Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna11111

mężczyźni nie reagują na słowa, reaguja natomiast na brak kontaktu...prawda?

Polecane posty

Gość taka jedna11111

może wypowie sie jakiś mężczyzna... prośba nie skutkuje, groźbą jeszcze gorzej...to może brak kontaktu jest na wa sposobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka24mm
Prawda w przypadku zainteresowanych dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna11111
no właśnie...niby tak... ale czasami nie ma jak pokazać...zostaje tylko "rozmowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest jak pokazać tylko trzeba używać szarych komórek i najlepiej własnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mu dac popalic
tez tak slyszalam....ale nie sprawdzialm:-P Xyzed-->>czyli co nalezy olac faceta?nie odzywac?zeby sie zastanawial co jest grane tak?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna11111
ale kiedy jest rozstanie...ciezko pokazać...gdy sie juz nie ma ze sobą kontaktu... tylko np. telefoniczny... jak wtedy zmusic was do przemyslenia? skoro słowa nie skutkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakiej materii to dotyczy,czyli o co dokładnie biega:D Przecież nie ma jednej metody na wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się z facetem rozstałaś to mu teraz nie nadskakuj bo wyczuje pismo nosem i tylko zrobi sobie z ciebie pojemnik na sperme,a w miądzyczasie będzie szukał innej. Finito to powinno być finito. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mu dac popalic
XYZED--->> a jak facet sie mna bawi i odzywa wtedy kiedy mu sie nudzi lub inna go oleje.....bo tak to wyglada.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna11111
no ale jezeli rozstanie jest z mojej winy...a on czuje do mnie to samo co ja do niego .. tez sie nie powinno nadskakiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej się nie powinno nadskakiwać. Wiesz nie obraź się ale jesteś idealnym materiałem na wyżej wspomniany przeze mnie pojemnik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldldlldldld
Laska, no coś jest taka durna. Zerwałaś, to zerwałaś. Jak zaczniesz teraz szukać kontaktu, to zrobisz z soebie idiotkę a facet się nie zmieni. Jakby mu naprawdę zależało, to może coś by sobie przemyślał i sam szukał kontaktu. A tak - znaczy, że to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed masz racje z tym, że na mężczyzn bardziej działa to co robimy niż to co mówimy ale ja uważam, ze są sytuacje gdzie milczenie bardziej do faceta trafia niż jakiekolwiek słowa ...wszystko zależy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna jak juz zerwałaś to go olej krótko mówiąc, jeżeli sam sie odezwie do ciebie tzn że przemyślał i postanowił poprawe, a jak sie nie odezwie tzn że mu w ogóle nie zależało na Tobie - niestety i wtedy ciesz sie że go pognałaś bo szkoda Twojego czasu na frajera!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna11111
to on mnie zostawił bo sie wkurzył... smiejcie sie ale jak sie kogos kocha i wie ze ta osoba tez to czuje..to ciezko z tym zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxcv
"to może brak kontaktu jest na wa sposobem?" tak, najlepiej na kilka miesiecy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna jak Cie zostawił to chyba ma Cie dosyć ja na Twoim miejscu bym sie nie odezwała, chociaz wiem że jest Ci cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz że on cie zostawił, ale z rozstanie jest z twojej winy co Ty takiego narobiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna11111
no niestety ale klocilam sie...robiłam problemy tam gdzie ich nie bylo... czym bardziej chciałam dobrze...tym bardziej psułam... on myslał ze bedzie w stanie zapewnic mi to o czym ciagle ględze... i to go przerosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maruda z ciebie chyba :-) czyli przesadziłaś a on juz nie wytrzymał cisnienia tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w takiej sytuacji faktycznie nie powinnaś milczec tylko przyznac sie do błędu nie oczekując że Cię chwyci w ramiona i ukocha, tylko przyznac sie do tego, ża nawaliłas a jemu dac czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna11111
irenko...juz to mowilam ..ale sie tak zawziął... uparty jest... czas...no wlasnie...dlatego pytam...zniknąć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×