Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hehe :D nie aż tak głęboko to nie będę... do 1,9 jest daleko :/ siądę sobie na schodach i poczekam na Księcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) dopiłam właśnie herbatkę :) miłych snów Wam życzę :) a potem ich spełnienia w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś hwała a dzisiaj hała.
Taaa kiedyś byłam taką zimną suką oj jaka ja bylam w tedy szczęśliwa...zawsze wychodziłam z założenia że po co mam być przez kogoś raniona i płakać jak ktoś mógł przeze mnie (oczywiście moi przyjaciele byli nie tykalni i na nich to się nie odbijało) ale nie bałam się mieć własnych poglądów.A teraz zmieniłam się dla chłopaka wiatr mi w oczy wieje wszystko sobie biore do serca i rycze po kątach ile wlezie..:( Heh..TAK BYM CHCIAŁA BYĆ TAKA JAK KIEDYŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - poślij mi na gg numer telefonu, to Ci się spełni :D a co Ci tam napisałam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widże że mnie tyle ominęło buuuuuuuuuuuuuuu i jeszcze ominie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu( witam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, cześć, Piwniczko kochana - ale my cały czas o Tobie myślimy przecież :) tak myślałam o Tobie dzisiaj, że znowu sobie cytryny do herbaty nie kupiłam, a teraz już mi się nie chce jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) kalambka, właśnie nie pamiętam co... mi przysłałaś... dobrze, że mi się odkrywki nie śniły :D hmm a gdzie zniknął Darth?? wystraszył się takiej ilości kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambaka tu idę ci zrobić herbatke z cytrynką:) juz mam dosyć mojego projektu w sobote obroną hehheeheh a ja jeszcz enic nie umię ale co tam będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehhehe ładne czy nieładne ale wnętrze mamy pikne hehhehehhehehehheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnica - to cytrynki mi trochę tylko wyciśnij, herbatkę sobie zrobię :D parę kropel powinno przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale komuś po drodze chyba też brakowało, bo nic tu nie mam, suchutko :D trudno, jeszcze trochę i się nauczę, że polubiłam herbatę z cytryną i mam pamiętać o tym w sklepie:) albo przestanę ją lubić - to też jakieś rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy piękne wewnętrznie i zewnętrznie :D ja znowu dziś robię prezentację :D heh i mnie olśniło, że jutro mam na 14 a nie na 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam herbatke z cytrynką:) przyszalm jednak na chwilkę muszę dalej pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu_ popieram JESTEŚMY PIĘKNE!!!!!!!!!! to powodzonka na prezentacji:) pozdrawiam i zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontakt na gadulcu odezwę si w niedzielke jak wróce ze stolicy hhhehehehhheeh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnica, ale mam nadzieję, że jeszcze do Nas wrócisz?? no dobrze, że mnie olśniło, lepiej teraz niż jakbym się na 12 wybrała :D a prezentacje mam na seminarium, więc muszę ogarnąć to co mam do inżynierki... a odkrywkami to się tylko stresowałam... młody był spoko, ale stary ciągle o coś pytał... miałyśmy wąski zakres... a oni się pytali o nie wiadomo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×