Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Hejka;) Hanusia konczy jutro 3 miesiące, ale ten czas goni;) Dlatego zacznę jej powoli wprowadzać jakieś nowości, zaczynamy od kleiku ryżowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
hej;) Wam leci szybko, a mi sie dluzy:/juz nie moge sie doczekac kiedy maly skonczy miesiac:), Wy tez mialyscie taki problem z maluszkami w nocy??:( moj jak sie obudzi to juz nie chce zasnac i tak godzinami:(, a w dzien nie ma problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka ja mam problem w dzień za to w nocy śpi ja aniołek:-) budzi sie sie raz:-) później tylko nad ranem o 6-7. a wdzień nie chce spać ale mam już na niego sposób:-) pieluszka koło buzi i kołysanki:-) śpi a tylko budxi sie na jedzenie co 3 godz:-) wnocy czasami potrafi spać 4-5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
i kolejna noc nie przespana, a z piersi leci jak z kranu juz mam dosc poprostu:/, dzis dalam mu pierwszy raz smpka i jest teraz chodziasz spokojny, tyko jak mu wypadnie z buzi to wielki krzyk:(, a moj brzuch jest straszny poprostu malo co sie zmniejszyl:/ Wy tez tak mialyscie?? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka kup sobie te wkłądki chociąż bedziesz miała spokój, mi brzuch spadł po tygodniu ale i tak mam jeszcze ta skóre rozciągnieta jeszcze 3 miesiace mniej wiecej i bedzie ok cały czqas mi waga spada:-) az jestem w szoku ze tak szybko, mój czasami bez smoka ni zasnie a czasami sam jak sam zasypia to spi już bez. ja dzisiaj mam taki dzien ze nie chce mi spać tylko na spacerku sie przespał. pozdrawim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
dzisiejsza noc byla troszke lepsza;) moze ostatnio cos zjadlam:/, ja to dosc ze mam brzuchol to jeszcze pelno rozstepow:( masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........15...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Natulek..............35..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander Loonka....10.11.2009......Kielce....20...chłopczyk Oliwierek codziennie czytam o waszych problemach bidulki i o radościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak zle:-) nie długociebie Natulek to czeka:-) Mój Oluś już taki Fajniutki sie robi:-) coraz to cieższy i wiekszy:-) z dnia na dzień w oczach rośnie. A jaki ciekawy sie robi trzeba wszystko pokazywać i wszedzie z nim chodzić bo jak nie zobaczy to od razu płacz:-) co tam u was dziewczyny??? co tak mało sie odzywacie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisak92
no hej to i ja sie dolacze juz od 8 miesiecy oczekuje na te 2 kreseczki i ciagle nic.dzis jest 22 dc ale raczej przyjdzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
hej;) Karola teraz cos rzadziej bywa:/, Natulek to juz bliziutko;) i masz jakies imie juz obrane??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja staram się zaglądać codziennie i w miarę możliwości odpisywać:) my walczymy z katarem, ale jest już dużo lepiej i mam nadzieję że w poniedziałek umówimy się na szczepienie i że do tego czasu katar minie;) Moja Hania też zmienia się w tempie niesamowitym:) teraz dostaje soczek jabłkowy i troszkę tartego jabłuszka, cieszy się jak szalona:) problem jest kiedy jabłuszko się kończy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Zapisałam Hanię na szczepienie 1.12. mam nadzieję że do tego czasu katarek minie bo jak nie to nici ze szczepienia. Mamy teraz w niedzielę chrzciny. Oby wszystko się udało:) Właśnie gotuje pieluchy tetrowe bo tak pozachodziły od jabłka i marchewki że nie doprało się;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania 20 listopada skończyła 3 miesiące:) Duża panna już jest:) teraz leży sobie w leżaczku i kłóci się z kotami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka czas strasznie szybko leci:) chyba za szybko, bo jak teraz patrzę na zdjęcia Hanusi zaraz po urodzeniu , a teraz to już kawał kobietki:) Wtedy to była taka mała kruszyneczka, taki okruszek dosłownie, a teraz śmieje się, gada po swojemu, i akażdego dnia czymś nas zaskakuje. Jak wraca mój mąż z pracy to mała tak się cieszy, "opowiada" tatusiowi co robiła cały dzień:) Miło jest patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już masz fajnie:-) Mój synek to jest tak podobny do męża jakby skóre zdjął:-) robi takie same miny jak mąż. Olek chyba jak za bardzo nadpobudliwy, jak śpi to strasznie wierci nóżkami i rączkami choć nie jest przykryty, nie wiem co jemu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluchy tak mają to się nazywa odruch moro i znika to około 3-4 miesiąca. Poczytaj sobie o tym i nie martw się na zapas:) A w razie wątpliwości zapytaj pediatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wim czy to akurat odruch moro, bo jak śpi to ociera nózki i raczkami tak macha jakby chciał coś złapać przestaje jak biore jego na rece iw dodatku płacze przy tym. Teraz bede szła na wizyte to zapytam sie lekarza dziwne bo zaczeło sie to jak zakladam jemu ubranka na 62 body. musze sprawdzić zy to nie od body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Witam:* ja mialam pare nocek nie pezspanych, maly bardzo plakal:(, ale lekarka powiedziala mi, zebym go przepajala herbata koperkowa i dzisiajsza noc byla spokojniejsza ale nie wiem czy to dzieki tej herbatce czy tylko on tak ma;) a powiedzcie mi do ktorego tygodnia karmilyscie dzidziusie wlasnym mlekiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Asienka a jakiej firmy podajesz Mu mleczko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ściągałam jakieś 2 miesiące i podawałam z butli, a później mieszałam z modyfikowanym. My od początku podajemy Hani bebiko bo takim też ją dokarmiali ją w szpitalu. Na początku chciałam jej kupować bebilon, ale poczytałam troszkę porównałam skład i wiecie co bebiko i bebilon ma identyczny skład tylko jest znaczna różnica w cenie. A oba mleczka produkuje ta sama firma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Karola to Ty tak jak ja malemu idzie 3 tydzien i chyba tylko probowal pic z piersi caly czas odciagam i pije z butelki;) Karola, a Ty odciagasz regularnie?? no wlansie w szpitalu tez podawali mu bebilon ha i w razie czego kazali mu takie podawac w domku ale ono jest strasznie drogie 28 zl i do na 2-3 dni, bo moj maluszek bardzo duzo je;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Witam:) Czytam forum staraczek i sama juz nie wiem co o tym myslec. Staram sie znalezc jakas nadzieje tutaj ze byc moze ja tez mam fasolke... Juz tak dlugo sie staramy:( Moim utrapieniem jest PCO:( Teraz znow bralam Luteine. Odstawilam ja w piatek, czyli od 5 dni nie mam @ i strasznie zle sie czuje... Bola mnie piersi, jajniki i ciagle mam zgage mimo ze nie jem nic tlustego. Poza tym malo jem a waga nie spada, wrecz przeciwnie... Byc moze nie powinnam sie ludzic...ale same wiecie jak to jest:( Licze na jakis Wasz odzew...widze ze niektore z Was sa juz szczesliwymi Mamusiam:)) Czy moje objawy moga wskazywac na...fasolke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Lonka spróbuj z tym bebiko. Porównaj sobie zresztą skład. Bebiko nie jest drogie. Nie ja już nie ściągam, ale starałam się w miarę regularnie, tylko nie zawsze wychodziło:) Lonka pamiętaj tylko że mleka modyfikowanego nie możesz podawać tak jak piersi bo przekarmisz Maluszka. Witam nową koleżankę:) życzę ci żeby się udało, ale nie jestem w stanie ci powiedzieć że się udało. Najlepiej zrób test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×