Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

to ja Ci zazdroszczę... u mnie wszystko natura załatwiła... przy średnim padło pytanie - kto pani pozwolił rodzić dziecko naturalnie z taką miednicą? Ale skoro jedno pani urodziła, to drugie też pani urodzi...:D A po jakimś roku od urodzenia trzeciego padło kolejne pytanie, tym razem od okulisty - a kto pani pozwolił rodzić dzieci naturalnie przy takiej wadzie wzroku? Ech, cieszę się, że żyję w ogóle :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście mój lekarz był bardziej rozsądny :) już w 6 tyg. powiedział mi, że będzie cesarka, więc nie bardzo wiem co to bóle porodowe :D kiedyś mi cyganka powiedziała, że będę miała dwójkę, ale coś chyba kiepska była w tym wróżeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechała do mnie koleżanka, zrobiłam jej kawe i nie pozwala mi się odzywać, bo serial ogląda :D 😠 a ja nie umiem milczeć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu nie mówiła "hop"... :D mojej koleżance kiedyś wróżka powiedziała, że będzie miała dwoje dzieci prawie naraz, potem długo, długo nic, a potem trzecie... zgodziło jej się z tymi dwoma pierwszymi, potem się śmiała, że jest już mądrzejsza... no i za wcześnie się śmiała chyba :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma bez powodu
kalambaka-i coś się stało z Twoim wzrokiem potem?...pytam bo mialam problem kiedyś w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma>>> kalambaka później oślepła ale tylko na 15 lat, a teraz wzięła rozwód i znów widzi świat kolorowo :D:D kalambako jakoś się nie boję :D nie mam powodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma bez powodu - nic się nie stało :) oprócz tego, że jeszcze całkiem później dowiedziałam się, że do porodu powinno się zdjąć soczewki kontaktowe, bo w oku ciśnienie wzrasta i coś tam się może uszkodzić, bodajże odkleić siatkówka :) ale nikt mnie o tym nie poinformował, a ja się cieszyłam, że wszystko widzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - dobre z tym wzrokiem, na to nie wpadłam :D:D:D:D Ale może nie strasz dziewczyny :D:D:D:D A co do wróżb cygańskich i innych - to ta moja koleżanka właśnie to samo powtarzała przez jakieś 13 lat, co Ty :P Phi, nie mam powodu - tak mówiła :D:D:D Podobno to na ręce można odczytać, ile się będzie miało dzieci, ale jakoś nie bardzo w to wierzę :) bo tam, gdzie pokazywali, u mnie zdecydowanie wychodzą dwie kreseczki na jednej ręce i trzy na drugiej. To razem 5... Brrr... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mi powiedz w którym miejscu to odczytać, bo jak patrze na swoje dłonie to tych kreseczek mam całą masę :P Ja dziewczyny nie strasze :D wiem co mówię, przekonałam się na sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, jak ja Ci to mam wytłumaczyć metodą pisemną... Jak złożysz dłoń w pięść, to od strony małego palca na tym zgięciu, tzn. tam Ci się powinno w dwóch miejscach zgiąć i właśnie pomiędzy tymi zgięciami robią się takie kreseczki. Jedni mówią, że to obie ręce, drudzy, że lewa, inni, że prawa... Gdyby lewa, to w sumie by mi się zgadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole!!!!!!!!!!!!!! wychodzi mi w sumie 7!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wyrobie się chyba :D:D:D:D:D na lewej 3, na prawej 4 😭 załamałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, mówiłam :D:D:D:D ja jestem nienormalna - zrobiłam sobie właśnie jajka sadzone sztuk dwie... to u mnie może się zgadza, a u innych - w domyśle: normalnych ;) - nie, więc się nie przejmuj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore powaznie, bo zwariuje :p na samą myśl wariuję :D no i jeszcze taki mały problem mam, bo zeby mieć to trzeba... hmmm no wiesz , bzykać sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka mówiła dokładnie to samo :P nie martw się, ja też nie mam powodu do obaw :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczyłaś mnie tym prążkiem... teraz nie wiem, co powiedzieć... a dlaczego nie np. drążek??? tylko bez głupich skojarzeń, proszę :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo miala być cętka :D bo ty nie lubisz kropek :D wolisz cetki, jakos pomyliło mi sie z prążkiem :D a drążek...hmm... :D:D:D oj przydałby sie jakiś :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być też ewentualnie pieniążek, bo mnie na rymowanki wzięło :D a jeśli chodzi o drążki, to ja ostatnio używam tylko tego do zmiany biegów w samochodzie - innego nie mam pod ręką :D:D:D:D tylko bez głupich skojarzeń...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry kalambako, że tak zniknęłam, ale mój gość pozwolił mi mówić, a to = brakiem czasu na oddech :D:D:D drążka używam codzień w tym samym celu co i Ty, i bez skojarzeń proszę :D niby mam coś tam w zapasie.. jednak... nie korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA ROZKOJAŻONEJ: 👄👄👄 Dziękuję bardz, bardzo, bardzo :) Napój wysokoprocentowy postawię przy najbliższej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Tu kalambaka starsza o rok i dwa dni :) Ja się młodo czuję, ale topik - widzę - kiepściuchno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam nastroju do pisania i teraz chyba też nie mam... mam nadzieję, że jakoś wytrzymam te ostatnie 2 miesiące w akademiku, bo się pokłóciłam z jaśnie panem. (mój współlokator).. no i stwierdził, że teraz rozumie dlaczego dziewczyny nie chciały ze mną mieszkać i że nie mogą na mnie patrzeć, bo on ma tak samo.... więc chyba już nie chce wiedzieć jakie plotki chodziły i chodzą na mój temat... może już byłam z 5 razy w ciąży... i może sprowadzałam, różnych facetów do pokoju... nie wiem czego ciekawego dowiem się na swój temat... już po prostu nie mam do tego cierpliwości... plotki szybko niszczą, tylko ja jakoś nigdy ich na czyjś temat nie zmyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, pewnie już wszystkie poszły spać, a ja dopiero teraz z piwkiem zajrzałam... buziaki, dziewczątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz ja Cię zaskoczę, kochana, bo na to liczyłam :D:D:D:D:D co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz.... kwitnę :D dom pełem bzu, zapach wiosny :) jakoś tak romantycznie sie zrobiło :P serduszko puka w rytmie cza-cza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to fajnie, bardzo się cieszę, to tak jak u mnie :) ja już się widzę ze szklaneczką z parasolką pod parasolką na plaży z widokiem na... stop!!! bo mnie ktoś rozpozna :D i w ogóle też jestem w takim romantycznym nastroju, że ech, ach i och :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, niech będzie, że plaża z widokiem na Chalkidiki, nie mogę się powstrzymać :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale żebyś nie pomyślała, że się chwalę, bo to nie o to chodzi - to po prostu chodzi mi po głowie i może jak to powiem, to np. będę w stanie jutro pracować albo coś, pranie zrobić... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×