Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

cześć dziewczyny:) ja byłam wczoraj w Krakowie zobaczyć co jest w salonach z sukniami, i powiem wam że sa bardzo ładne i cenowo spoko, ale mam namiar na sliczna sukienke i jak tylko sie uda to bede miala z glowy buty juz mam , takie jak chciałam teraz jeszcze bielizne itp. u nas pogoda straszna, straszny mróz i w ogóle ja chce lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo ;) dawno mnie nie było ale same wiecie, brak czasu .......... :O KAWCIA MIELONA - ja też szyję suknię (musze zrobić misz masz z kilku sukien bo żadna nie podoba mi się w 100 % :P ) i juz w tą sobotę jadę do pobrania miary zadzwoniłam tak z głupa a babeczka do mnie, ze ostatni dzwonek i że coś tam :P :P :P także jak zaczniesz sie dopiero w marcu rozglądać to może być kiepsko - zwłaszcza jeżeli wybierzesz jakąś bardzo dobrą pracownię, mówię Ci terminy strasznie już pozaklepywane :D sie nam zachciało brać ślub z wyżem demograficznym to mamy teraz :classic_cool: także lepiej sobie zaklep termin już teraz żeby potem nie żalować ;) ;) my już mamy wszystko oprócz zaproszeń ale to jeszcze luz ;) no i obrączek ale mamy już wybrane u jubilera [ białe złoto plus tytan ] i babeczka powiedziała, że spokojnie miesiąc przed można przyjechac ;) no pomijam rzeczy typu bielizna, buty i takie tam bo to dla mnie głupota kupować takie pierdoły 5 mscy przed :P :D aaaa i mam jeszcze jedno pytanie ;) na pierwszy taniec chcemy jakąś orginalną piosenkę a że mamy DJa wiec zadanie ułatwione bo orkiestra wiadomo zagra tylko to co umie :P ale o co mi chodzi ? :D znacie jakieś orginalne piosenki pasujące na I taniec ? niekoniecznie po polsku :P myślałam nad Lauryn Hill " I need you baby" tylko że nie znam za bardzo angielskiego bo całe życie tylko niemiecki i nie chce się wygłupić bo w sumie to się domyślam o czym ona śpiewa bo wiecie, żeby potem nie było tak jak z tą bardzo popularną kiedyś piosenką na pierwszy taniec "WINDĄ DO NIEBA" gdzie laska ewidentnie śpiewała o tym, że idzie do ołtarza nie z tym, którego kocha ale w chuj ludzi ostro tańczyła do tego swój pierwszy taniec heheh :O :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kurcze...ja znowu chora:(Drugi raz w tym roku...szok! Ale to jeszcze nie wszystko..dzis mam luzu troche w pracy i planowalam,ze podrukuje sobie zaproszenia (bo pierwszą partie mam juz i nadal podobaja mi sie,wiec juz takie zostaja:) ) -tym ktorym wyslalam na maila zdjecie to Wy wiecie jakie bedą:)...no ale do rzeczy..dzis chcialam podrukowac jeszcze troche...i co?Okazalo sie,ze nie mam ze soba trosci zaproszeń ...jestem zła jak cholera...mogłabym co prawda napisać od nowa ale to juz nie ebdzie to samo -bo pewnie nie uda mi sie idealnie odtworzyc...a po drugie az tyle czasu nie mam wolnego...ostatnio bardzo dlugo mi z tym zeszlo.... Pozdrowienia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczna jest ta piosenka...ale czy nie mowi o tym jak zyc bez kogos? Ja ją tak rozumialam zawsze:( Ja nie wiem jeszcze jaka ja chcialabym miec pierwsza piosenke...zazdroszcze tym,ktore maja dj i moga wybrac wszystko...zespol taki wszechstronny nie jest juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, oto tlumaczenie tej piosenki: (takie troche o nadchodzacym rozstaniu, nieuniknionym-jak dla mnie) Jak mam przejść przez noc bez Ciebie Jeśli muszę żyć bez Ciebie Jakie to życie by było Och ja, ja muszę Cię mieć w swoich ramionach, muszę Cię trzymać Ty jesteś moim światem, moim sercem, moją duszą Jeśli kiedykolwiek odejdziesz Kochanie zabrałbyś wszystko co dobre w moim życiu I powiedz mi teraz Jak mam żyć bez ciebie Chcę to wiedzieć Jak mam oddychac bez ciebie Jeśli kiedykolwiek odejdziesz Jak mam wtedy przeżyć Jak mam, jak mam, jak mam żyć Bez ciebie Nie było by słońca na moim niebie Nie było by miłości w moim życiu Nie było by cudu dla mnie I kochanie nie wiem co zrobiłabym Będe zagubiona jeśli zgubię ciebie Jeśli kiedykolwiek odejdziesz Kochanie zabrałbyś wszystko prawdziwe w moim życiu I powiedz mi teraz Jak mam żyć bez ciebie Chcę to wiedzieć Jak mam oddychac bez ciebie Jeśli kiedykolwiek odejdziesz Jak mam wtedy przeżyć Jak mam,jak mam , jak mam żyć Proszę powiedz kochanie Jak mam to kontynuować I powiedz mi teraz Jak mam żyć bez ciebie Jak mam żyć bez ciebie kochanie Jak mam żyć Jak mam żyć bez ciebie Jak mam żyć bez ciebie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na pierwszy taniec chce: http://pl.youtube.com/watch?v=XpnNwo_n74g jestesmy ze soba juz niedlugo 8 lat, to kupa czasu ;) poza tym mamy juz dom, dzialanosc i nie zawsze bylo cudownie i pieknie, nie zawsze jest, niektorzy nam mowia ze za wczesnie zaczelismy dorosle zycie, duzo za wwczesnie, niektorzy nie wierzyli ze tak mlodzi ludzie dadza rade, jeszcze teraz spotykam zdziwnione miny ze mamy dopiero 22 lata, i pytania: a po co tu sie przeniesliscie na wies? nie zajmujemy sie rolnictwem ale kochamy wies, nie dla nas jest miasto ;) dlatego moze to zbyt "dojrzala" piosenka ale ona cala, w kazdym wersie, zwrotce, slowie odzwierciedla nasze zycienas dlatego ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym kocham konie ;) niestety moja choroba nie pozwala mi jezdzic, choc moj K obiecuje ze spelni moje marzenie i kupimy sobie kiedys konia, ciagle namawiajac mnie raczej na kuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laleczki wczoraj na kursie było naprawdę przyjemnie ale utwierdziłam się w przekonaniu że był to bardzo trafiony spontan!!! Musimy się dograć na parkiecie, cóż jak się nie ma za długiego stażu, nie ma i wiele okazji do tego by się spasować w tańcu... Mój N. spotkał tam wczoraj kolegę z siatki jednego i obaj się podbudowali bardzo wzajemną obecnością hehe z tym że tamten powiedział że się zapisali bo mu jego dziewczyna jak to powiedział: \" rok mi piłowała to się ugiąłem...\" ;) i doceniłam od razu fakt że mój przystał tak z chęcią na mój pomysł z tym allegro - no i tym samym zrezygnował z jednego treningu w tygodniu... powiedziałam mu o tym wczoraj, że to dla mnie bardzo ważne i że bardzo to doceniam i dziękuję. Co do sukni - Dziewczyny czym Wy się stresujecie??? chyba najcudowniejszym i najlepszym dla kobiety momentem w przygotowaniach.... wyluzujcie - to najfajniejsze co może Was spotkać. :) :) :) U mnie dziś kiepsko, źle się czuję, boli mnie głowa i mam nadzieję tylko że się nie rozłożę... :( i jestem niewyspana na maxa... ajjjj Środo nie dostałam e-maila. Ufam że wszystko ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka chodzicie na kurs tanca? ile kosztuje? ja tez musze namowic mojego K, tylko wy juz zaczeliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, podaj maila to wysle Ci moje zaproszonka...a mnie moze i uda sie wydrukowac cos dzis:)Moja brat jak bedzie mial chwile ma podskoczyc do mnie dam Mu klucze do siebie,zgra mi z mojego laptopa zaproszenia i przywiezie mi:)Dobrze,ze to wymyslilam,bo inaczej zadreczalam sie w pracy mysla co tu zrobic:)A tak, moge teraz popracowac, skoro i tak musze czekac na Niego-na moja ostatnią nadzieje;) A co do sukienek, to mam nadzieje na szybką przymiarke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo..wlasnie bart pojechal mi do domu po plik z tekstem zaproszen:D A wiec dzis podrukuje troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka tak chodzimy wczoraj pierwsze zajęcia były to tak się akurat złożyło spontanicznie że znalazłam ogłoszenie na allegro że ktoś tam chce odstąpić termin kursu :) płaciłam 200zł za 2 oso za 2 miesiące ale to jest cena bardzo promocyjna bo koleś wygrał ten kurs i chciał odsprzedać :) dziewczyny założyłam sobie blog ślubny jak która chce linka to służę e-mailem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, czekam na maila:) A wogole pochwale sie Wam,wydrukowalam kolejne 25 zaproszen..az szkoda,ze wiecej papieru nie wzielam ze soba:(...ale kto wie,może jeszcze raz wykorzystam brata;) No i najwazniejsze-we wtorek mam przymiarke sukni:)Mam nadzieje,ze tymrazem uda mi sie zrealizowac ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyślę a ja bym chciała obejrzeć zaproszonka :) a tak w ogóle mam zjebany humor bo wykruszyła się część ludzi z kursu takich wiecie na 200% pewnych :( no i brak nam 2-3 osób... więc kurs na razie zawieszony i czekamy aż się kto znajdzie chętny.... ajjj dołek mam mały z tego powodu ale co zrobić takie życie..... więc moje marzenie pomału się oddala póki co ale.... może jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszonka przeciez wyslalam Ci ...tyle,ze wielki temu:)Ale od tamtej pory nic sie nie zmienilo:)Za bardzo moj projekt mi sie spodobal,by go zmieniac:) A co do kursu....to mam nadzieje,ze znajda sie chetni...bo szkoda byloby by Polska stracila szanse na taka fajna organizatorke:)Sama chetnie poszlabym na taki kurs...ale do Gdyni mam troszeczke za daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no ja myślałam że może coś tam zmieniałaś, jak nie to wiem dokładnie co i jak ale mówiłaś o wstążeczce pamiętam :) a konsultantką będę i bez papaierka w razie czego - nikt mi nie zabroni ;) hehehe linka wysłałąm już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko....Twoj blog jest cudowny...samochod przesliczny...i wogole jestem pod wrazeniem wszytkiego co tam zamiescilas.....ahhh..az sie rozmarzylam:) Szkoda,ze nie maz tam swoich zdjec...bo teraz jestem okropnie ciekawa jak wyglada tak przesympatyczna osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszadl dalej pomysl z wstazeczka..kupilam kawalek wstazecki w kolorze ecru tak by pasowala do wnetrza zaproszen ale uznalam,ze nie pasuje:)taki styl preferuje-prosty a przy tym elegancki-mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam, tak sympatyczna osoba jak Ty nie moze wygladac niesympatycznie:)Wygladasz na baaaaardzo miłą osóbkę...i wspaniale ze sobą wyglądacie-bo Twoj narzeczony to także sympatycznie wyglada.Odwdziecze sie tym samym...ale w poniedzialek,bo dzis niemialabym co wyslac Ci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dzięki :) czekam na Twoje fotki !!! upomnę się w poniedziałek a teraz lecę i zostawiam Wam uśmiechów moc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski : ) Ja byłam na szkoleniu, nawet nie było tak źle : -) ja też nie widziałam tych zaproszeń na mailu, mogę prosić?:) kurde jestem tak zmachana, że idę zaraz spać. Masakra, mówię Wam :( Ogólnieto dziś ja mam zje...y humor i wątpliwości związkowo - śubne:( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka 🌻 ;) co do piosenki Lean Rymes - jak dla mnie za wolna :P no i skoro opowiada o tym co dziewczyny pisza to chyba faktycznie średni temat :D Krawczyka nie trawię i za chiny ludowe nie chce żadnej jego piosenki na weselu :D podobnie jak Feela :O :O nawet w umowie mamy zapisane, ze jak DJ puści cokolwiek z repertuaru Feela to wynagrodzenie maleje o 10 % :D :D :D :D mi sie podoba to : http://pl.youtube.com/watch?v=FJ5BXfXUYwM&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=QxRyPKYlIsc tylko dokładnie nie wiem czy to aby nie o jakiejś nieszczęśliwej miłości :classic_cool: :D :D :D bo my chcemy właśnie coś orginalnego a nie te wszystkie krawczyki, jantarki itepe :D a i zatańczyć do tego można coś innego niż walc :P :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy oliwiaaaaaaa !!!!!!! zapraszamy do nas!!! piosenka bardzo ladna teoria, no tak jesli masz dj na weselu to okej ;) dlaczego ja nie otrzymalam emaila? gumichon@wp.pl a ja sie poklocila o suknie dzis z moim K, w koncu powiedzial ze chce zebym wybrala sama suknie, ale zebym wybierala suknie ktora mi sie podoba z mysla o nim... zgodzilam sie i mimo ze dzis sie nie udal wyjazd po suknie to nie jestem az tak zla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka witaj 🖐️ my dzisiaj byliśmy po suknie :P tzn u krawcowej ;) pierwsza przymiarka 2 marca, druga 12 marca a 23 marca odbieram już sukienkę ;) ;) ;) szyję dokładnie taką jak tu kiedyś pokazywałam dla przypomnienia: http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=135.himalaya z muślinu - przecudny materiał a na żywo po prostu jeszcze śliczniejszy :D :D :D :D i mierzyłam dzisiaj jakąś sukienkę z tego właśnie materiału i bardzo fajnie leży a potem mierzylam z tafty i nie ma porównania jeśli idzie o komfort i wygodę :P w tej muślinowej czułam sie prawie jak w jeansach :classic_cool: no i już mam wybrany bukiet :D http://www.zeberka.pl/art.php?id=1860 tylko może coś z kształtem moja kwiaciarka pokombinuje a słynie ona z bardzooo awangardowych bukietów oczywiście na specjalne życzenie klienta :D a znając mnie to będę chciała mieć mega awangardowy :P :D :D no i teraz muszę mojego Mateo przekonać bo ja chce żeby on miał czarny garnitur, jasną koszulę i czarny krawat a on sie uparł na ciemny grafit i koniec :P :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×