Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

niestety gruszek nie dostałam a nie chciało mi się latac po sklepach to zrobiłam wersje zmienioną z rodzynkami :D piecze się juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
hejka :) ja od kilku dni mam dziwne bole brzucha, brzuch robi sie twardy a jak pusci to bardzo boli.... w poniedzialek ide do lekarza to sie zapytam co to moze byc, podejrzewam ze wszystko sie rozciaga i dlatego tak jest. Moja tesciowa kupila truskawki i cale kilo zjadlam :) taka ochote mialam :) a wogole jak wczesniej za owocami nie przepadalam tak teraz moglabym caly dzien je jesc :) moze dlatego do tej pory malo przytylam bo tylko 5 kilo :) i wszystko w brzuch mi idzie a nie w tylek z czego bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia ja też jesm bardzo duzo owoców:) Tylko myj dokładnie żebys toksoplazmozy nie podłapała. Moje ciasto gotowe:) polecam przepis jest pycha:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........w.drodze alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek zrobie ciasto:-) wyglada na batrdzo pyszne i pewnie takie jest:-) ja robie rafaello:-) ja teraz wcinam bardzo pomarancze i mandarynki no i jablkami nie pogardze:-) a od samego poczatku szukam brzoskwin ale niestety nigdzie nie mogłam dostac dopiero dzisiaj ale i tak jakies twarde:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szaleje za bananmi :) jak małpka normalnie :) inne owoce tez jem oczywista ale banany to hicior mojej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........w.drodze alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............16.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
staramy się o drugie dziecko od 2 cykli i do @ mam jeszcze 5 dni a już bym chciała wiedzieć czy się udało czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) jak tam niedziela mija?? donia80 no nie pozostaje ci nic innego jak tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Karola, moja historia jest naprawdę długa, jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem to było nam bez różnicy, będzie dzidziuś to będzie nie to nie, i powiem Wam, że sama nie wiem kiedy zaszłam w ciąże - zaczął spóźniać mi się @ więc zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki - mąż był zadowolony a ja jakoś nie bardzo, nie mieliśmy jeszcze wtedy swojego mieszkania byliśmy pół roku po ślubie, ale mieliśmy siebie, dobrze płatną pracę i trochę oszczędności, więc jak dowiedzieliśmy się że rodzina nam się powiększy to " na biega kupiliśmy mieszkanie, potem remont, wakacje, ja bez entuzjazmu podchodziłam do całej sytuacji, i gdyby brzuch mi nie rósł to bym nie odczuła ze jestem w ciąży, ale cały czas podchodziłam do mojego stanu tak chłodno, aż urodziłam naszego synka wszystko się zmieniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak donia80...........2.................Kielce..................30..........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........w.drodze alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............16.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Donie80 :) Nie jestem teraz jedyną staraczką :) Witam w grupie starających się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczyny jak niedziela mineła??? ja dzisiaj bore sie za ciasto karoli zobaczymy czy mi wyjdzie:-) pożniej idziemy na urodziny do teścia:-) wczoraj kupiłam 2 kg mandarynek no i juz ich nie ma takie pyszne były ze same prosiły sie zjeśc:-) witam nową staraczke:-) za następna trzymam już kciuki:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
dzięki dziewczyny, zobaczymy 28 maja (dzień @) co to z tego mojego starania będzie, powiem szczerze że dziś czuję się jakoś dziwnie, i nie wiem może to głupie ale czuję że to jest właśnie to:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka02
hej dziewczynki, @ spóżnia mi się już 4dni.. robilam 4 testy, wszystkie negatywne :( czy mimo to ze wyszly - to moge być w ciąży ? :( chciałabym fasolke moją..... testy robiłam 8dni po stos. 14 dni 18 i 22.. z moim m kochalam sie z 30/01 maja.. czyli testy powinny byc juz wiarygodne? co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
witajcie:) ja od pocztku ciazy zajadalam sie bananami, ale nektarynki i brzoskwinie to nalogowo...wczoraj zrobilam sobie placek snickers...i wyprobujcie no przepyszny jest;) witam nowa staraczke:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Kasieńko ja na twoim miejscu poczekałabym jeszcze 2 dni i wtedy bym zdecydowała czy zrobić test czy pójść na test z krwi, a jaką masz temperaturę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snikers jest super tylko dla mnie za słodki:-( ja tylko przepadam za sernikiem z brzoskwiniami:-) moja tesciowa pyszny robi:-) a ostatnio zrobiłam dla męża \"3 bita\" to nawet kawałka nie zjadłam tak szybko wsuneli...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Jak jakieś ciasto jest bardzo słodkie to zjem max 2 kawałki, za to mój mąż to taki słodki tyłek :)) Uwielbia słodkie rzeczy. Możecie zapodać przepis na snikersa. JAk znajdę czas to zrobię mężusiowi :)) Może na urodziny, bo ma w sierpniu :) Teraz zaczyna mi się sesja i obrona, więc poświęcam czas na naukę, by zdąrzyć ze wszystkim Pozdrawiam Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka02
moja temperatura to wzwyz 37. czasem 37.3, 37,4 37,1.. :* czuje się od jakiegos czasu jakbym miała dostac miesiączkę ale nic nie ma. mam różne objawy ale nie wiem na ile one sa spowodowane byc moze ciążą a nakręcaniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) jutro dziewczyny nasze święto :) DZIEŃ MATKI :) maj się kończy więc kolejny miesiąc za nami:) jeszcze tylko troszkę i będziemy mialy nasze kruszynki:) ja tylko bym chciała żeby moja córeczka urodziła się w miarę mala co by mnie za bardzo nie bolało ;P ja z tego wszystkiego njabardziej boję się nie porodu siłami natury tylko cesarki... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Kasieńko temperaturka zwykle dwa dni przed @ spada poniżej 37C, ile dokładnie dni jesteś po terminie spodziewanej miesiączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Karola, ja rodziłam synka siłami natury, akurat mój lekarz miał wtedy dyżur więc odbierał poród:) synek ważył 3540 g i miał 57 cm długości, oczywiście mój mąż był cały czas ze mną - co było dla mnie bardzo ważne, dziewczyny poród to najwspanialsza chwila jaką przeżyliśmy razam z moim miśkiem, trochę bolało ale jak weźmiecie na ręce dzidzię to zaraz o wszystkim się zapomina - życzę każdej z Was takiego szybkiego i lekkiego porodu jak mój:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na DZIEŃ MATKI muszę jeszcze poczekać. Ale kiedyś się napewno doczekam tego święta i słowa \"mama\". Ale jak narazie cicho sza. Za tydzień będę testować bo w niedzielę odstawiam dupka. Ale i tak jakoś niewierze aby się udało. Bardziej szykuję się na to ze jedziemy na badanie, w sumie mąż będzie pierw badany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Malwino trzymam kciuki :) może się uda:))) ja będę testować w piątek jeśli w czwartek nie dostanę @ :((( musimy myśleć pozytywnie, no najgorsze jest to czekanie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki. Jutro ide na usg, denerwuje sie bardzo.......i nie moge sie doczekac :) STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak donia80...........2.................Kielce.............. ....30..........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........w.drodze alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............16.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............9..........02.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ale dla was to i lepiej jak zrobicie badanie bo przynajmniej będzie wiadomo na czym stoicie. Moje dziecko szaleje :D a najbardziej wtedy jak mój kocur przychodzi kładzie głowę na mój brzuch i mruczy( on mruczy bardzo cicho albo wogóle a jak przykłada głowę do mojego brzucha to mruczy jak traktor), wtedy moje dziecko kopie jak szalone a on mruczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak donia80...........2.................Kielce.............. ....30..........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna Freddy K....23...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk w drodze Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............16.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............9..........02.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×