Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Lisafrank to Ty:)? Bardzo ładnie wyglądasz.To bolerko tez jets w komplecie?A jaki prezent macie dla rodziców? A podziekowania wymysle jeszcze:)Bo jak znam zycie to ja bede musiala wyglaszac to-moj M bedzie zbyt stremowany przed takim \"publicznym wystąpieniem\" :) Magdusiarose-kochana zainspirowalas mnie:) z tymi storczykami oczywiscie-ja je uwielbiam i przekonana jestem ze beda super prezentem, znalazlam cos takiego: http://www.e-kwiaciarnia.net/kwiaty/Kompozycja-ze-storczykiem-i-azalia-91.html I mysle wlasnie o jakiejs kompozycji,szukam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie tylko zdecydowac na kolor storczyka dla rodzicow-podobaja mi sie moje do bukietu,takie mocno rozowo-filoetowe, lub biale ;) biel-ze weselne.. i nie wiem ;);) ale na pewno takie same beda :) polecam,bo to naprawde trwale kwiaty i piekne.kolezanka ma w domu same stroczyki,takie foto wam chyba wysylalam z Moim.. wygladaja super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.voila.pl/226/rz7wt/?1 taki kwiatek ma byc jeszcze do tej sukni, ale nie byl jeszcze przyszyty bolerko w komplecie, moze nie najladniejsze ale jedyne jakie pasuje do tej sukni:) prezent :albumy ze zdjeciami naszymi od najmlodszych lat do teraz(kilkanascie zdjec, reszte zapelnia swoimi czy jakimi tam) a piosenka na pierwszy taniec: Meat Loaf "I'd lie for you"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden kwiatek przy dekoldzie jak jest, a drugi kolo bioder na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..jakz wykle pomogłyście mi:)Tak wlasnie zrobie-dla naszych mam kompozycje ze storczykow doniczkowych w jakims koszyczku czy czyms a dla tatów(że tak powiem ;) ) wódka dębowa : http://www.delikatesy.net.pl/index.php?zoom=5903983402258 i może jeszcze ramkę na nasze zdjecie slubne-bo jedni i drudzy rodzice maja komody na ktorych trzymaja zdjecia wiec przydalaby sie Im nowa ramka na nasze nowe zdjecie-dajac Im prezent nie mielibysmy jeszcze zdjec ze slubu wiec dalibysmy wypisane podziekowania a jak dostana zdjecia to przelozyliby:) Nooo...i znów nie mogę skupić sie na pracy-tak mi sie te pomysly spodobaly:) Juz nawet musialam zadzwonic do M i pochwalic Mu sie-wieczorem pokaze Mu zdjecia tego co wymyslilam:) Mam nadzieje ze poprze moje pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł ja już dziś zapracowana ;) Aga ja chyba cosik odgapię na te podziękowania od Ciebie :D za pozwoleniem oczywiście ... czekam niecierpliwie na fotkę Waszych obrączek :) lisafrank piękna suknia :) Dziewczyny a prosos bielizny - ostatnio o niej gadałyśmy ja to mam jednak farta serio upatrzyłam sobie komplet bielizny już jakiś czas temu, może nawet linkowałam tutaj - w sklepie z bielizną wszystko w moim rozmiarze kosztowało: 162zł - biustonosz + figi + pas do pończoch - pomyślałam że to drogo i poczekam i poszukam jezcze potem znalazłam identyczny nowy komplecik na allegro za 129zł + przesyłka.... razem 143zł..... myślę sobie że chyba się zdecyduje i wczoraj miałam już licytować a dziś............. wchodzę do galerii po cos do zjedzenia, patrzę a tam w La Vantil przecena o 40% wszystko to sobie myślę że może jakieś gatki kupię fajne.... i mało nie padłam jak zobaczyłam SWÓJ KOMPLECIK!!!!!!!!!!!!! PRZECENIONY!!!!!!!!!!! I MOJE ROZMIARY MIELI!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! zapłaciłam : 132 zł ale za cały pakiet więc: * biustonosz * figi * stringi (bo nie wiedziałam co wybrać) * pas do pończoszek * pończoszki *podwiązka normalnie micha mi się cieszy do teraz tak się robi interesy ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, gratuluje udanego zakupu!! czasem jednak warto pochodzic po sklepach!!! super :) no ja padam ciezko dzis bylo i sie nalazilam. jest ktos? zrobie zaraz fote butow,posle z kieckami moimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam mailika :):):) kolezanka z mezem nie beda, spodziewa sie proodu na tydzien przed..a juz lekarka kaze jej sie oszczedzac,wiec odmowili,szkoda,ale takie zycie,rozumiem ich. jedno kuzynowstwo tez odmowilo-sa w Anglii maja male dziecko,nie zdaza odebrac paszportu dla malego,wiec nie wyjada...ehh szkoda..mysleli ze zdaza. to juz -4osoby. eh czasem tak jets ze przyjezdzaja ci co sie ich nie chce za bardzo a ci co sie chce to nie moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Tak strasznie chciałam wczoraj zrobić trochę zdjęc i Wam wysłać, ale niestety jak zwykle zabrakło mi i czasu i weny... :( Ale naprawię się, obiecuję. Będą zdjęcia wszystkiego !!!!! A co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkoT, dzieki za maila. Obrączki ładne, choć nie w moim typie zupełnie, ale Wam mają się podobać i wnioskuję, że tak jest, skoro je własnie chcieliście. :):) Nie pokazałaś, jak wygląda grawer, ale to nic, wybaczam :) Księga gości piękna, bardzo,bardzo,bardzo mi sie podoba, my w środku mamy podobną, ale na zewnątrz jest inna, zupełnie. Wasza księga tak bardzo mi sie podoba, że gdybym swojej nie miała, to zamówiłabym własnie taką :) Jest naprawdę sliczna i bardzo oryginalna! :):) Gratuluję gustu! Czekam na zdjęcia gajerka i reszty, co tam masz ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose, barrzo mi sie podobaja te sukienki, naprawdę świetne!!!!! Co do butów, też ładne, ale nie w moim "typie", nie przepadam za takimi "łysymi" butami, mam traumę po swojej studniówce :) Nieważne. Suknia slubna, jak już kiedyś pisałam bardzo,bardzo,bardzo ładna, wręcz sliczna!!1Będziesz przepiekną panną młodą !!!! Co do dekoracji samochodu, zupełnie mi się nie podoba ta dekoracja na trzecim zdjęciu od końca, ta przy przedniej szybie, wygląda smiesznie, ale to tylko moje zdanie, więc prosze nie brać go do siebie :):) Podobaja mi się dekoracje te takie skromne, ze zdjęć piątego i szóstego od końca, bardzo gustowne i skromne :):):) My mamy coś takiego, tylko z sercem, ale tez skromnie i nie potrzeba więcej... :):):) Ale ta suknia woja ślubna jest po prostu cudowna, bardzo mi się podoba, już nie mogę się doczekać, kiedy prześlesz nam zdjęcia już w niej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj jedziemy po obrączki. POd warunkiem, że Łoś wyjdzie wczesniej z pracy :(:(:( Ale będę zła, jesli mu się nie uda 😠 Już się nie mogę doczekać. :) Troche się wkurzyłam, bo teściowa chce z nami jechać na zakupy w sobotę. Chce sobie kupić kreację, ale wiem, że będzie też ingerować w kupno butów dla Łosia i nie bardzo mi się touśmiecha. Pewnie jeszcze będzie chciała nam z głowy wybić pomysł z mucha, ale ja się nie dam, decyzja podjęta i mam w nosie. Łoś wie, co ja o tym myślę, więc się nie martwię ;););) We wtorek (chyba) dzwonił do Łosia kolega z pracy, że ich nie będzie, bo nie mają kasy i coś i coś tam. Wczoraj Łoś powiedział mu, że bardzo mu zależało ,żeby Kamil był na naszym ślubie i weselu i namówił go na przyjście :) Muszę robić nową listę, ponieważ już go skreśliłam :):):) No, jeszcze tylko dwa dni i dzwonimy do gości o potwierdzenie, żeby wiedzieć na czym stoimy :) Mam nadzieję, że duzo nam nie odmówi. Bo tak trochę przykro, jak goście odmawiaja, nawet ci, na których nam nie zależy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Broneczka, Ty farciaro!!!!!! Nie ma to jak miec szczęście! Gratuluje wylukania promocji.:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa dziękuje za miły komentarzyk... każdy ma inne gusta(chodzi mi o obrączki) jedni wolą tradycyjne inni inne:D:D:D:D no i te się tak T podobały no i na te się zdecydowaliśmy. obiecuję dziś zrobić fotki garniturku i kieliszków jakie mamy.... bo tak po za tym to reszta bedzie na dniach my na podziękowanie chcieliśmy dać rodzicom obrazy gdzie jest portret zdjęcia z dzieciństwa moje i T i nasze zdjęcie razem i jakiś ładny tekst ale jeszcze nie wiem. pomysł ze storczykami jest super tylko że moja teściowa nie umie dbać o kwiatki i wolę \"nie wyrzucać\" kasy w błoto. jutro idziemy do kamerzysty, do spowiedzi:o:o:o:o:o i zamówić udziec, w przyszłym tygodniu jechać do babki od placków i się ugadać, musimy pomału pomyśleć nad sokami, a ja muszę kupić sobie w końcu butki i bieliznę :D:D:D:D:d czyli masę spraw jeszzcze zostało ale narazie jeszcze nie wariuję najbardziej obawiam się spowiedzi:O:O:O:O:O:O:O:O a i bedziemy mieli jeszcze jutro starcie z T księdzem z rodzinnej parafii, bo najpierw miesiąc za nim lataliśmy aby dac na zapowiedzi, jak byliśmy chamsko nas potraktował a najlepsze jest to ze zamiast jego nazwiska on na zapowiedziach napisał Palesiak- no myślałam ze jebnę jak to przeczytałam a w sumie dowiedziałam się przez przypadek bo nie jeżdzimy tak do jego parafii tylko mi kolezanka dzwoniła i sie spytała za kogo ja wychodzę za mąż bo tu całkiem inne nazwisko jest niz mój T ma no i pojechaliśmy i nogi mi się normalnie ugięły:O:O:O:O:OO:O::O:OO:O:O:O:OO: ale bedzie jazda!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Środo na tej pierwszej fotce obrączek widać moje imie... my mamy tylko wygrawerowane imiona i datę ślubu........ a właśnie jakie ty masz kieliszki, bo gdzieś tu czytałam że też jakieś masz... albo po prostu źle widzę bo jak wróciłam z pracy jeszcze oka nie zmrużyłam i tak aż do wieczora .......... narazie się trzymam idę zrobic pranko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko T, zależy o jakie kieliszki ci chodzi ;) Bo my mamy specjalny kieliszki i do wódki i do szampana. Mam trochę zdjęc, ale jak już pisałam, nie mam na nic czasu, ale w eekend usiąde i tak wszystko ładnie przygotuję, że Wam oczy w poniedziałek zbileją :P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kuźwa, już obiecuję to sobie i wkońcu dotrzymam słowa, jutro Łos idzie do pracy, więc ja usiądę i będę kombinować :):):):) OBIECUJĘ WAM TO!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście łsoneczko t, widać grawer, po prostu wczesniej nie zauważyłam ;););) Coś Wam "opowiem". Mój bratanek, Mikołaj w czerwcu, dokładnie czwartego czerwca skończy dwa latka, a gada juz tak, jakby miał z 4,5 ... Moja bratowa była z nim i moim bratem na zakupach w Auchan i przez megafon jakaś babeczka zaczęła gadac, że jakaś tam, proszona gdzies tam i coś tam, i jak skończyła, to Mikołaj na cały głos "AMEN" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiecie, ja sie smiałam, jak m to powiezieli, wyobrażacie sobie jak to musiało smiesznie wyglądać??? Normalnie żałuję, że mnie przy tym nie bylo. Mają takiego fajnego synusia, że bez kitu, uwielbiam to dziecko. Teraz bratowa jest z drugim w ciązy i mój brat, z resztą wiadomo, oboje by chcieli, żeby tym razem była dziewucha, ale moja bratowa mówi, że czuje, że będzie znowu chłopak . Fajnie by było, jakby mieli parke, ale jakby mieli drugiego takiego Mikołaja, to byłoby super :):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A ja chciałam się tylko pochwalić :P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa ze poniedziałek mam wolny i bede czekać az coś wyslesz.... a biada jak nie :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: Mały jest udany, i właśnie to kocham w dzieciach........ nie raz przychodzą im takie pomysły do głowy, że szok....... no ale to w końcu dzieci........ a moja kuzynka urodziła wczoraj synka Grzesia 3300 i 50 cm:):):):):):):):))::):):)):):)::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!! Sroda-fajny maluch,widac ze madry ;) Sloneczko-widzialam i podziwialam foty,ksiega elegancka,obraczki pwoiem,ze ciekawe,ale badziej te obrzeza ich niz srodek,jakos to mi szczegolnie nie pasuje,ale o gustach sie nie dyskutuje,grunt,ze Wam sie podobaja!!! Sroda, co do dekoracji auta-no moze nie jest ta jedna super piekna,z dekoracja pod szyba, ale mysle,ze jak sie nie da dokleic kwiatkow na masce,to bedziemy musieli cos takiego zrobic z kwiatkow..bo nadal nie wiem jak to przyklejac zeby nie odpadlo...macie pomysly???? poza tym pogoda super,na szczescie juz piatek,wiec milo :):) wczoraj kolejne potwierdzenia przyszly,jedni odmowili,bo swiadkuja w ten sam dzien gdzies.no i nasz swiadek-moj brat bedzie z kolezanka jako os towarz ;) ciesze sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany...ale jestem dzis zarobiona:( Ale jestem na chwile i przeczytalam wszystko co napisalyscie-a troche jest od wczoraj tego:) Broneczko, mozesz zgapić po mnie pomysł, jak ja zgapiłam po Magdusirose:DA dodam,ze moje pomysly przeszly pomyslnie akceptacje M:Dwiec pewnie juz tak zostanie-dla mam kompozycja z kwiatow doniczkowych (storczyk i cos jeszcze) + ramka na zdjecie(w dniu slubu z podziekowaniem a docelowo do wlozenia zdjecia slubnego-oczywiscie naszego:D) a tatusiom ladną wódke-najprawdopodobnie taka: http://www.dekorama-centrum.com.pl/product_info.php?products_id=765 1 l lub 2 l - a wiec nie taka jakw czoraj pokazywalam:)Moj M chce zaszalec:D Nooo...tyle w temacie podziekowan dla rodzicow. Magdusiarose-sliczne te sukienki...ja szukam długiej sukienki na poprawiny-bo mam bardzo chude nogi i nie lubie siebie w krotkich spodniczkach-a dodam,ze od czasu do czasu dam sie skusic...i prawie zawsze zaluje:(Ale coz zrobic:(Jedni chcieliby schudnąc a inni (jak ja) przytyc. Słoneczko-ladne te Wasze obraczki...takie inne:) Ja wciąż nie mam zdjecia naszych obraczek-ale po weekendzie mysle,ze nadrobie:)A wogole zapomnialam Wam powiedziec,ze nie kupilismy pudeleczka na nie(moj M chyba chcial zaoszczedzil-czym straaaaaaaaaaaaasznie mnie zdenerwowal...)i teraz stwierdzilam,ze sama kupie i nie bede czekala na Niego...ach Ci faceci Ostatnio mysle juz (choc zdaje sobie sprawe ze przedwczesnie:Dnad podkladem na film z wesela-i w tej chwili(bo pewnie zmieni sie cos jeszcze) chcialabym na wstep-a wiec wszystko od poczatku do przyjazdu M do mnie aby byla piosenka Dżemu-Sen o wiktorii-uwielbiam te piosenke, jets boska-i nawet przewija sie temat slubu-ale niebanalnie...potem juz zadnych podkladow-tylko realne dzwieki a na koniec-w ramach podsumowania calego wesela-piosenka zespolu Happysad-Damy rade. Chcialak poczatkowo na wstep piosenke Elvisa Presleya -Always on my mind...bo tak troche o nas(mimo,ze to o rozstaniu wiec nie tak do konca o nas) ale ostatecznie mysle,ze lepsyz ten dzem-bedzie bardziej rockowo:) Mam kolejne pytanko do Was-jak liczyliscie napoje-bo ja wyczytalam gdzies ze liczy sie 3 litry na osobe w tym 1l napojow gazowanych(0,6l typu cola, 0,2 typu sprite, 0,2l kolorowe), 1l sokow(w tym 0,7l pomaranczowe, 0,3l pozostale) i 1l wody mineralne(0.6l niegazowane i 0,4l gazowane).Tak wiec i ja policzylam...ale zastanawiam sie czy 3l to na jeden dzien czy 2? No i co z napojami niegazowanymi,i po cholere komu az tyle wody niegazowanej-chyba,ze wlasnie w tym sa napoje niegazowane? A wogole to dzis zostalo 50 dni (7 tyg i 1 dzien lub 1 m-ac 2 tyg i 5 dni) do naszych slubow(Broneczko i Magdusiurose) Pozdrawiam O rany.....ale sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Aga! dlugo Cie nie bylo!! nooo wiem ze 50dni,szok!!! juz znow przygotowania nabieraja tempa!!! ale to dobrze :):):) juz blizej konca niz poczatku haha a ja napisalam pytanie do kwiaciarki na innym topiku odnosnie dekoracji auta,kosciola i bukietu,moze pomoze,bo mam dylemat. naczytalam sie tez,ze trzeba kupic silikonowe przyssawki na auto,nawilzyc maske i przyssawke i wtedy trzyma wszystko git. tak zrobimy! poza tym robota.. ale slonce ladne :) buziale!!! fajnie Aga,ze ktos moj pomysl spapugowal :) milo mi,ale ja tez uwazam ze madry ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede u mamy to przejde sie do mojej dekoratorki i Ją spytam czy zrobi mi te kompozycje dla mam:)A Ona ma niesamowity talent do takich spraw-wiec jestem pewna ze bedzie pieknie i moze nie zedrze tak ze mnie-z racji,ze zamawiam jesczze dekoracje sali , auta i bukiety...i jeszcze zamówie kwiaty dla mojego taty na górb-w niedziele przejde sie z moim juz wtedy mężem-podziekowac i Jemu-w koncu bez Niego nie byłoby mnie:( Chcialabym moc podziekowac Mu na weselu czy raczej wspomniec,ze i Jemu naleza sie podziekowania...ale jak znam siebie to rozplakalabym sie na samo wspomnienie o Nim-nawet teraz mam kluche w gardle jak o tym pisze Wam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze Aga...Moj tez nie ma taty..i strasznie zaluje,bo musial byc fajny facet.. wiec dziele sie moim tata troche z Moim lubym ;) popytaj,warto. zapytaj ja przy okazji gdzie mozna kupic przyssawki na auto,czy w motoryzacyjnym czy w kwiaciarni ;););) bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aga ;) wlasnie sie zastanawiam jak to zrobic z autem.. bo nawet takie przyssawki moga odpasc..nie wiadomo jaka bedzie pogoda itd. zastanawiam sie teraz czy nie przerzucic tiulu od znaku opla na masce w takie ´V´ i w srodku tego V nie zrobic np z margaretek na przyssawkach dwoch obraczek... jesli odpadna to choc tiul zostanie ;) a my musimy przejechac autem 15km na sale..wiec jest niebezpieczenstwo..hmm ale chyba kilkanascie trzeba kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzyłam, jestem po protsu ....uch.... Jak ostatnio byłam u księdza, to wziełam od niego numer telefonu do babki, u której szybko robi sie poradnię. Dzwonię do niej dzisiaj i ona mi mówi, że to pomyłka. Podejrzewam trzy rzeczy: - albo ona ma dość \"szybkiego\" załatwiania sprawy młodym od księdza Krzystofa - albo on mi podał zły numer - albo ja go źle zapisałam. Najbliższą możliwościa jest możliwość numer jeden, niestety :(:(:( Tak mi sie wydaje... Wieczorem zadzwonimy do księdza i się zapytam, co w takiej sytuacji. Ale jestm zła, mialo być tak pieknie.... :O:O:O:O Można bez tej poradni iśc do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×