Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Broneczka, ja nic nie wiediłam, że bedzie stała umowa, więc teraz wiem i bardzo, bardzo, bardzo ci gratuluję!!!!! Super, bardzo się cieszę, razem z Tobą !!!! I dziwić się, że dolegliwości żołąkowe odeszły wraz z tą informacją.... Ja będę miała rewolucje żołądkowe przed slubem, zawsze mam jak się stresuję, ale cóz, jakąś Xennę wezmę i lecimy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Sroda,patrzylam na te koszule,a szczegolnie na przyklady na modelu-i mysle,ze powinna byc ta gdie wiecej muszki widac po boku,tzn ten czarny pasek widac po bokach :) nie wiem,ktora macie,ale chyba pod muszke ta jest odpowiedniejsza,to moim zdaniem. ale jesli macie te druga to mysle,ze nie ma histerii,bo nie wiem czy taka koszula pasuje do garniaka czy tylko pof frak lub cus...wiesz o co mi chodzi?? mysle ze ta z czarnym paskiem po bokach sprawia ze mezczyzna jest elegantszy.. u mnie dzis spokojniej,niby wszystko wraca do normy,ale ciekawe na jak dlugo...aha,znow potwierdzenia,bedzie az 4 pary jednych mlodych,ja ich nie chcialam zapraszac,bo za duzo,rodzice byli zobowiazani,wiec oni placa ;) ehh te goscie,czemu nie mozna sobie wybrac kto bedzie a kto nie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka-gratuluje!!!! Sroda-obraczki stylowe bardzo! cos jakby w naszych desen,ale u nas bardziej rowkowate,u Ciebie jest tylko zolte zloto? tez na takie patrzylismy u jubilera w tym stylu,ale wybralismy z dwoma a nie trzema szparkami.bardzo ladniutkie i idealnie dopasowane do pierscionka zareczynowego!!! :):) u mnie pirescionek biale zloto,a obraczki zolte ale etam,nie patrze na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Środo - mi się też podoba bardziej ta koszula ktorą macie w tymi różkowatymi końcami kołnierza - skoro jest tak ubrany model to znaczy że nie będzie fous pas ... czy ja to się tam pisze ;) a obrączki Środy na moje oko są żółte tylko w srodku a pop bokach białe złoto.... ale nie wiem czy dobrze widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej umowy - na razie na gębę obiecali i mam ją dostać pocztą do piątku - bo do piątku mam aktualną umowę - więc wyglądam listonosza ;) i będzie oblewanie i........ nic nas już nie powstrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose, 🖐️ Nie czytasz postów!!1 Żart, ale nie czytasz... :) Piasałam, że my kupiliśmy koszulę z małym mankietem i w niej widać trok od muchy.... Mucha jest złota. Bardzo ładnie to wygląda, ale teściowa mówi, że KATEGORYCZNIE trzeba kupić normlną koszulę. Dziwna jest. Mówi, że to brzydko wygląda. Ja się nie znam, chce, żeby było dobrze. Mi się tak podoba, Łosiowi te, tylko ona piłuje, nie wiem, będzie się kłocić, a Łos bedzie się kłocił rz nią i nic dobrego z tego nie wyniknie. Dla świętego spokoju, kupiłabym ta nowa koszulę, ale Łoś chce tą i koniec. Nie wiem sama. magdusiarose, ja widziałam Wasze obrączki? Chyba nie, bo nie wiem, jak wyglądają. Dziekuję za komplementy, zaczerwieniłam się, o tak 😡, ale nie ze złości... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki sa w trzy paski - białe złoto - żółte złoto - białe złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybaczcie,ale nie mozna wszytskeigo spamietac! moja glowka nie pomiesci wszystkiego haha ;);) ale rozumiem,ze macie kupiona te wlasciwa,wiec sie cieszcie! jest OK,z malym mankietem,ma byc widoczna mucha i juz! a tesciowa sie nie zna,wyslac ja na nauki do jakiegos salonu :):):) obraczki widzialyscie,te co takie niewyrazne przez lampe byly ;);) klasa z tych waszych,klasa :) Broneczka to czeka Cie miluchny weekend ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DORADŹCIE, PROSZĘ: Na dekorację, za nami na sali: Dekoracja 1: http://www.allegro.pl/item628028077_przepiekne_serca_na_sciane_serce_roze_ecri.html Dekoracja 2.: http://www.allegro.pl/item623230756_dekoracja_slub_serca_na_sale_lub_samochod.html Dekoracja 3.: http://www.allegro.pl/item629458729_dekoracja_slubna.html Dekoracja 4.: http://www.allegro.pl/item633208919_sklepwesele_serce_slub_wesele_dekoracja_na_auto.html Oprócz jednej z tych dekoracji bedzie dosyć pokaźnych rozmiarów obraz matki boskiej. Obraz jest biało czarny. Nie wiem, co tam by pasiowąło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr 2? (nr 4 ladny,ale za drogi..) mysle ze wszystkie sa pod Wasza dekoracje auta wiec pasuja :) taki znak jak u nas obraczki sa wszedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki magdusiarose :) Mi sie podoba nr 1 i nr najbardziej, ale sama nie wiem. numer 2 jest inny niż do tej pory widziałam, więc może by własnie numer dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ciekawe,ten 2 mi sie dlatego bardziej podoba bo jest bardziej minimalny,a 1 ma duzo na sobie..ale ja taka jestem,dlatego tak wybralam ;) ale to Wasz wybor,zobaczymy co dziewczyny wybiora i zdecydujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam o \"milutkich tesciowych\" ktore komentuja wszystko...to zmieniam zdanie-dotad bylam wsciekla,ze moi sie tak srednio interesuja wszystkim no ale jak juz zobacza co kupilismy-to zawsze im sie podoba:) Środo,mnie rowniez podoba sie dekoracja nr 2-i dzieki za pijaczke;)Ostatnio to okreslenie do mnie nie pasuje-skoro po 2 czy 3 piwach jestem zakrecona...szok normalnie...ostatnio dla mnie alkohol moglby w zasadzie nie istniec-jakt o powiedzial moj kumpel Darek(z ktorym wypilam moze alkoholu)-wypilam swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez ten numer dwa najbardziej podchodzi, tylko problem, bo aukcja sie skończyła, a ten facet nie wystwiła jeszcze drugi raz tej dekoracji, a to raczej pilne. :O Aj, wszystko nie tak :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz Środo do Niego maila!I dowiedz sie czy da rade zamowic,albo czy zamierza wystawic nowa aukcje:) Nie wiem czy pisalam wczesniej-ale chyba nie,wiec pisze jesczze raz Broneczko-przecudowna Twoja bielzina-wlasnie czegos takiego szukam-stringi sa super-bo nie takie wyciete bardzo...zreszta wszystko jest super:) Środo sliczne obraczki-my mamy w zasadzie podobne-ale piaskowane a w srodku pasek(blyszczacego) bialego zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie numer 2 i już. Tylko niech ten facet ja szybko wystawia, bo nie zdążymy.... Aga, chyba za pijaczke sie nie obraziłaś, co? To był żart. Ja też już swoje wypiłam i teraz dosyć rzadko to robię, w najbliższym czasie upiję się na swoim panieńskim, o ile w ogóle będzie, bo jak na razie jest lipa. :O Się zobaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga, za komplement na temat obrączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ma racje,napisz do niego! albo poszukaj podobnych jeszcze... a z piciem to u mnie wlasnie inaczej. wczoraj bylam wsciekla na to wszystko i potrzebowalam slodyczy. zamiast wypic zajadlam sie slodkosciami az mi za slodko bylo! wole to chyba niz alkohol hehe a i tak po mnie nie widac specjalnie,bo ostatnio schudlam przez ten slub caly.. wiec to dobra metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jaki kolor mial ten papier na zaiweszce gdzie macie tekst?lekko zlotawy? nie pamietam dokladnie. ale ten waniliowy czy krem budyniowy ladne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,pytanie bo juz nie wiem.. czy wystarczy nam ostatni tydzien przed slubem na szukanie ubrania dla Mlodego??? nie mamy specjalnie czasu,a boje sie zostawic na sotatni moment..no ale co moze sie stac?? zostawilybscie tak? jak bede czekala na odbior sukni moglibysmy polazic po salonach za garniakiem...co Wy na to? doradzcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose, szczerze, jak dla mnie, to jest bardzo późno.... Z doświadczenia wiem, że może się trochę zejśc, my szukalismy przez całe dwa weekendy i znaleźliśmy, ale było cięzko. Ja podziwiam Cie za opanowanie, ja bym nie mogła tyle czekac. Zacznijcie jeździć chociaz dwa tygodnie przed, bo tydzien, to bardzo krótko, tym bardziej, że będziecie mieli mnóstwo innych spraw na głowie, na tydzien przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier na ktorym jest tekst jest kremowy(jasnokremowy) jak na zaproszeniach czy winietkach i wstazke che taka jasna bo kupilam ostatnio (jak radzila Środa:) ) ciemną wstązkę to gryzla się z papierem tła-a wiec tym zlotym. Magdusiurose-ja nie zostawiam nic na ostatnia chwile-i ciesze sie,ze moj M jest juz w zasadzie ubrany-bo w ostatnim tygodniu jakby chodzil za ubraniemt o zabilabym Go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kremowe beda pasowac Aga :) tylko wiecie.. my nie chemy nic mega specjalnego.ma byc garniak taki ze zalozy na inne okazje,elegancki,do tego koszula,musznik vel krawat i buty. wiemy czego chcemy.tzn ja wiem a On zalozy co Mu kaze ;);) wiec wiecie..nie mamy konkretnego stylu ze maja byc takie paski czy cus..mysle,ze wejdziemy do 2 salonow dobrych i kupimy od razu.bede miala w poniedz przed slubem az 4-5godzin na to,mozemy ten czas na to poswiecic.czy to mnie ratuje ?? czy mimo tego mamy szukac wczesniej? suknie dobeiram w Gdyni,wiec Gdynia ma mase dobrych sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My garniak kupiliśmy już na jesieni ;) ale my tak wszystko szybko - w ostatnim tygodniu bym nie ryzykowała raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,patrzac na prawdopodobienstwo..porownujac jak kupowalam suknie swoja-1 dzien,bylamw 3salonach,kupilam w trzecim!!! to chyba nie ma wiekszego problemu z kupieniem ubrania dla Mlodego? jak myslicie? u Was bylo ciezej? albo zadzwonie po prostu do 2-3salonow zapytam czy maja na stanie generalnie rozmiar garniaka dla Mojego czy trzeba cos zamawiac i czekac..orientacyjnie sie dowiem.i cos bede juz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M jest szeroki w ramionach wiec garnitur ktory byl dobry mial za krotkie rekawy-wiec musial wziac marynarke wieksza i poprawiali co nieco...spodnie tez byly za dlugie-dlatego musisz Magdusiurose wziaz pod uwage ewentualne porawki-a to trwa..i podziwiam za spokoj:) Wlasnie zamowilam tasiemki kremowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chciałam napisac i zapomniałam co, bo miałam troche klientów :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz Środo cokolwiek,bo ja sie straaaaaaaaaaaaaaaaasznie nudze wlasnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×