Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

zdenerwowalam sie :( szukam sukni model 7257 cosmobelli i nie moge znalezc :( ale cosmobella jest chyba w bydgoszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Broneczka, spoko :) Dla mnie nie ma problemu, ja je miałam zamówić tak czy inaczej na allegro, pomyslałam tylko ,że może Ty byś chciała się wyćwiczyc i chciałabyś zrobić. Naprawde jest OK!!!! :) Zamówię na alegro, ale juz po naszych slubach i weselach będę cie polecała znajomym, którzy będą potzrebowali dekoracji. Jakoś tak mi podpasowałaś Broneczka. Nie wiem, mam do ciebie jakiś sentyment, chyba dlatego, że zaszczepiałś we mnie chęć samotworzenia, twórczości, o którą nigdy w zyciu bym sie nie spodziewała u siebie. cieszę sie, że miałam okazję Cię poznać i Was dziewczyny- wirtualnie bo wirtualnie, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za zaproszenia biore sie w przyszlym tygodniu-oczywiscie mam nadzieje,ze do tego czasu bede miala ustalona godzinę slubu;) No i ja muszę powiedzieć,nie wiem co bym zrobila gdybym was nie poznala:)Napewno wiekszosc rzeczy zamowilabym gotowych...i patrzyla jak zdzierają ze mnie kasę:)A tak, przypomniało mi się,że lubie się bawić w ten sposob:) Czekam na inne propozycje:) 1. Co wybieracie na 1-szy taniec? Ja myslalam o piosence Sławka Uniatowskiego-Kocham Cie..a.le to jeszcze nie przesądzone,bo moj Mariusz wolalby Kancelarię-Zabiorę Cie (ale to slyszalam juz na kilku weselach i dlatego wolalbym byc bardziej oryginalna...a piosenkę Sławka słyszałam w wykonaniu chłopaka z naszego zespołu i jest super:) 2. Jaka forma podziekowań dla rodzciów? I w który dzień (wesele czy poprawiny?)Ja myślę o prezentach np bukietach kwiatów (mojego M brat kupowal swoim rodzicom drogi zegar-rodzice mlodej nie robili Jej wesela ani nawte nie byli-ale ja uwazam,ze wystraczy skromniejszy prezent albo np kwiaty czy sa teraz takie specjalnie zamawiane podziekowania w formie przypominajacej otwartą ksiege) w dniu wesela-bo w poprawiny nie zawsze jest komplet gosci tych co na weselu a chcialabym przy wszystkich podziekowac rodzicom:) 3.Praktykuje sie u Was wreczanie podziekowań gosciom za przybycie?Ja slyszalam o wreczanie zdjecia slubnego (o ile fotograf zrobi w ciagu jednego dnia) ale nie wiem czy bede tak robila Tyle narazie moich watpliwosci nie poruszanych jeszcze :)A moze przeoczylam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Co wybieracie na 1-szy taniec? Jeszcze nie wiemy, ale będzie to chyba KAYAH i Krzysztof Kilijański "bo bez ciebie", ale to nie przesądzone. 2. Jaka forma podziekowań dla rodzciów? My dziekujemy przed błogosławieństwem, w skromnym towarzystwie, nie na sali, bo ja bym płakała, moja mam by płakała, Łukasza mam by płakała- a my nie chcemy [płakać. Dajemy im kwiaty, taką ramkę z podziekowaniami, no i po weselu już nasze duże zdjęcie ślubne z dedykacją, oprawione w ramkę. 3.Praktykuje sie u Was wreczanie podziekowań gosciom za przybycie? Nie, bez przesady. Oni powinni nam podziękować za zaproszenie, a my im za przybycie, ale bez żadnych ceregieli. Jesteśmy tradycjonalistami, pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to juz było Ago, ale to nic i tak się nudze w pracy :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D Będzie powtórzenie lekcji :D Tylko się nie przejmuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Aga_80 co do pierwszego tańca... ??? podziekowania dla rodzicow w czasie wesela, chcemy im podziekowac przy wszystkich zeby czuli sie bardziej wyroznieni... nie praktykuje sie jeszcze podziekowan dla gosci, ale ja mialam pomysl taki malutki, zobaczymy... JAKA PIOSENKE WYBIERACIE NA PODZIEKOWANIE DLA RODZICOW???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups....widac mam zaleglosci w czytaniu;) Albo jestem tak przejeta ze wszystko mi sie myli;) Jak Boga kocham zwolnia mnie za to opier.. sie;)bo to juz nawet nie obijanie sie;) Co do podziekowan dla gosci,tez nie myslalam o tym , ale czytalam gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zwykle na piosenke dla rodzicow bierze sie Urszuli Sipinskiej-Cudownych rodzicow mam...wiem,ze to oklepane i wiem ze na 100% beda wszyscy plakac nie tylko rodzice;) ale mnie sie to strasznie podoba:) Podoba mi sie tez piosenka dla mamy Violetty Villas(ale nie pamietam teraz dokladnie tytulu) ale ostatnio w Mam talent dziewczynka ktora ją spiewala powiedziala,ze to dla mamy ktora nie zyje:/ja ją inaczej zawsze interpretowalama:(...no ale tak czy inaczej tatusiowie czuliby sie pominieci:(...moj tata nie zyje (mam ojczyma) wiec dla mamy moglabym wziac te piosenke szczegolnie,ze jest mi nieopisana pomocą zawsze...a tak ciezko sie dogadujemy...i tak zadko Jej mowie jak bardzo Ją kocham:(...i chcialabym te piosenke specjalnie dla Niej zadedykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha na 1 taniec podoba mi sie rowniez Chlopcy z placu broni-Kocham Cie....wlasnie leci na miasto muzyki.pl (rmf love)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga80 mozesz ją zadeydykować w trakcie wesela na przykład, tylko ona jest strasznie smutna, ja nie wiem, czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopytam sie czy zespol mi to zaspiewa...i jak tak,to bede chciala...bo Ona mowi o tym jak bardzo sie mamę kocha (czy kochało) i mysle,ze odda to co chce przekazac nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak nie chce cudownych rodzicow... :( nie podoba mi sie a mam oboje rodzicow wiec nie wiemy co zadedykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmieniłam adres mailowy na sroda10.06.2009@op.pl Zapraszam do krespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na szalony pomysl zeby zadedykowac im piosenke : Doda - Dziękuję ale moj afcet mowi ze to rzeczywiscie szalony pomysl, i ze nie wypada.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..moze Wy mi pomozecie w tym:)w koncu jestescie niezastapione we wszystkim:) W ostatni weekend sierpnia zamknelam drzwi w aucie z palcem moim w srodku;)..no i oczywiscie paznokiec mam od tej pory czarny..myslalam,ze szybciej mi zejdzie..a tu nie...boje sie ze do czerwca nie poprawi sie..i jak bede wygladala...bedzie kontrast do sukienki;) Powinnam moze isc do chirurga,zeby mi go sciagnal?ale czy odrosnie do czerwca:( Wiem,ze to pewnie glupota,ale nie wiem bo nigdy tak nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wesela sie zagoi :) napewno :) a co do piosenki to mi sie podoba i jak nie znajde nic innego to postawie na swooim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam laski, bno mi cos inernet szwankuje. Całe Starostwo chyba sidzie w sieci... nie mają co robic :D Wrócę później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, wracajac do tego serca z rattanu,to masz juz material? A szukalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Kurde, jeśli o mnie chodzi, to jestem z tym wszystkim daleko w lesie. Podziwiam Was za takie zoragnizowanie, że juz teraz wiecie jaka chcecie piosenkę itp : -) Ja załatwiłam co najważniejsze - znaczy my załatwiliśmy :D A resztę zostawiam na 2009 rok. Zastanawiam sietylko nad zaproszeniami, bo początkowo chciałam je kupić gotowe, ale teraz raczej bede robiła je ręcznie i chyba trzeba by było robić to wcześniej, zeby sie wyrobić. Z drigiej strony, musze pisać pracę mgr i nie wiem czy się wyrobię... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dlatego chce juz teraz zajac sie tym wszystkim,bo pewnie zejdzie troche czasu na to, a przeciez pracuje wiec mam tylko wolne wieczory..ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
No ja własnie chyba tez bym musiała się za to zabrać, bo kurde czasu mi brakbnie a ja zawsze robię wszytsko na ostatnią chwilę i normalnie zostaję z ręką w nocniku : -))) Ale luz, dam radę : -) Ja też pracuję, poza tym zaocznie studiuję, treningi mam, ale co tam : -) a powiedzcie mi kochane, chccecie mieć dzieci? A jesli tak, to zaraz po ślubie? Trochę później? Czy zostawiacie wszystko "losowi" : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym juz chciala miec dzieci:)wiec oczywiscie nie bedziemy odwlekac...a mzoe nawet pare m-cy przed slubem zaczniemy;)w koncu 3 m-ac np nie bedzie widoczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
No raczej nie powinien być widoczny : -) Ja też bym chciała mieć dzieciaczka. Opiekuję się dziećmi mojej siostry i brata, fajne są : -) I tez będę chciała, ale najwcześniej będziemy sie starać koło listopada za rok, bo będe miała obronę (pewnie w październiku albo listopadzie) wiec nie mam zamairu mieć wówczas mdłości : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczynki:) Z porcją nowych pomysłow do przedyskutowania w domku z moim M :) Do zobaczenia jutro:) Ciekawe jaki temat porusyzmy jutro;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. my na 1-szy taniec bedziemy miec Kindla-z kimś takim jak ty - superowy utwoe albo Magda Femme- Rozmowa z aniołem co do podziękowań- to raczej przed błogosławieństwem, a jeśli chodzi o dzidzie to odkładamy bo po ślubie rozpoczyna się budowa naszego domku:) :) :) także najpierw dom a póżniej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki 🖐️ zycze wam dzis milego dnia w pracy, ja klade sie nynki;) 😴 udanego weekendu i bezpiecznej drogi jak bedziecie jechac na groby waszych bliskich pa pa 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
dzień dobry : -) I ja Wam życzę spokojnego weekendu i uważajcie na drogach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×