Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Doniu przykro mi następnym razem się uda :) a co do spania na plecach ja przestałam spać na plecach bo mi noga cierpnie prawa :/ lekarze tutaj mówią że to nic specjalnego, ostatnio moja dzidzia mnie pierwszy raz kopnęła :D ale dziwne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
spoko dziewczyny już się z tym oswoiłam, Malwina staramy się dalej:))) wrzucam na pełny luz w tym miesiącu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu i Malwinko- wakacje to będzie dla was dobry czas;) odprężycie się troszkę, jakiś urlop, luz i się uda;) Pan Bóg wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
co tu tak nudno :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) mój mąż przyjechał na weekend, ale dziś już jedzie dlatego się nie odzywałam. teraz nie wiem kiedy znów przyjedzie:( co słychać dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............14..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz.... ..............28.........w.drodze U mnie nic ciekawego, dokucza mi bolące podbrzusze :( troszkę mnie to martwi że nadal pobolewa. Zapisalam sie na usg genetyczne :) bardzo jestem ciekawa jaka juz bedzie moja dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........27..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............15..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek a nie przepisala Ci duphastonu na ten bolacy brzuszek?? mi w 7 tyg juz przepisala...bo gdyby sie cos dzialo to zawsze podtrzyma;) bo juz raczej tak nie powinnas tego odczuwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka ja biore Luteine. A w ogóle to boli mnie lewy bok, biodro, krzyż czy cos z tej strony. Ehhh.... Wcale mi się ti niepodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) co tutaj tak dzisiaj cicho??? mi brzuszek rośnie jak na drożdzach:-) byłam na miście i kupiłam sobie truskaweczki:-) takie pyszne że masakra:-) co tam u was słychać jak sie czujecie??? natulek kmoże ci przejdzie ten ból:-) jak tam nasze staraczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wczoraj odstawiłam duphaston i jutro bedę testować. Fakt, to dopiero 11 dzien wyższych temperatur, ale w razie dwoch kreseczek odmowimy wizyte związaną z badaniem nasienia. Robię test, bo odstawiłam duphaston i ze względu na męża, gdyż nie bardzo chce jechać na te badania. Podchodzę do tego testu obojętnie. Poprzedni cykl dał mi nauczkę, gdyż @ spóźniała mi się 5 dni i byłam prawie pewna, że się udało. Piersi mnie nie bolą, troche to dziwne bo zawsze bolały. Dziś lekko zaczął pobolewać brzuch, co pewnie symbolizuje @, bo na dwie kreseczki jakoś się nie nastawiam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek a kiedy masz wizyte? moze poprostu ciaza tak na Ciebie dziala, ja tez miala na poczatku rozne pobolewania, dopiero od niedawna mam spokoj, ale najwazniejsze, ze dzidzia prawidlowo sie rozzwija;) Malwinka kiedy robisz test?? jestem bardzo ciekawa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc dziewczyny :) jak tam po weekendzie?? mam takie pytanko czy jak kochacie sie ze swoim mezem i macie orgazm to twardnieje Wam brzuch?? ja juz tak mialam 2 raz i boje sie ze cos zlego sie dzieje... Malwinka trzymam kciuki za 2 kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Malwina ja tez tak mialam i juz bylam zrezygnowana ze nie jestem, a jednak sie udalo :) Tobie tez musi sie w koncu udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Malwina trzymam kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka trzymam kciuki :) Lonka do lekarza ide dopiero 16 czerwca. no moze to i tak ma byc ale mnie to denerwuje, bez sensu dodatkowo sie stresuje, ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........28..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............15..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........28..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............24..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............15..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Malwinko przykro mi, ale trzeba mieć nadzieję kiedy powinnaś dostać @??? może za wcześnie zrobiłaś test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawilam dupka w niedziele, więc zazwyczaj dostawalam za dwa dni,czyli wypadało by dzisiaj. Zrobilam test, bo chcialam sprawdzić jaki będzie wynik. We czwartek jedziemy na badanie żołnierzyków. Na badanka pojedziemy i jak @ dalej nie będzie to potem zrobie drugi test, ewentualnie będziemy mieć niespodziankę po badaniową :) Staram się 9 cykl, w sumie licząc pierwszy bez zabezpieczenia, który był nie starankowy, to był by 10. Dziś minusa przyjęłam ze spokojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
Malwinko moja bratowa też tak miała ( starali się ponad 2 lata, w końcu brat tak ją wyluzował że powiedział,że nie chce mieć dzieci bo ona się bardzo stresuje itp. i przestali spotykać się ze znajomymi którzy mieli dzieci, często wyjeżdżali na weekendy, aż okazało się że brat leciał na misję i tak ładnie się pożegnali że zaszła w ciąże) lekarz stwierdził wewnętrzną blokadę psychiczną - tak bardzo pragnęła dziecka że psychika nie pozwalała jej na zajście w ciąże:((( a teraz mają 2 letnią Zuźkę ona jest cudowna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co idzcie na te badanie bo będziecie wiedzieli na czym stoicie. może problem tkwi w tej chwili właśnie w tym że za bardzo chcecie, proponuje jakiś wspólny wypad na weekend:) moja babcia zawsze mówiła że dzieci pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na badania pójdziemy. Mąż tylko powiedział: \"A co jeśli pójdziemy na badania, a test później wyjdzie pozytywny? I 240zł wyrzucimy na marne?\" Troche podbudowałam męża, ze jak się przebada, to przynajmniej będzie wiedział, ze wszystko z nim jest ok, i, że jest zdrowy :) A co do tej blokady psychicznej, to wydaje mi się, że kobieta, która marzy o dziecku, myśli o nim obsesyjnie!, że kupuje już ciuszki i wkłada do szafki, że wylicza skrupulatnie dni płodne. Fakt staramy się przytulać w granicach dni płodnych, jednak mam nieregularny cykl, więc cieżko jest określić kiedy nastąpi ten dzień. Pewnie jak każda kobieta marze o dziecku, jednak nie myślę o nim z obsesją. Czasami zastanawiam się, jak to będzie, jak kiedyś pojawi się w naszym życiu maluch, ale jakoś nie idzie sobie tego wyobrazić. W tym cyklu nawet nie skupiałam się, w którym dniu cyklu jestem. Nawet zbytnio się nie przejmowałam tempką. Był totalny luz. Jednak widocznie to jeszcze nie ta pora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80.........2..................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........28..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............24..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............15..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY.
podziwiam Was wszystkie za walke o cud narodzin. Malwina moj maz tez sie poddawal badaniu i to dwukrotnie (bez problemow) czy wstydu. Za nic nigdy nie placilismy. Po pierwszym badaniu wyszlo ze ma jakies bakterie , ktore czlowiek lapie np na basenie, w publicznej ubikacji itp wiec plemniki byly, nawet bardzo duzo ale przez te bakterie byly zbyt slabe aby doszlo do zaplodnienia. Dostal antybiotyk , ponowne sprawdzenie czy sa ok i..... dalej zabralismy sie za przytulanie. Dalej nic sie nie dzialo. Wiec ponowne badanie u innego lekarza i dalej nic.... Duzo sie dzialo w naszym zyciu ... zlego , wiec sie rozstalismy na kilka miesiecy, pozniej wrocilismy do siebie i w ciagu tygodnia zaszlam w ciaze. A teraz mamy cudowna , sliczna i zdrowa Dziewczynke. i wszystko (prawie) jest dobrze. Ja walczylam 7-dlugich lat o moja kruszynke. Powodzenia Kochane Dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........28..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............24..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........22..........06.10.2009....Koszalin... .............21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia..... ............26.........w.drodze Lonka20............15..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............10..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×