Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Dzieki za opinię. Mam nadzieje, że dotrwam do realizacji tego planu zwi9ązzaengo z pierwszy mtańcem. nie widziałam czegoś takiego na żwywo, ale gdybym widziała, na bank byłabym zachwycona. Lubie się troche wyróżniać i już. Z dwojga złego wolę to, niż liczyć kroki w trakcie pierwszego tańca :):):):) :P ale nieważne, będziemy próbować, jak nam ie będzie wychodzic, to zatańczymy, to co pierwotnie mielismy tańczyc, kilijanskiego i kayah. ]Ja bym chciał mieć małe Łosie, ale za raok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa !! szczękę zgubiła :D :D :D :D :D :D :classic_cool: ŚRODA więc tak :P co do pieprzyka - nie jest straszny wcale, ale moja koleżanka miała podobnego i miesiąc temu usunęła ;) tylko ona miała tuż nad wargą a że jest alergiczką to ciągle smarka i sobie go naruszała i usunęła dla zdrowia głównie bo pieprzyków nie wolno uszkadzać żeby się z nich cos gorszego nei zrobiło a ta koleżanka też ma ślub w ten sam dzięń co my i też powodem usunięcia był wygląd ;) chociaż powiem Ci, ze mimo że usuwała w najlepszej krakowskiej klinice to blizna jest miała 7 szwów i miało nie być widać a widac do dzisiaj :O także ja już nie wiem co lepsze a jeśli idzie o ten taniec to mój Mateo przez chwilę też go chciał :D :D :D ale potem oboje doszliśmy do wniosku że to już za bardzo jakby opatrzone jest tzn w sensie, że wiesz niby wolny dens, potem nagle zacina się płyta i potem takie coś :P więc my od początku chcemy coś szybkiego z jajem ale to pogadamy z naszym gościem od tańca żeby nas nauczył jakiejś samby albo innego badziewia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, niezłe z ta komunią co? Śmiałam sie jak głupia!!! Gdyby tak mój ksiądz łapy pchał, to bym chyba bombę strzeliła.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona komunie zgubiła!!!!! Nie szczękę!!!!!! No my też nie chcemy tak jak tamci, ale coś w tym stylu. Od początku do końca szybki kawałek. Kiedyś mysłałam o piosence T.LOVE "I love you", ale jest za wolna, chociaż tekst ma fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam homor, to była szczęka, myślałam, że to co innego!!! Sory. Ale obrzydliwe!!!! ŁEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys oglądałam, jak opłatek wpadł pannie młodej za dekolt i ksiądz próbował wyciągać, myslałam, że to to samo. Sory. sloneczkoT. to Twoje tez już widziałam, nizłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeca widziałam że szczęka :P :P :P :P :P :P Ten filmik Słoneczka też luz ale żal mi tej babki co została z gołą dupą na wierzchu i podartą suknią :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnaa chlopcy w lozkach , czekaja na kolysanke na mini minii a pozniej zaapadnieeeeeeee wielkaaaaaaaaaaaa ciszaa jak ja ja kocham:P:P: jutro przejrzee filmiki dzis chce sie chociaz dokopac do tabelki aby sie wpisac:D Srodaa czy okresiwooo przywitalo Cie obficie , :P? chodz zapalimyy papaieroskaa:P zaraz do was wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam narazieee do fontanny z czekolady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze pozostanee dzis tu sama:) Alee sloneczko witaj... co porabiasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myślałam ze pozostanie dzis na placu boju sama. a tu proszę!!!!!!!!!!! strasznie sie nudzeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobraa zalatwilam dzis orkiestree , fakt za namowaa mojego brata nie znam ich on zekomoo tak , ufac trzeba :P:P:P: braciszkowi mamy spotkac sie w lutym jak bede w krynicy 200 zl zaliczki , orkiestrowanie 2300 a poprawiny 500 zl !!! wiec zamowilam clay sklad:) ide zapalic z podnieceniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczyny!!!!!!!!! sluchajcie ale sie usmialam :D:D:D:D:D:D:D z tego filmiku, koncowki jak ta dziewczyna lala swojego faceta, ale jaja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a piosenki wasze mi sie podobaja :) wczoraj moj K powiedzial ze pojedziemy po prad i do rodzicow na moment, a w drosdze zatrzymal sie i przyszedl z dluuuuugaśną różą, piekna jest, On wie ze ja uwielbiam kwiaty :):):) niestety cięte tez, nawet bardzo, bardzo :):):) co do naszej piosenki jest juz nawet bardzo postanowione choc nie pewne, i tu musze kogos bardzo przeprosic serdecznie i spytac sie o pozwolenie, bo sluchalam waszych piosenek, i jedna byla taka, i jak moj K uslyszal... no to juz cienko to widze bo nieweim czy jakas mu tak jeszcze przypadnie do gustu, w ogole wiecie dziwne cuda sie dzieja na swiecie ale on kurna sie coraz bardziej interesuje tym wszystkim ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tych cudow na swiecie... wiecie ze jak sie cholera uprze na cos to nie ma rady na niego? nawet mi nos wsadza jak mowie ze ksiege gosci chce wybrac... no po prostu musi zobaczyc chociaz sam moze jeszcze nie szuka ale jak ja czegos szukam to musi sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka pokaż jaka ta piosenka ? ;) ja zgaduje, że PAULA :O :P :P :P :P 21 ---> no widzisz !! pomalutku i do przodu :D już macie oko na orkiestrę i bardzo dobrze :D :D :D a ja umieram na głowę :O tak wczoraj popiłam, ze jest koniec :O ale to dlatego, że poszłam sama z kumplami bo Mateo pojechał na jakiś turniej i jak wrócił po 24 to już mnei musiał do domu zbierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie moge znalezc tej piosenki... :( to zabalowalas sobie :p kefirek teraz, albo nie! zrob sobie jajecznice - najlepsze sniadanie na kaca, a pozniej soczek pomidorowy pij to cie szybko na nogi postawi, uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię kefiru i soku pomidorowego więc na samą myśl mogłabym się ....... :classic_cool: :D :D już jest lepiej , pomijając że mnie tak zatoki bolą, że zaraz umrę 😭 chyba muszę iść znowu do laryngologa bo poprzedni mi tylko zaleczył antybiotykami ale nie wyleczył i znowu mi wróciło :O chyba nie obędzie się bez TK głowy bo podejrzewają u mnie polipy na zatokach i konieczność operacji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo moje przyszlee panee mlodee czy jak to sie tam odmawiaa:p TEORIAA to zabalaowalas kobietkoo... zrob sobie herbatkee z cyrynkaa chociaz Tylee.. oj zatoki wspolczujee kuruj sie :) moi mali chlopcy spia , ja przekopalam garderobee za szukaniem czegos na kurs tancaa , jutro pierwszee zajeciaa z latino jazzz u samego egurola dance:) jej nic mi sie nie cheeeeeeeeeeee, powinnam umyc wlosy ale to pewnie zaraz zrobie i wyskubac brwii brrrr jak ja tego nienawidzee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielkaa dawaj ta piosenkee poszukamy wspolnie , wieszz co wiecej gloww to nie jedna..:) i bedzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×