Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

właśnie, właśnie..... Spanielka napisz coś o trj piosence, gdzie ją slyszałaś albo cuś............:D:D:D:D:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MIERZYŁAM DZISIAJ SUKIENKI!!!!!! Nigdy nie spodziewałabym sie tego, że będą mi się podobały TAKIE fasony. Mam już swój typ. Zdjęcia musze wgrać. W poniedziałek Wam wszystko opiszę, bo teraz nie mogę, wybieram się do kina, więc wpadłam tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, jak jestem podjarana!!!! ale juz naprawdę uciekam!!!! Już nie moge doczekać się poniedziałku!!!! Cołem dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa pokaż fotki!!!! aż sama jestem ciekawa!!!!!!!!!!!!! a my dziś byliśmy za garniturem dla T i kupiliśmy wódkę czysta żołądkowa gorzka deLuxe na wesele. wchodzi jak masełko....taka dobra.... jestem zadowolona!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JESTESCIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BABOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 21:) byłam u mojego mężczyzny a on na razie kompa nie ma:) teraz przyszłam się pokazać do domu że żyje:) pokaż Środa koniecznie te suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko wpadłam przywitać.... :) teoria - w piatek ja tak zapiłam że w sobote miałam szum cały dzien :o Spanielka - ta ostatnia suknia z cymbeline jest w deche :classic_cool: 21 - my się uaktywniamy w trakcie tygodnia bardziej ;) cierpliwości hehe Środo Kochana - po pierwsze fajnie że masz spodnie dla Łosia, po drugie przepraszam za te 25 lat 🌻 zapamiętam nie gniewaj się 😘 Umieram z ciekawości jakie te suknie masz na oku dawaj foty!!!!!!!!!!!! :) My dziś mamy rocznicę - zaręczyny byly równo rok temu :D więc jest milusio cały dzień... :D:D:D do jutra paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo :classic_cool: Broneczka gratuluję 😘 :D :D ja już dzisiaj luz milion ;) ;) ;) i już nie piję alkoholu :classic_cool: Spanielka fajna ta sukienka ;) ja ją wyczaiłam na jakimś topiku na kafe, któraś dziewucha pokazywała że taką będzie miała i też mi się spodobała ;) Jutro do pracyyyyyyyyy 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy bo zapomniałam :P Sukienka fajna by była gdyby nie te PLISY wystające spod spodu :D :D :D ale ogólnie luz, ja bym tylko właśnie tą jedna rzecz zmieniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! Nie wiem, od czego zacząć.... Jeszcze w sobote po mierzeniu sukien byłam zachwycoan. Mam juz swój typ i raczej przy nim zostanę.... Tylko mój Łoś.... Pokłóciłam się z nim wczoraj, przepraszał, ale chcę mu dać nauczke i milczeć tak długo jak sie da. Nie jestem z tego powodu zadowolona, ale kuźwa wkur.wił mnie na maksa. Normalnie było to wczoraj ok. 15.00, a do tej pory mam podnisione ciś nienie z tego powodu. Dawno nie byłam na niego taka zła. Zqwsze to mamy tak tylko jakąś małą sprzeczke, a wczoraj doprowadził mnie do łez... Czsami mi ręcę opadaja i zastanawiam się czy go nie zabić.... :( C do sukni, zaraz wkleję Wam link do sukni, którą prawdopodeobnie będę miała na sobie w tym dniu.... Zdjęcia z przymiarki, wyślę Wam mailem, bo co maja mnie obcy ludzie oglądać... :P Kumplela zdjęć zrobiła tylko kilka, bo w zasadzie tylko z pięc, bo nie można było robić w żadnym salonie, ale jakos ubłagałysmy i jak pozwoliły, to przymiarki miały sie ku końcowi..., a nie miłysmy aparatyu, tylko robiła telefonem, który jest ogólnie chu..wy jak nie wiem co, więc są takie jakie są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prawdopodobnie TA suknia. Zmierzyłam ją za namową pani w salonie i jak ja założyłam, to nie chciałam zdjąć.... Wyglądałam w niej cudownie, wiem, że może Wam się wydać to nieskromne, ale czułam sie w niej tak wyjątkowo, jak chyba kazda z nas w sukni wpowinna sie czuć. http://www.susanlabo.pl/sh_5885.html To są linki, do sukien, które też przymierzałam i jeszcze nie podjęłam decyzji: Ta sie podobała Łosiowi i w niej miałam fajne cycki: http://www.susanlabo.pl/sh_5875.html W tej wyglądałam też dobrze, ale cos mi w niej przeszkadzało, już nie pamiętam co ;) : http://www.susanlabo.pl/sh_5876.html W tej wygladałam jak bombka bożonarodzeniowa, była ładna, ale jestem chyba za mała do niej: http://www.susanlabo.pl/kol_sweetheart_09.html Reszty, którą przymierzałam, nie mogę źć, więc Wam chyba nie pokażę :) Zaraz wysyłam Wam maile. Czołem lasencje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, co napisałam, że wyglądałam jak bomka, to numer 5837 na samym dole strony. Trzeba w nią kliknąć, żeby ją powiekszyć :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya!!! Gratulacje Broneczka i najlepszego Wam!!! Środa pedze na poczte ;) teoria dziekuje za opinie ale... dziecwyzny tto jest wlasnie ta suknia, taka sama sobie szyje :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, witam po weekendzie:)Weszlam tylko na chwilke do Was,przywitac sie po weekendzie..jak zwykle naskrobałyście podczas mojej nieobecności;) A u mnie co? W sobote bylam na urodzinaCH TESCIA..BYLO FAJNIE,CHOC Z UWAGI NA OBECNOŚĆ jEGO SIOSTRY Z MĘżem (sorki za Capsa:) )to bylo cos tak dretwo...no ale najwazniejsze,ze pilnowalam sie z alkoholem,wiec w niedziele wstalam z bardzo dobrym samopoczuciem...M wyslama z psem na spacer a ja zrobilam smaczne sniadanko:) Nie pojechalismy jednak na Targi-bo stwierdzilam,ze prawie wszystko wiem juz,wiec po co jechac...a poza tym tak dobrze lezało nam sie w łóżeczku;) No wiec niedziele minela na lenistwie..a wieczorkiem zrobilismy sobie zapiekaneczki i ogolnie bylo milo:) Aha,a ja chyba w tym tygodniu pojade ostatecznie zamowic kiecke:)No i raczej na 90% zostaje przy moim pierwszym wyborze a wiec White One 424 (z bolerkiem z dlugim rekawem) Środo, mam nadzieje,ze znajde na poczcie cos od Ciebie:) Lisafrank-nie widze Twoich zaproszen:( Broneczko-gratuluje:) Pozdrawiam..i do zobaczebnia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka grtulacje!!!! spanielka, dopiero wysłałam zdjęcia, czekaj i wypatruj. :) Aga, dobrze Wam. My rano wstalismy, oddaliśmy samochód do mechanika (nareszcie koniec napraw :) ), potem pojechalismy na obiad do znajomych, potem bylismy odebrać samochód służbowy Łosia, bo kumpel go zabrał i coś tam, coś tam, potem bylismy na chwilkę u mojej mamy, potem u brata i bratowej, potem pokłóciłam się z Łosiem i podrzucił mnie do kumpeli, bo miałyśmy sobie zrobić babski dzień, i tak było własnie, kulturalnie, bez alkoholu, jedna w ciąży, druGA PROWADZIŁA, BO MUSIAŁA MNIE ZAWIEŹĆ DO DOMU, MIAŁ PRZYJECHAĆ PO MNIE łóŚ, ALE NIE MIAŁAM OCHPTY NA JEGO TOWARZYSTWO (sory za caps lock), więc koleżanka odwiozła mnie do domu, zgrałysmy zdjęcia, poszłam się wykąpać i spać. Ogólnie niedziela w gronie kumpelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, mi sie też Twoja suknia podoba, nawet bardzo, teoria napisała, że jej się te plisy nie podobają, a ja znim przymierzyłąm swoją suknię też chciałam mieć plisy i dlatego mi sie podobaja one w Twojej sukni. :) Dobry wybór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no i te kieliszki, które przysżły w piątek, sa po prostu boskie. W ogóle nie żałuję, że je zamówiłam i je mam. Są cudowne, po prostu cudowne!!!! Zrobię dzisiaj trochę zdjęć i Wam prześlę jutro na maila, jesli oczywiście byście chciały... ;) lisafrank, nie widzę zaproszeń... :( Gotuje sie we mnie przez cały czas, przez tego mojego ŁOSIA!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pisz czym cie tak zdenerwowal ;) podenerwujemy sie razem i szybciej nerwy przejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, Środo,pisz co sie stalo...wiesz,ze kto jak kto,ale ja czesto kloce sie z moim wiec potrafie weile zrozumiec:) A Spanielko Twoja suknia oczywscie strasznie mi sie podoba...Twoja Środo zresztą tez...co prawda jak widziałyście moje zdjecia to moje typy sa zupelnie inne..ale nie oznacza ze lepsze:) Czekam na zdjecia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie teraz podlizujecie mi... :p ciekawe za co? ja wolalabym zebyscie napisaly jak myslicie... wiadomo ze wszystkie nie mamay tego samego gustu bo wszystkie identycznie bysmy wygladaly :) ale dziekuje, dziekuje... ;) Środo ja nadal nic nie mam, a czekam!!!! Aguś ja nie lubie rybek ale po raz kolejny pisze Ci ze w tamtej pieknie wygladalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Spanielko...a wogóle tak na marginesie to uwielbiam jak ktoś do mnie mówi Aguś;) Aaaaaaaaa ui jeszcze coś mi sie przypomniało:)Moj M chyba zaczyna mieć stresa związanego ze ślubem,bo dziś śnił Mu sie gajer który upatrzył sobie w sklepie na slub:)I dobrze,bo juz balam sie,ze On nie przywiązuje wagi do anszego slubu:(A tu niespodzianka:) A wogole to powiem Wamn,ze teraz ma tydzien wolnego i jezdzi rano do kolegi fdo Jego zakladu pomagac Mu..wiec wstajemy razem,zjadamy sniadanko razem i odwozi mnie do pracy:)Suuper co:)? Tzn narazie dzis tak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę Wam pisać o co poszło, bo pomyslicie, że jestem chora, a dla mnie to był szok strasznie mi przykro z powodu tego, co powiedział, że nawet głupio by mi było się przyznać.... jakiego mam matoła... :( Naprawde jest to niewazne. :( Dzisiaj nawet pierścionka zaręczynowego nie założyłam do pracy... :( Spanielka, nie podlizuje Ci się, nie myśl sobie :P :) Po prostu podoba mi się Twoja suknia i powiem wprost, moja podoba mi sie bardziej, ale sa gusta i guściki. Proste! Twoja suknia jest naprawdę ładna, ja pisze co myslę, chyba to już o mnie wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ale kurcxze opowiem Wam cos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie uwierzycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ogladalam ostatnio takie filmiki na youtubie z tancami co Środo Ty chcesz zatanczyc, wiecie pierwszy taniec ;) ogladalam juz je wczesniej ale wiedzialam ze mojemu nie ma co pokazywac bo po co? on predzej ucieknie z sali niz zatanczy zeby sie powyglupiac :) ale sie sam zainteresowal co ogladam przysiadl sie oladal razem ze mna... jak skonczylismy kilka fimikow ogladac to on powiedzial ze gdybysmy umieli tez bysmy cos podobnego zatanczyli... sluchajcie wmurowalo mnie! on????!!! ja myslalam ze sie przeslyszalam, on nie znosi tanczyc, on na sama mysl sie stresuje! KTOS MI FACETA PODMIENIL! bo ostatnio czesto mnie zadziwia i szokuje wrecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby szokował jak najwięcej, ale tylko pozytywnie Bo, wiesz spanielka mój tez mnie szokuje, ale niestety negatywnie. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×