Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

cześć dziewczyny, ja ciągle wstrzymana z ksiedzem, bo mamy okropnego i nie mam chwilowo ochoty iść tam do niego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do swojego musze zadzwonic, żeby umówić sie na czwartek. Mamy naprwdę świetnego księdza. Ciągle nie wiem, którą godzine wybrac. Rodzice mówią, że 16.00 to za wcześnie, że nam goście pouciekają,że upija sie do oczepin i tak dalej. ale ja myslę, że 19.00 to za późno, kurcze, jak wyjdziemy z kościoła, to będzie juz ciemno i będzie lipa. AS tak jakby było na 16.00 to w trakcie wesela moglibyśmy jechać na zdjęcia studyjne, a nie przed ślubem. Sama nie wiem. Ja też się boję, że 156.00 to za wcześnie, ale z drugiej strony wiem, że 19.00 to zdecydowanie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałek Przyszłe Panny Młode 🌻 u mnie w weekend była szybka decyzja i obok mojej sukni zawiśnie garniak młodego :D:D:D kupiliśmy hehe bo nie było się nad czym zastanawiać i jesteśmy bardzo zadowoleni w związku z tym. Garnitur jest piękny, jak któraś ciekawa to wyślę fotkę :) Wczoraj Marcin zagaił czy nie chciałabym ślubu w drugi dzień świąt... ale dla mnie za zimno ;) , więc w razie czego marzec ale wtedy też skwaru nie ma, zatem raczej nie przyspieszamy, choć byśmy chcieli :) \\ madzia 🌻 a co z tym księdzem? aha na weekend jedziemy na drugi koniec Polski - może ustalimy w końcu godzinę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, pani Broneczko25 :) Ja bardzo chętnie zpbaczę garnitur Twojego narzeczonego, strasznie jestem ciekawa, czy jasny czy ciemny itp. No proszę,jak sie przyszłemu mężowi spieszy :D, ale to chyba dobrze, co? My bysmy się w zyciu nie wyrobili do końca roku. :) Miłego dnia wszystkim przyszłym mężątkom. Ja siedzę w pracy i się nudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa a my byśmy spokojnie zdążyli bacząc na to że większość mamy tylko by trzeba było terminy pozmieniać, ale po co? szkoda że to jeszcze tyle czasu ale może szybko minie ;) garniak wysłałam - na e-mail udało nam się kamizelkę dobrać idealnie do mojej sukni :):):) ale się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyć to i my bysmy zdążyki, ale tak na szybko, to nie wiem, czy bym psychicznie wytrzymała. Dostałam maila, ale niestety kuźwa, zaraz sie wkur...wię, bo nie moge otworzyć, jk juz ma się otworzyc wiadomośc, to mi się zamyka strona, tak jak bym naciskała krzyżyk- masakra, kiedyś tez ttak sie robiło, lae za którymś razem w końcu sie otwierało, a teraz d.pa, nie chce i koniec, ale w domu na pewno zobhaczę i od razu przeslę Ci jakie wrazenia. ale jestem zła!!!!!! Broneczka25, a tak w ogóle, to bardzo się cieszę, że Ty się cieszysz. Ja też juz chciałabym mieć i suknię i garnitur dla mojego Łukasza, ale jeszcze to wszystko przed nami. Na razie będę obkupowac się na allegro.pl, tj. zawieszki, naklejski, materiały do dekoracji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa a ja czekam na przesyłkę z papierem do zaproszeń i na wstążki i już się doczekać nie mogę kiedy będę je robiła :) co do wytrzymania psychicznego - obawiam się że lepiej bym zniosła te szybkie przygotowania niż czekanie jeszcze tyle czasu hehe ;) ja dziś też sama w pracy i mam trochę roboty ale ogólnie nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj będę dzwonićna salę, żeby zapytać się jak wygląda dekoracja sali na wesele, czy sami dekorujemy, czy ona zatrudnia dekoratorów. Bo jak sami, to trzeba będzie wybrać sie do IKEI i dobrze przegrzebać internet i Allegro.pl, żeby już wszystko mieć i zabrac się do preac, bo póxniej moze być za póżno, z reszta będę miała przynajmniej co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jw alsnie dzis wymyslilam,ze raczej napewno bede robila sama zaproszenia-jedna kolezanka juz zaoferowal mi swoja pomoc w drukowaniu-bo Ona ma fajna drukareczke:)a jakby cot o moge wziac tez mojej siostry drukarke:) Powiedzcie gdzie zamawialyscie paper na zaproszenia i jaki to koszt? I jakie bedziecie robily te zaproszenia? A wracajac do tych winetek-to moj przyszly tesc tez powiedzial,ze nikt Mu nie bedzie mowil gdzie ma siedziec-a rozmawialismy wtedy o weselu mojej kolezanki a na to ja mowie \"u nas tez beda winietki,wiec bedzie Pan musial siasc gdzie Pana posadzimy;)\"oczywscie z usmiechem na ustach i wogole:) A wogole to naprawde bylam na tylu weselach,ze wiem,ze gdy nie ma ustalonych wczesniej miejsc to zawsze moze byc tak,ze ktos beie musial sieziec z babciami zamiast z mlodym-bo np jedna ciocia zechce usiasc blizej mlodych:) Mysle,ze mlodzi znają na tyle swoich gosci,ze beda najlepiej wiedziec jak usadzic.I nie rozumiem czemu mialby ktos miec cos przeciwko.Przeciez gdy sie idzie na jakiekolwiek bale to tez miejsca sa z gory zarezerowane bo co by bylo gdyby bylo inaczej?Chaos!!:) Tyle w tym temacie z mojej strony:)Chyba,ze ma ktos argument ktory mnie przekona,bo nie wykluczam,ze to ja nie mam racji:) Na szczescie Moj M ma takie samo zdanie jak ja i moja mama tez, moja przyszla tesciowa zazwyczaj nie ma swojego zdania (a jak ma to nie wyglasza je) tesc cos krcil nosem jak juz wspomnialam-ale po tym co powiedzialam ja nie oponowal juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja zamawiałam papier i koperty tu: www.papiera4.pl tanio i duży wybór - polecam :) jak zrobię wreszcie swoje pierwsze zaproszonko to wkleje fotę :) drukować będe albo w pracy - mam tu laserową albo w domu usadzać gości będziemy my przez winietki tym bardziej że będą okrągłe stoły i mogłoby powstać zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25, kurcze blade!!!! Jak ci zazdroszczę tych okrągłych stołów!!!! Ja marzyłam o takich, byłam kiedys w hiszpanii i bylismy tam na balu, prześle ci fotę na maila, jak pieknie były stoły udekorowane, po prostu slicznie, przeslicznie, super. Niesety, jak szukalismy sali, to rodzice Łukasza kategorycznie nie zgodzili się na okrągłe stoły, bo to kiepsko z usadzeniem, bo zajmuja duzo miejsca, bo niewygosdnie patrzec na młodych itp. Zrezygnowałam, nie chciałam psuć atmosfery z powodu stołów, ale żałować bedę do końca zycia... Zazdroszczę. Jak juz będziesz miała zdjęcia z udekorowanej sali i tych stołow, to chętnie je zobaczę. Wysyłym ci maila, zobacz co straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam ci tylko jedno zdjęcie. Myslałam, że mam więcej takich, na których cos widac, ale niestety tylko jedno nadaje się do wysłania. Wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, póxniej sprawdzę. a i garniak bajerancki. Chociaz mój Łukasz na pewno będzie miał jasny. Rzecz gustu, jeszcze nie wiem, co wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Wy. Ja jestem w pracy idzisiaj wyjątkowo rzadko tu zaglądam. ale nic straconego, bo widze, że dziewczyny cos dzisiaj milczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryska
Ja narazie pasuje reszte zrobie po nowym roku mam wszystko zaklepane zaproszenia podrukowane Jeszcze suknia i drobne sprawy na które teraz za wczesnie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypryska dołączam się do ciebie,te najważniejsze sprawy mamy już pozałatwiane, reszta po nowym roku, zaproszenia i atak pewno będziemy zamawiać przez internet jak i naklejki na alkohol, itp. a wiadomo że po nowym roku będą jakieś nowości.... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Ja tez zdecydownie pasuję! To co najważniejsze mam załatwione a zaproszeniami, kiecką i innymi będe się martwiła po nowym roku, teraz nawet nie chce mi się tym zawracać głowy : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja juz po pracy ale jakies dziwnej wysypki dostalam buu:( Jesli chodzi o okragle stoly to mnie sie osobiscie podobaja ale nie chcialabym ich na swoim weselu,nie chcialabym dzielic rodzine w mniejsze czy wieksze grupki.Tak samo nie chcielismy dwupoziomowych sal,po co robic jakies podzialy,niech wszystcy razem sie bawia ,tak bedzie najlepiej i najweselej.Co do sukni to ja nawet sie wacham czy zamowie ja sobie w grudniu,moze nawt przeloze ten zakup na marzec.Moj narzeczony tez z kupnem garnituru sie nie spieszy,pewnie nawet nie wie jak chce:)Dziewczyny czy bedzecie miec poprawiny,jesli tak to gdzie bo nasze odbedas sie na tej samej sali co wesele.Nie chcemy sie bawic w przyrzadzanie posilkow czy sprzatanie po weselu i poprawinach,chcemy miec luz i cieszyc sie chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pary co nie robili poprawin na sali tylko np w domu lub u kogoś w ogrodzie, mój brat jak się chajtał to poprawiny robili u doroty(bratowa) w ogrodzie, było fajnie cieplutko mieli w maju 3 lata temu w większość restauracji jedzenie dają do domu - a wtedy dużo jedzenia zostało więc jak ktoś chce zaoszczędzić i ma warunki to może odbyć sie to gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki właśnie kłade sie nyny (pracuje teraz na nocną zmianę :(( ) ale jestem taka szczesliwaa bo dostalam od mojego mena bukiet pieknych róż- dokładnie 21 czyli tyle ile mi dzis stuknęło:))) i jak tu go nie kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! słoneczko T, wszystkiego dobrego z okazji urodzin, pociechy z oprzyszłego męża, zero problemów, szczęścia, mnóstwo radosnych chwil, duzo miłosci ityle samo ciepła życzę ja. Romantyczny ten Twój Tomasz, gratuluje wyboru :) Ja dzisiaj miałam mieć wolne, ale niestety koleżanka ma grype żołądkową i trafiła do szpitala, więc dzisiaj pracuję. Zła jestem, bo miałam dzisiaj wizyte u lekarza, a tu doopa i będę musiała znowu czekać miesiąc na kolejną wizytę... Oglądałyście wczoraj Szymon Majewski Show? Śpiewała Wioletta Villas taka zajebistą piosenkę, tzn. słowa tej piosenki były świetne, piekne i w ogole the best, ale muzyka nie taka jak trzeba, bo kurcze do tej muzyki trzeba było tańczyc tango, a na pierwszy taniec to absolutnie nie wypada. My będziemy tańczyć takie niewiadomo co, co nam wyjdzie, to zatańczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! kurcze ostatnio i to choróbsko sięna mnie przyczaiło i tego auta nie mogłam znalezc... sluchajcie, czytam ogloszenie zabytkowe bmw takie z lat 40 wiec sobie mysle o kurcze ale fajnie by bylo jechac takim...- bo od bardzoo dawna marze aby jechac takim zabytkiem, dzwonimy... termin wolny!!! myslalam ze oszaleje z radosci, juz chcialam rezerwowac ale moj K mowi ze pojedziemy go jeszcze tego samego dnia obejrzec... super! - mysle... jedziemy... w drzwiach wita nas starszy pan w kalesonach i skarpetkach podciagnietych do polowy lydek :( no ale mysle ze priorytetem jest auto w koncu nie? wchodzimy do garazu... rety piekny! pod warunkiem ze ktos o niego by zadbal :( wiecie takie koce jakby drelichowe zamiast tapicerki i na siedzeniach w dodatku w kolorze niebieskim, ale takiej \"żarówy\"! auto sliczne granatowe szkoda tylko ze tu lakieru brak, tam... ................................................................... auto bylo sliczne gdyby je tak zrobic to rezerwacje mialby juz na 2011......... no i juz zdenerwowana, auta szukamy dluzej niz orkiestry i sali zaczelismy szukac w necie ogloszen, znalezlismy w przystepnej cenie Chryslera 300 C, co myslicie o tym samochodzie? jest w kolorze srebrnym... trzeba sie zdecydowac bo na zabytek nie ma co liczyc - jak jest zadbany to pozarezerwowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×