Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaa123
kochane staraczki polecam wam fajne forum\" test negatywny brak - kafeteria\" dołączcie do innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Asieńko bardzo dobry wynik:))) mi w pierwszej ciąży wyszedł 105:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) jak samopoczucie:) ja zbieram się z praniem wszystkich ubranek itp ale mam troszkę lenia nie ukrywam:D więc zrobię to wszystko w przyszłym tygodniu bo sporo tego jest...a czasu coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
spoko Karola masz jeszcze na to prawie 3 miesiące więc spokojnie zdążysz ze wszystkim:))) :))) :))) :))) :))) co prawda po 35 tygodniu spakuj sobie rzeczy do szpitala:))) :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam pytanie do Natulek, bo jak dobrze pamiętam to Twój mąż robił badanie nasienia. Jak mozesz to napisz mi jaka miał ruchliwośc pleminików w punkcie A,B,C,D? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a wy juz po badaniu??? i jak??? mój mąż miał A:54%, B:7% C:35% D:5% z tym ze najważniejsze są A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jesteśmy po badaniu. Właśnie wiem, że najważniejsze są A. U nas wyszły bardzo słabo :( A-4% B-54% C-9% D-33% Mąż się podłamał. Wizyta u gina 12 czerwca, dziś się umówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu, ale nie martw się, może to jakaś infekcja po prostu, mąż weźmie np antybiotyk i mu się wyniki poprawią. Dobrze że zrobiliście badania. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Witaj Malwinka wśród par niepłodnych! Opisz dokładniej wyniki twojego męża- ile plemników w preparacie, objętość itp. Postaram Ci je trochę zinterpretować- my mamy podobny problem- wiem co nieco na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_90
Mam do was takie pytanie dziewczyny czy jeśli zrobiłam test 30 dni po stosunku i wyszedl negatywny to stezenie hormonu moglo byc jeszcze zbyt małe? martwie sie bo jestem ciagle senna i brak miesiaczki... z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wyniki: -czas upłynnienia 20 (norma 80mln) -ogólny procent ruchliwych 67% -ruch szybki A- 4% -ruch wolny B- 54% -(A)+(B)= 58% (norma A+B.50%) -ruch w miejscu C- 9% -Brak ruchu D- 33% -formy prawidłowe 15 (norma >=14%) -formy nieprawidłowe 85 -uszkodzone główki 48 -uszkodzone szyjki/wstawki 37 -uszkodzone witki 39 -przywieszki cytoplazmatyczne 2 -żywe plemniiki (niezabarwione w teście enzymowym) 73 (norma >=75%) -martwe plemniki (zabarwione w teście enzymowym 27 -Mar-test IgG(bezpośredni): --> plemniki ruchliwe z przyłączoną granulką 0 --> wynik testu: negatywny Jak myślisz mamy szansę na zajście w ciąże naturalnie? Jak długo się zmagacie z niepłodnością? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi część posta Oto wyniki: -czas upłynnienia 20 (norma 80mln) -ogólny procent ruchliwych 67% -ruch szybki A- 4% -ruch wolny B- 54% -(A)+(B)= 58% (norma A+B.50%) -ruch w miejscu C- 9% -Brak ruchu D- 33% -formy prawidłowe 15 (norma >=14%) -formy nieprawidłowe 85 -uszkodzone główki 48 -uszkodzone szyjki/wstawki 37 -uszkodzone witki 39 -przywieszki cytoplazmatyczne 2 -żywe plemniiki (niezabarwione w teście enzymowym) 73 (norma >=75%) -martwe plemniki (zabarwione w teście enzymowym 27 -Mar-test IgG(bezpośredni): --> plemniki ruchliwe z przyłączoną granulką 0 --> wynik testu: negatywny Jak myślisz mamy szansę na zajście w ciąże naturalnie? Jak długo się zmagacie z niepłodnością? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjada mi połowe postów i jeszcze mi go zmienia :( brakujace dane to - czas upłynnienia 20 -liczba plemnikow 48,0 - liczba plemnikow w ejakulacie 100,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dopiero teraz do mnie dociera, że nie będzie łatwo. :( Mężowi mówie, że napewno będzie ok, a od środka mnie ma rozwalić. Gdzie sprawiedliwość!!!??? Znam osoby, które piją , palą, ćpają i mają dzieci. Ponoć to uszkadza plemniki? I do tego tych dzieci nie chcą, albo mówią, że przynajmniej będzie 2 tys becikowego. A mój G nie ma żadnego nałogu z w/w :( :( Staram się być silna, ale w pewnym momencie napewno pęknę. Nie zniose głupich docinków szwagierki (siostry G). Pierw glupia gadka, że bierzemy ślub bo musimy, a teraz wielkie zaskoczenie ze dziecka jeszcze nie ma. Na mieście mnie prześladują ciężarne kobiety, gdzie się nie odwróce to ciężarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Mój mąż miał małą ilość plemników- a to bardzo źle, do tego słaba ruchliwość- 5% typ A, 10% typ B, reszty nie pamiętam. Lekarz kazał mu brać: Salfazin, Capivit A+E forte, Kwas foliowy, Wit. C. Wyniki poprawiły sie. Ale przede wszystkim: Szanse zawsze są jak są plemniki. Pomimo troszkę gorszych wyników mojego męża, nasz lekarz daje nam duże szanse na ciążę. Choć u nas jest to niepłodność obustronna- ja mam PCO i hiperprolaktynemię (ogólnie mówiąc- cykle bezowulacyjne). Jesteśmy w trakcie leczenia. Staramy się już ponad 2 lata, ale nie tracimy nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog kazał brać te leki Twojemu mężowi, czy musiał iść do jakiegoś innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Badanie zrobiliśmy na prośbę mojej pani ginekolog. A że wyniki niestety nie były za dobre, udaliśmy się do androloga, który przepisał hormony mojemu M. Niestety te leki ani nie skutkowały, i mąż się po nich źle czuł. Zdecydowaliśmy się zmienić lekarza- chodzimy teraz do lekarza który specjalizuje się w niepłodności małżeńskiej (prywatnie). A te tabletki wyżej wymienione to witaminy które kupisz bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mężu widać, że go to przycisło i go to męczy. Ja staram się jak mogę, aby nie pokazywać tego co czuje, ale chyba coraz gorzej mi to idzie. Staram się go pocieszać, ale zaprzeczam swoim uczuciom i emocjom. Tak naprawde czuje się tak samo jak on :( Ktoś powie, jesteście młodzi to macie czas. Ale ile to może trwać... rok...dwa...trzy. To chyba nie na moje nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Głowa do góry! Dacie radę! Te wyniki naprawdę nie są takie najgorsze. Mąż musi trochę się podleczyć- wykupcie te witaminki, przestańcie o tym myśleć. Uda wam się wcześniej niż wam się wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka wiem że Ci ciężko ale popatrz na to z tej strony że wiesz gdzie jest problem. Mąż się podleczy i będzie oka;) Głowa do góry:))) nie poddawaj się i bądź dobrej myśli. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........29..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............24..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............15..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze zmieniam tabelkę bo u mnie już 29 tydzień:)) a wogóle co tutaj taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja czekam z nieciepliwością do piątku co powie gin na wyniki badań. Zaczełam męża karmić wit E i wit C a także folikiem. Kiedyś się napewno uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Kup jeszcze mężowi Salfazin - są to witaminy z cynkiem, które poprawiają ruchliwość plemników. Na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Odpowiedzi na twoje pytania: My zmagamy sie z niepłodnością już ok. 2 lat. Szanse na ciążę naturalną są (jeśli nie uda się naturalnie, to można zrobić inseminacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×