Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

ja jak narazie wyniki mam dobre i oby tak dalej.. dziewczyny a jak jest u was z wagą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he moja waga... od momentu gdy zaczęłam normalnie jesć czyli od jakiegoś m-c przytyłam ok. 1 kg :) 22 tydzień a ja jakby liczyć od wagi początkowej jestem jakieś 7 kg w tyle :) ale dzieciak jest zdrowy, wagę i wzrost ma w normie więc nie będę się martwić tym, ze nie przytyłam 40 kg :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka478 nie czytaj tych głupot w necie. Każda ciąża jest inna i mnie interesuje tylko zdanie mojej lekarki :) A o cukrzycy nie masz co czytać bo na pewno jej nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się przestanę chyba martwić jak urodzę i zobaczę że mała jest zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola1988 ja tak samo :) Jeszcze wczoraj dostałam od przyjaciółki śliczne ubranka... ech.. jak ten czas wolno leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała tak się rozbrykała ostatnio że kopie jak szalona;D dosłownie aż mi brzuch podskakuje. Ja byłam na usg połówkowym w 21 tc, było mierzenie ważenie itp. Lekarz robił usg 2d, 3/4d, dostałam płytkę z nagraniem i piękne wydrukowane zdjęcie:) za usg z nagraniem zapłaciłam 150zł( gdańsk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfologia lekko odbiega od normy ale nie wiem jak to jest u ciężarnych i może tu też jest ok. :) Kamień z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn to jest cena wizyty czyli w moim przypadku samego usg( ja do lekarza chodzę na nfz i mam usg robione co miesiąc przy każdej wizycie, ale chciałam pójść do lekarza który ma dobry sprzęt), nie miałam robionego badania tylko lekarz wykonał samo usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie teraz umówiłam ze swoim lekarzem na 8 czerwca to jest poniedziałek wtedy jak nie ma wogóle ludzi bo nie przyjmuje. to mniej wiecej musze sobie doliczyc 100 do wiyty.ze tez sie nie zapytałam ile kosztuje taka przyjemność:-( a długo trwało twoje usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg trwało około 30minut. Lekarz dokładnie pokazywał nam co i jak, rączki, nóżki wszystko po kolei, jak np nie wiedziałam to pokazywał jeszcze raz. Wszystko dokładnie tłumaczył. Teraz pójdę prywatnie jeszcze raz 2 tyg przed terminem porodu na oszacowanie wagi i sprawdzeniu czy wszystko jest oka. Nie wiem jak jest u twojego lekarza bo byc może cena wiyzty sie nie zmieni. U tego u którego ja byłam taka jest cena za normalną wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zapytać lekarza czy posiada usg 3/4d bo nie każdy takie ma Byłam z moim mężem. Było to dla niego niesamowite przeżycie siedział dumny jak paw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie gadaj że nie chce iść, wytłumacz jak to będzie wyglądał i tyle. przeciez takie usg wykonuje się przez brzuch więc w czym problem. z drugiej strony jak nie chce to go nie zmuszaj nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×