił jezykami ludzi aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo i cymbał brzmiacy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma fajnych facetów bo mądre dziewczyny gdy tylko takiego wypatrzą z miejsca go zajmują - zostały tylko odpady. Im jest fajniejszy tym wcześniej jest poderwany, nawet w szkole średniej - jeśli facet kończy studia i wciąż jest sam to znaczy, że coś z nim jest nie tak. Jeśli zaś do trzydziestki żadna sie nim nie zainteresowała to znaczy, że jest wyjątkowo \"niefajny\" - może sobie odpuścić lub liczyć na jakąś desperatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
choćbym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym. a miałem dzisiaj dobry humor nawet. i kurwa pięknie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się oferma, ja mam dziś akurat beznadziejny humor, więc o tyle miałeś lepiej, że dopiero teraz Cię dopadło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
korjonos - dużo prawy jest w tym co napisałeś, ale ja chcę dalej mieć naiwna nadzieję, że znajdzie się jakiś fajny w moim wieku, bo nie chcę młodszego. Ostatnio nawet wybrałam się na randkę z takim młodzikiem i to była porażka... O czym ja z nim rozmawiałam, ech, nie to pokolenie... Przepraszam oferma, mam zły nastrój sama i nie powinnam go innym z tego tylko względu psuć. Niedziela już prawie minęła, a to jest chyba najgorszy dzień tygodnia osoby samotnej, jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... Są też fajni faceci w wieku dojrzalszym - spowodowane to może być różnymi zdarzeniami losowymi nad którymi nie sposób zapanować. Wiadomo, wypadki chodzą po ludziach więc facet mógł stracić poprzednią dziewczynę. Problem w tym, że ktoś, kogo kobiety uważają za"fajnego" ma z pewnością wielu przyjaciół, prowadzi bogate życie towarzyskie a co za tym idzie ma wiele okazji do poznania kolejnej dziewczyny. Trzeba więc się spieszyć zanim inna sprzątnie go sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
korjonos Trzeba więc się spieszyć zanim inna sprzątnie go sprzed nosa. I tu się właśnie pojawia problem. Spieszyć się trzeba, ale pokazać się jako desperatka też nie popłaca. Poza tym takie szybkie "zaklepanie" faceta nie sprzyja rozwojowi poważnego, partnerskiego związku i zbudowaniu trwałej więzi, na to jednak potrzeba czasu. Ale rozumiem mam być uważna i czujna na okazje. Staram się tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie nie jestem na bieżąco, ale się wypowiem :P osobiście znam kilku mężczyzn, z którymi mogłabym iść przez życie nie nazwę ich fajnymi, gdyż to za płytkie określenie ,jak dla mnie na szczęście nie muszę teraz dokonywać wyboru, gdyż zrobiłam to już wcześniej i ...nie żałuję, tzn nie miałam takiego dnia, przynajmniej na razie, abym żałowała tego , że jestem z kim jestem nie mam też chęci, ani pragnień, aby strzelać kogokolwiek w pysk, czy to kobietę, czy mężczyznę ale ja nienormalna chyba jestem :O po powierzchownym przeczytaniu kafe, stwierdzam, że chyba żyję w innej, równoległej rzeczywistości, bo większość problemów i kłopotów jest dla mnie kosmiczna i komiczna nie wiem, czy cieszyć się, czy płakać? ech życie ...! 🖐️ spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja bym cię puśił na imprezę i nawet mogłabyś przyprowadzić do domu trzech facetów Jeden warunek: muszą być przystojni Bo my - kryptogeje - jesteśmy estetami szukanie - lubię cię- bardzo aleeeee facet pozwalający kobiecie przyprowadzać do domu nawet 3 facetów- niezależnie od tego czy jest kryptogejem czy nie- jest niczym innym jak trok od kaleson:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie chyba tylko mnie denerwujesz:O ****************************************** Nie-złośliwa "za co dać Szukaniu?" Za to samo, co w pysk Powód się zawsze znajdzie Nie-złośliwa, też się zastanawiam za co.... może nie za co, ale ile razy Hehehee tylko na forum jesteś taki mądry,gdybym wyskoczyła nagle z monitora do Twojego pokoju z okrzykiem''bierz mniea potem dam Ci w pysk'to najpierw byś zemdlał,a potem usłyszałabym godzinny wykład,że to tamto i owamto:classic_cool: *********************************************** Popatrz na mój nick, retro... Czy ja mam nick Komiczne? --zazdrosny jesteś?:P:P ************************************************ Cześć Ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdybym wyskoczyła nagle z monitora do Twojego pokoju z okrzykiem''bierz mniea potem dam Ci w pysk'to najpierw byś zemdlał,a potem usłyszałabym godzinny wykład,że to tamto i owamto" ja bym nie zemdlal :P ale nie wzialbym cie bo za mala jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście pytałem, czy doszła do tego, za co dać w pysk szukaniu :P Ja mam propozycje - za włochate mysli - ten gość ciągle szuka dziury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - jeszcze nie :P czy przemyślałeś sobie na trzeźwo sprawę zielonych rajstop??? czy mam dalej czuć się obrażona???:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam propozycje - za włochate mysli - ten gość ciągle szuka dziury facet bez włochatych myśli i bez szukania dziury- to juz nawet nie trok od kaleson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - nie chodzi o same rajstopy, tylko te pedofilską mode kobiety ubrane w 10 pstrokatych kolorów i do tego w kolorowe rajstopy, najlepiej jeszcze w prążki, przypominaja mi styl dziewczynek z przedszkola a nie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×