Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość marciatko99999
NO TO TAK JAK U MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają rację z tym że robią cesarkę jak zaczynają się skurcze, bo tak jest lepiej niż wyciąganie dziecka na siłę. Zresztą lekarz fajnie wytłumaczył mi róznice między sn a cc, można poród porównać do skoku do wody sn dla dziecka to jak powoli wchodzisz i się zanurzasz natomiast cc to jak skok do zimnej wody. Dlatego czekają na skurcze bo podobno lepiej jest dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodziło o sprawdzenie czy wszystko jest oka. Wiem jak to jest, nastawiasz się że urodzisz a tu jednak jeszcze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Dziewczyny w ktorym tygodniu mialyscie juz przyszykowana torbe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja torbe sobie spakowalam w 35 czy 36 tygodniu, lepiej miec wczesniej spakowana bo nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jak tam Asienka?? Mooncia jak Martusia?? nam Hanusia dziś dała tak popalić... budzi się od dwóch dni koło 5 rano z czego się cieszę. I dziś było tak że obudziła się 4.40 zjadła i zasnęła, obudziła się o 9 rano i zaczął się koszmar.... zasnęła dopiero o 20!!!!!!!!!!3/4 dnia płakała już ze zmęczenia. Nie wiadomo było jak ją zabawiać. Zasypiała na rekach jak ją tulilam do siebie, to przez cały dzień przespala tym systemem max 1,5 h... Mam nadzieję że jutro znów będzię moją grzeczną córeczką tak jak wcześniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiunka
witam, bardzo was prosze o poradę! 29sierpnia zaczelam drugi listek yasminelle. tabletki bralam regularnie, jednak zdarzaly mi sie kilkugodzinne roznice. 12 godzin nigdy nie przekroczylam, nawet 8. ostatni stosunek odbyl sie 7sierpnia. pobolewalo mnie podbrzusze, wiec zaczelam sie niepokoic. ostatnia tabletke wzielam 18sierpnia, a test zrobilam 21- negatywny pre-test plytkowy i wtedy tez dostalam krwawienia z odstawienia.wiele dziwnych rzeczy juz na ten temat slyszalam, wiec z mysla o ewentualnej ciazy postanowilam nie rozpoczynac nowego listka by nie szkodzic dziecku. nie wiem na ile wiarygodny byl wynik, czy ktos moze mi podpowiedziec? dalej czuje sie dziwnie, brzuch mam wzdety... ale moze to przed kolejnym okresem? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) niestety nic sie nie dzieje:-( nic!!! Mały sie strasznie uparł, prosiłam już jego tyle razy żeby postarał sam wyjść ale nie chce:-( wczoraj z mężem bylam odebrać łóżeczko, materac i zamówiliśmy wózek a mały nie chce wyjść!!! robiłam przysiady, dużo chodziłam i nic! Dzisiaj pójde do lekarza może on cos mi powie. Karola bądz dzilena mała napewno sie uspokoi, może wczoraj miała zły dzień:-) A moonci MAła pewnie nie daje spokoju bo nic sie nie odzywa:-) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka jeszcze troszkę i będziesz miała swoje maleństwo. Moja Terrorystka ;) właśnie na mnie leży i słucha piosenek dla dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dalej w dwupaku :) ale skrcze i bole sa coraz zcestsze i ostrzejsze Asienka mozesz jeszce ze dwa tyg tak pochodzic max, po 42tyg musza Ci zrobic cesarke, to jest maxymalny czas trwania ciazy... nie wiem tutaj poprostu robia cesarke jezeli wiedza ze nie masz szans na naturalny porod albo jest to Twoja ktoras z kolei ciaza ja dopiero zaczynam pakowac torbe do spzitala, w sumie dopeiro mam wszystkie ciuszki dla malego pozdrowionka k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia uwielbia baby lily- "mała księżniczka", "tyci tycia", "głupotki" :) włączam jej też kołysanki:) powiedzmy że dziś jest lepiej, jak na razie śpi, jak jej ta kolka nie minie to musimy zmienić mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze jakas muzyczke zalatwic dla synka :D moja chrzesnica uwielbiala skladanki mini mini jak miala kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) ja jutro ide do szpitala w piątek bede miała robiona cc:-) byłam wczoraj u lekarza i powiedział że miał mi ja robic w sobote, nnie potrzebnie wypisałam sie ze szpitala w piątek bo mój lekarz był w szpitalu o 18 i mnie szukał:-( źle zroiłam ze wyszłam! Ale to wszystko przez tego lekarza co mnie badał w szpitalu:-( tak juz bym była po cc a tak musze czekać do piątku:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) MALO TU ZAGLADAM ALE BRAK CZASU :) MARUSIA ZAJMUJE MOJ CZAS :) U NAS JEST WSZYSTKO OKI, W NOCY JUZ TAK NIE PLACZE JAK WCZESNIEJ, BUDZI SIE O 2 I 5 NA KARMIENIE I DALEJ IDZIE SPAC :) CO DO PISOSENEK TO MOJA LUBI JAK JEJ PUSZCZAM TE PIOSENKI CO SLUCHALAM W CIAZY :) JAK PLACZE TO ZARAZ SIE USPOKOJA USMIECHNIE SIE I SLUCHA :) ASIENKA KSIAZKA BEDZIE NIE POTRZEBNA, NIE BEDZIESZ MIALA KIEDY JA CZYTAC :) JA TEZ MIALAM WYWOLYWANY I UWIEZ MI JAK SKURCZE SA 3 MINUTY TO NIC INNEGO CIE INTERESOWAC NIE BEDZIE.. JEZELI BEDZIESZ MIALA MOZLIWOSC TO POPROS O KAPIEL W CIEPLEJ WODZIE DUZO POMAGA :) POWODZENIA ZYCZE BO WIEM PRZEZ CO BEDZIESZ PRZECHODZILA, ALE JAK ZOBACZYSZ SWOJEGO MALUSZKA TO ZAPOMNISZ O CALYM BOLU :) I BEDZIESZ SIE TYLKO CIESZYC ZE MASZ JUZ SWOJE DZIECKO PRZY SOBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Asienka nie przejmuj sie moze byc tak ze wywolywanie nie zadziala na Ciebie i poprostu zrobia Ci cc, fajnie masz ze niedlugo przytulisz maluszka :D Karola jakie sa objawy przy zatruciu ciazowym ?? boje sie ze mam cos takiego od kilku dni mam caly czas spuchniete palce u rak niemoge nawet w piesc reki zaciznac tak boli wyczytalam gdzies ze moze to byc poczatek zatrucia ciazowego i zaczelam sie cykac.... trzymajcie sie cieplutko k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciak ja mialam tak samo pod koniec ciazy nie przejmuj sie tym. ja mialam tak spuchniete ze nawet obraczki nie moglam zalozyc a przy zginaniu bardzo mnie bolaly, a wody mialam czysciutkie. Ale jezeli Cie to martwi to zapytaj sie lekarza o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krola1988
opuchnięte nogi, ciśnienie powyżej 140/90 i białko w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mołłł
tak- najlepiej róbcie test 5 min po stosunku- dziewczyny!!!!! jakaś pisze o zachciankach ciazowych po 3 dniach od owuacjji- gratuluję i współczuję głupoty. Na wszystko przyjdzie czas- partnera tylko stresujecie bo traktujecie go jak narzędzie.... Dziecko Wam będzie dane prędzej czy pózniej. Ja z moim mężem nigdy nie stosowałam antykoncepcji, kochalismy sie po raz pierwszy po ślubie ( jego wybór bo jest muzułmaninem, ja miałam wcześniej przygody....) Mamy po 30 lat- powinno nam sie spieszyć ale kiedy najdzie czas to będzie. Nie wyobrazm sobie jak kłade sie do łóżka z mężem i mówię mu" nie dziś bo jajniki mnie bolą, mam ochote na ostre i test się mylił- teraz dbamy o malucha" jesteście paranoiczki. Częsciej test wychodzi pozytywny niż negatywny( a nie odwrotnie) sorry za obdzieranie ze złudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×