Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość łzy leją się po twarzy

Wypadające GARŚCIAMI włosy - dlaczego??? Jak z tym żyć, to mnie zabija...

Polecane posty

Gość gość
właśnie jestem w trakcie kuracji lekiem biotebal z biotyną. Włosy zaczęły mi jakiś czas strasznie wypadać, a po kilku tygodniach przyjmowania tego leku jest już znaczna poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij jesc soczewice, dania z soczewicy i pij skrzyp Zmien szampon ! czetso szampony powoduja wypadanie wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, zawsze należy zacząć od badań krwi i kontroli wyników. Na tej podstawie wykluczamy choroby, potem idą odpowiednie witaminy i mikroelementy. Ważna jest biotyna, która zastosowana regularnie,przyniesie sukces. Do tego szampon i odżywka, taka jak biotebal. Musi być zawsze dopasowana do rodzaju włosów i problemów związanych z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wypadanie spowodowane było niedoborem biotyny w organizmie, dlatego zaczęłam kurację lekiem biotebal, który ma najwięcej biotyny w składzie. Po ok. dwóch miesiącach włosy przestały mi wypadać i stały się znacznie mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego

Dorzuć do puli szampon biotebal men i masz pełne spektrum działania. Włosy zaczynają zupełnie inaczej wyglądać i unikasz kłopotliwego wypadania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić co jest przyczyną wypadania włosów. Warto zrobić może badania? U mnie wypadały ze stresu. Jak trochę zluzowałam i zaczęłam stosować serum Hair Medic dwa razy dziennie włosów zaczęło być więcej. Teraz w końcu znów mam zdrowe i grube włosy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypadają wam włosy a pijecie kawę to spróbujcie ją odstawić na miesiąc i obserwujcie czy problem sie nie uspokoił. Są bowiem osoby które nie powinny pić w ogóle kawy  a nie mają o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×