Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość the first time

Wasza pierwsza praca, od czego zaczynaliście itp....

Polecane posty

praca w sklepie ponad 10 lat temu. zarobki tak smieszne ze az wstyd mowic. umowa-zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczynałam na produkcji
wiązek do samochodu :-o praca bardzo ciężka, nawet mężczyźni robili to samo co kobiety i nie wyrabiali :-o Pracowałam po 8 godzin, nawet w weekendy, miałam zniszczone ręce, a najbardziej psychikę :-o Praca naprawdę straszna, a zarobki- 900zł na rękę :-o Po 3 miesiącach podziękowałam. Aktualnie nie pracuje już pół roku, szukam pracy chociażby w sklepie z odzieżowym ale mieszkam "na zadupiu" i nie ma tutaj pracy :-( Studiuje zaocznie więc w tygodniu mogłabym pracować ale cóż... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekarz 3lata,Własne kioski2 lata,Fabryka pudelek 6msc,zmywak+kucharz kilka msc,produkcja silników1.5roku ,zaopatrzeniowiec hotelu 2lata,Chef de partie od 6 msc Dodam tylko ze mam 22 lata teraz zarabiam 20tys funtów rocznie i nie narzekam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz zyx
zaczynalem od 6 miesiecznego stazu, \"wynagrodzenie\" 475,90zl na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 24 lata ...
3 mce stażu - doradca klienta 450 zł 3 lata pracownik biurowy 1000 zł brutto plus co łaska obowiązki kierownika biura :) bo niebyło kogoś takiego... od 1 roku własny biznes.... zyć nie umierać, a jak zapierdalać to wiedzieć za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recutita
sprzątaczka - 2 tyg. 500zł netto staż - 470 netto 12 miesięcy opiekunka do dzieci - max 400zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recutita
teraz umowa na czas nieokreślony, samodzielne stanowisko pracy, premie, płaca nienajgorsza w budżetówce, nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robienie lodów
dzis jestem szefem produkcji w małej firmie produkującej drzwi stalowe "C..." Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam
najpierw oczywiscie telemarketing, w wielu roznych firmach, praca w salonie kosmetycznym, obecnie szkoleniowiec kosmetyki, ale wiadomo, ze u nikogo sie nie dorobisz, wiec otiweram swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza praca to posada fakturzystki, zarabiałam 680 zł, przy czym dojeżdżałam codziennie po 30 km w jedną stronę samochodem, bo nie miałam dobrego połączenia. Praca fajna, ale za szybko się uczyłam i kierowniczka zaczęła się bać, że mogę zająć jej miejsce :o zostałam przeniesiona do sklepu spożywczego, z którego potem uciekłam, bo atmosfera była nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 18 lat i pracowałam na giełdzie samochodowej weekendami sprzedając ogłoszenia samochodowe i gazety motoryzacyjne :o potem na studiach stałam na stoisku z ciastkami w geant potem uczyłam dzieci angielskiego w miedzyczasie promocje itp. potem pierwsza praca na cały etat to przedstawiciel handlowy w firmie biuroserwisowej (choć płacili marne grosze to cieszyłam sie ze służbowego auta :) ) a potem moja dotychczasowa praca czyli asystentka w biurze handlowym :) lubię ją bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×