Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

cześć dziewczyny:) a ja miałam dziś wielkie porządki, nawet okna umyłam, wiem że nie powinnam ale dobrze się czuję a same się nie umyją. Mąż w delegacji a ja brudem nie zarosnę z tego powodu. TYlko szkoda że zaczęło padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tak bardzo boli mnie podbrzusze :(((( martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już widać, chociaż wszyscy mówią że mam mały ten brzuch ale dla mnie taki wystarczy:P chociaż jak jestem w polarze to nie każdy zauważa.. może to i lepiej mało przytyję mniej będzie do zrzucenia, w sumie to na razie przytyłam 5,5 kg i wszystko mi idzie w piersi i brzuch reszta ciała bez zmian:) a jak u was dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek na początku ciąży tak może byc dlatego się nie martw ale dla pewności zadzwoń do swojego lekarza napewno coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) męża wysłałam do pracy i zaczynam w domu sprzątanie:-) wczoraj miałam taką piękną pogode słoneczko i bylo tak cieplutko:-) pojechałam nad morze było super troce świezego powietrza sie na wdychałam:-) u mnie po woli wychodzi brzuszek ale nie widać jego tak bardzo ale sama już zauważyłam ze jest juz o wiele wiekszy:-) wdać juz na brzuszku jak mały kopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Hej dziewczynki;) kurcze mialam pare tygodni spokoju a teraz wczoraj i dzis troszk ezaczal mnie pobolewac brzucholek:( nie wiem...niby niekiedy tak mialam, czy Wy tez tak mialyscie na tym etapie ciazy? 13 - 14 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to aż brzuch podskakuje:P ja miałam sprzątanie wczoraj a dziś mam luz. Lonka tak może się zdrarzać ale jeżeli bardzo się niepokoisz to zadzwoń do swoejgo lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już mamy połowę maja a ja mam termin na koniec sierpnia więc jeszcze 2,5 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko ten czas leci... teraz zakupy i zanim sie obejrzysz abedziesz latac kolo swojej córci:-) my z mezem wybraliśmy imie dla dziewczynki w razie \"w\" jak bedzie, troche mi sie wydaje takie ciezkie ale jest ładne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mój mąz wraca za jakieś 1,5 tygodnia i idziemy na ostateczne zakupy tzn przewijak musimy dokupić(nakładkę na łóżeczko), wanienkę, butelki itp...koszulę dla mnie do szpitala itd Na sam koniec zostawię sobie tylko kosmetyki. Powiem Ci że ja już nie mogę się doczekać spotkania z moją córeczką:) a jakie imię wybraliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra sliczne imię , też je brałam pod uwagę. Co do porodu, boję się bólu ale w zasadzie to czy rodzisz sn czy cc to ból i tak cię nie ominie. Jak widziałam moją koleżankę po cc która chodziła skulona, bała się kichnąć bo tak ją wszystko bolało to wolę rodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka miała cc i miesiąc do siebie dochodziła ruszac sie nie mogła tak ja wszystko bolało. nie chciałaby tego drugi raz przechodzic. a ja tam podchodze juz do porodu na luzie nie ominie nas, to jedej dzien bólu ale ile szczescia nam przyniesie:-) nie warto sie bac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Dzieki dziewczynki troszke mi ulzylyscie;) ale Wam dobrze za niedlugo bedziece miec swojego dzieciaczka...a ja jeszcze tyle musze czekac...ale najwazniejsze, ze juz prawie nie wymiotuje;) ostatnio na usg widzialam jak maluszek mi machal i nawet mam to na zdjeciu..widac pieknie 5 paluszkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
a co do imion ja myslalam tez o Aleksandrze(moja mama tak ma na imie;), a o chlopczyku jeszcze nie myslalam, bo jakies mam przeczuci e, ze bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze do niedawna wymiotowałam :-o nic nie poradzisz jedne mają tak a inne tak. ja już naprawdę teraz odliczam ten czas do porodu i leci mi coraz szybciej:) ale poźniej przyjdą nowe problemy... jak to mawiała moja babcia \"małe dzieci nie dają spać a duże nie dają żyć\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziewczyny czy wy macie bądź miałyście jakieś upławy? plamienia czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle latam z wkładkami... pocieszam sie że juz niedlugo to się skończy i zaczną się nowe problemy:) a co do plamień to powinnaś konsultować wszystkie z ginekologiem, bo mogą okazać się niebezpieczne. ja miałam plamienia na początku i musiałam brać luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore luteine od 2 tygodni, 6 tabletek dziennie, zaskoczyl mnie ten lekko brązowy śluz i bardzo zmartwił :((( a do lekarza ide we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zadzwoń do przychodni czy do lekarza jezeli chodzisz prywatnie i zapytaj o porade najwyżej przyspieszy ci wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........w.drodze alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze :) Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............12..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze Ja tylko podpisać listę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........w.drodze alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............12..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze również zmieniam tabeleczkę u mnie 27 tydzień się zaczyna:) ale tutaj pustki... dziewczyny chyba leniuchują:D a ja zaraz zabieram się za ciasto czekoladowe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIASTO CZEKOLADOWE Z GRUSZKAMI składniki; -30dag mąki -20dag orzechów włoskich( niekoniecznie) -20dag cukru -cukier waniliowy -25dag masła -5 jaj -1/2 szklanki mleka -4 łyżki kakao -2kg gruszek( można dać np. wiśnie) -2 łyżeczki proszku do pieczenia -tłuszcz, bułka tarta wykonanie: Odzielić żółtka od białek. Cukier wymieszać z cukrem waniliowym, utrzeć z pokrojonym w płatki masłem i dodowanymi kolejno żółtkami. Zmiksować z mąką przesianą z proszkiem do pieczenia, kakao oraz mlekiem. Na koniec wymieszać z posiekanymi orzechami i pianą z białek. Ciasto umieścić w natłuszczonej i posypanej bułką tartą blasze. Powierzchnię wyrównać nożem. Gruszki obrać, usunąć gniazda, pokroić na cząstki i ułożyć na wierzchu ciasta. Piec 45 min w temp 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×