Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

no, teraz to mi się zachciało świeżych truskawek... to po tym dżemie czeresniowym, Tylko tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambaka już wiem!!! On teraz codzień bedzie brokuły jadł. :D Czeresni bym zjadła, ale takich prosto z drzewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rozmowa się kręciła, a tu nagle klops... przestało działać :( cześć stokrotko :* miłego dnia idę do sklepu po składniki na zupkę, a potem do pisania wrócić trzeba.... no a wieczorem koleżanka na plotki wpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki 👄 No wczoraj to sie coś serwer powiesił, co jest raczej rzadkim zjawiskiem na kafe. Buziaki dla Was :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne, dziwne, ale i z o2.pl ogólnie były problemy... zupka wyszła mi pyszniusia :D z plotek z koleżanką nici... więc trzeba będzie posiedzieć nad inżynierką.,... dostałam odpowiedź od promotora.... zaznaczył mi tytuł rozdziału i fragment dotyczący definicji szlaków turystycznych no i nie wiem co z tym zrobić :/ ide w poniedziałek do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dostałam telefon od przyjaciółki i jade oblewać jej prawko, które robiła 5 lat!!!!!!!!! A więc robie sie na lalke i wyruszam :D Jak do domu wróce tego nie wiem... hmm... może ktoś miły mnie odprowadzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrócilam do domku.Sama i nikt mnie nie odprowadzał :D Pogoda jest okropna. Pada i wogóle... Tylko ktoś pijany chodzi po dworzu o tej porze :D Będę spała do południa, a później po samochód musze isc :( Było zajebiście :D:D Do jutera :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek nie wielbłąd - napić się musi ! Czasem taka chwila nadchodzi, że nieświadomość życia jest lepsza niż życie w parszywej świadomości :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taka zdolna dziewczynka, że popsułam komputer.... dysk czyściutki nie ma nic, nawet po partycjach nie ma śladu... o pomoc musiałam exa poprosić.... ale całość opowiem innym razem... masakra jestem załamana tym co się stało, wszystkie materiały, programy nic nie mam... a miałam oddać mapę albo chociaż część jej opisu w poniedziałek promotorowi... a ja nawet programu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️ Stokrotko przepraszam, ze nie dotrzymałam słowa. Cały dzień miałam gosci, a wieczorem przyjechała koleżanka z mężem. Tylko_tu strasznie mi przykro, że straciłas wszystkie materiały. Teraz dużo pracy przed tobą, żeby to nadrobić. Ale wierzę w Ciebie. Mądra z Ciebie dziewczyna. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak Mój Anioł nade mną czuwa, bo część materiałów do inż mam na pendrivie... o tyle dobrze... inż jest na mailu więc pisać jej od nowa nie muszę... ale dobrze, że nie zaczęłam robić mapy w programie... chociaż i tak się popłakałam... no i wyszło potem co wyszło... ale opowiem Wam później... miłego dnia... ja zacznę pisać inżynierkę w notatniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się zadławił internet... wchodzę więc, rezerwując sobie mnóstwo czasu na czytanie... a tu tzw. kicha.. :P żyjecie w ogóle??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nadal na kompie posiadam tylko mozillę i gg.... inżynierka w miejscu, a powinnam ją jutro podobno oddać... muszę napisać podanie o przesuniecie terminu oddania... ale humor mam świetny... przyszalałam na zakupach... 2 koszulki, bluzka a\'la kimono... spodnie... i kapelusz w sumie dla mamy, ale mi w nim tak ładnie :D no i w następnym tygodniu znowu poszaleje na zakupach ;-) już się z kolezanką umówiłyśmy... a tak to ujdzie... poza tym, że z exem to się działo w tą sobotę... rozmawialiśmy o tym co było i jak było i dlaczego tak się działo... i wniosek taki, że nie jestem mu obojętna... i powiedziałam mu, że wróciłabym do niego jakby się zdecydował, ale w październiku i powiedziałam mu o warunku, który musiałby spełnić... no i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) jakby coś, to ja dzisiaj jestem i mogę pomóc komuś reanimować topik :D:D:D bo nie chce mi się pitować, chociaż powinnam, więc rezerwuję sobie odskocznię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kalambako 👄 A więc reanimujmy hehe :D Ja jak narazie to walczę z samochodem :/ sie psuje złom cholerny :/ A tu zimno i deszcz pada :( Mam miłego kolegę i coś tam w nim teraz grzebie. Jak mu zostaną części to sobie zrobię szuszarkę do włosów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam ten test i wyszły mi bardzo dziwne rzeczy. Nie wysyłam tego nikomu, bo nie bardzo wierze w cuda :/ Co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - mnie przy moim byłym wyszło "Still loving you", co - jak wiadomo - jest totalną bzdurą :D:D:D:D Ale pobawić się zawsze można :D:D:D zwłaszcza, że na siłę wpisałam inne imię i po namyśle doszłam do wniosku, że: 1. nie znam nikogo o tym wpisanym na siłę imieniu 2. będę uczciwa i skoro mi przyszedł do głowy, to niech już będzie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona - pobawiłam się Twoimi testami i oto jedna z moich odpowiedzi: Twoje życie seksualne jest - mocna :D:D:D zdaje się, że mam na dzisiaj koniec pracy, bo padłam ze śmiechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie znasz, to może dopiero poznasz :D:D Tylko nie zaczepiaj nieznajomych na ulicy, żeby o imię zapytać :D Ja wpisałam wszystko szczerze i mi wyszło, że moje życie to "Poker face" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja go naprawdę wpisałam na siłę, po dłuższym namyśle, żeby nie wpisywać byłego, który mi pierwszy przyszedł do głowy :D więc tak jednak będzie uczciwiej :D a moje życie to "Lovedrive" - co w zestawieniu z tym drugim testem daje mi wybuchową mieszankę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×