Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

cześć Asieńka;) właśnie widzę jaka tutaj cisza zapanowała dziewczyny chyba na wakacje powyjeżdżały. Muszę się pochwalić wreszcie zażegnałam lenistwo i zabrałam się za pranie ubranek:) huraaaaa:D jestem z siebie dumna;D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu ktoś sie odezwał...:-) myslalam juz ze jestem tutaj sama:-( no karola to juz musisz sie brac za pranie ubranek, pokoik po woli zrobiony dla córeczki??? :-) ja jeszcze nie mam ani jednej rzeczy dla dziecka na razie tylko liste zrobiłam co jest potrzebne i ile mniej wiecej bedzie to kosztowało. Jeszcze w tym tygodniu mi okna wymieniają i bede miała robote:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemeblowanie zrobiliśmy, mąż musi tylko skręcić łóżeczko, pościel wyprana, muszę dokupić jeszcze prześcieradła 2- 3 szt. No i zostały mi w zasadzie takie kosmetyki i drobnostki ale już teraz jak mój mąż wróci to się zaopatrzymy w resztę rzeczy. Druga tura prania za nami:D jeszcze jedna i prasowanie.... ale wolę mieć już wszystko przygotowane bo to różnie bywa. czy wam też te tygodnie tak szybko lecą?? bo mi okropnie szybko... niedawno zobaczyłam 2 kreseczki a zaraz już meta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam tygodnie szybko nie leca jakos po woli ale to juz i tak duzo 25 tydzien wiecej niz połowa. maly coraz mocniej kopie a brzuch faluje:-) ja musze czekac z pokoikiem az mi okna wstawia ale wyjdzie na to ze bede musiala sie czegos pozbyc z pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wynajmujemy malutkie mieszkanko to są maleńkie 2 pokoiki ale na razie wystarczy:) mój mąż ma pracę wyjazdową więcej go nie ma w domu niż jest więc na razie nam takie wystarczy. poprzestawialiśmy troszkę meble i zrobiło się miejsce na łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) byłam wczoraj na usg genetycznym, wszystko ok, moja dzidzia ma 5,8cm i prawdopodobieństwo że będę miala synka wynosi 80% :):):) jestem teraz już spokojna i szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy male mieszkanie bo stwierdziliśmy ze na poczatek nam wystarczy ale juz mam upatrzone i nie chce sie sprzedac bo czeka na nas:-) ale dwa małe pokoiki nam starcza najwyzej cos sie wyniesie:-) mąz po nowym roku wyjeżdza to sie zrobi od razu wiecej miejsca:-) ale sama bede musiała sobie radzic:-( natulek to super ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natulek gratuluję synka;) też tak macie że nic wam się nie chce?? bo ja okropnie... wczoraj miałam brać się za to prasowanie ale lenistwo zywciężyło i się obijałam:D zrobiłam chociaż ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam przepis na mega proste ciasto:)przepis na dużą blachę KASZKOWIEC-PLACEK BEZ PIECZENIA -1,5 litra mleka -1 szklanka cukru -1,5 kostki margaryny 1,5 szklanki kaszy mannej błyskawicznej -2 łyżki kakao -cukier waniliowy -20dag rodzynek -2 paczki petitków( duże paczki po 270g) - polewa czekoladowa -wiórki kokosowe Mleko, margarynę, cukier rozpuszczamy. Do gotującej masy wsypujemy powoli kaszę cały czas mieszając, żeby nie zrobiły się grudki. Gdy zacznie gęstnieć dodać kakao. (Jeżeli zrobiły się grudki z kaszy to zmiksować), następnie dodać rodzynki. Wymieszać. Na wyłożoną blachę herbatnikami wylewamy masę, przykryć pozostałą częścią herbatników. Polać polewą czekoladową i posypać wiórkami. Gdy masa przestygnie wstawić na noc do lodówki. Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........32..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............25..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........25..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........17..........28.11.2009....Gdynia.... . ............26.........w.drodze Lonka20............18..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............13..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze zmieniam tabelkę, 32 tydzień:) kolejny tydzień za mną, jeszce troszkę i przytulę moje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........32..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............25..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........25..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........17..........28.11.2009....Gdynia.... . ............26.........w.drodze Lonka20............18..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............14..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28.........w.drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........32..........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............25..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka alla23.................4.............................ost rołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan... ..............24.........chłopczyk Asienka478.........25..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstocho wa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Du blin......26.........w.drodze Klapaucius26........17..........28.11.2009....Gdynia.... . ............26.........w.drodze Lonka20............18..........24.11.2009....Kielce..... .............20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork...... ..........20.........w.drodze Natulek..............14..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........ chłopczyk Maliwnka co u Ciebie? i co u innych staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie bez zmian. Ten cykl plata mi figle. Dziś 26dc a tempka na niskim poziomie i nie było wyraźnego skoku. Od 20dc biore duphaston. Miałam troche stresów zwiazanych z egzaminami i na poczatku cyklu usuwałam brodawke przyskórną na brzuchu i mam nadzieje, ze to wpłyneło na tempki, a nie że jest to cykl bezowulacyjny. Nie mam zbytnich nadzieji na ten cykl i nie ukrywam, że jeśli by się udało to byłabym zaskoczona, bo przy takim wykresie tempek nie przypuszczałabym nawet ciąży :) Oto mój wykres http://28dni.pl/cycles/105966 A jeśli przyjdzie @ to kolejny cykl rozpoczynam z Clo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) jak tam u was pogoda??? u mnie jest strasznie duszno, ledwie wytrzymuje w domu:-( niby słońca nie ma ale jest parno. jak sie czujecie??? ja całkiem nie zle tylko szkoda ze znowu przytyłam 4 kg!!! mniej jadłam kolacje wczesniej jadłam, nie jem zadnych słodyczy ani nic tłustego. Moge tak tyc bo rzuciłam palenie przed ciążą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie katastrofa- duszno, parno, masakra:( żyć się nie da;( nogi mi puchną jak balony w dodatku lewa bardziej od prawej, mam jakieś uczulenie na oku chyba od kosmetyków do makijażu a wcześniej nie miałam bo ciągle używam tych samych, w dodatku cerę mam tragiczną:( Marzę już o tym żeby urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra niech sobie zabiera ale bez przesady żebym mogła się ludziom na ulicy pokazać:D Mój mąż przyjeżdża teraz na weekend:) cieszę się jak małe dziecko:P Jutro mam wizytę u ginekologa zobaczymy co tam u mojego dziecka słychać:) U mnie jest ciepło , że żyć się nie da i żeby było śmieszniej to w te upały przeziębiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś mam 30dc i zrobiłam test, bo wczoraj brałam ostatnią tabletkę duphastonu. Test negatywny. Od następnego cyklu zaczynam z CLO. Nie ukrywam, że wiążę z nim wielkie nadzieje ;-) . Mam tylko nadzieję, że się gorzko nie rozczaruje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a co jest CLO? Ja też mam nadzieję że ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Malwina! Clostilbegyt wywołuje owulację u osób które jej nie mają, lek ten nie wywołuje kilku owulacji w ciągu jednego cyklu. Jajniki po tym leku mogą wyprodukować więcej niż jedną komórkę jajową. U was wina jest po stronie twojego męża- on powinien brać odpowiednie leki żeby poprawić jakość nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekarz ginekolog stwierdził, że badanie nasienia jest prawidłowe i mnie przepisał stymulację. A mężowi podaję Salfazin i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Z wynikami nasienia powinniście iść po poradę do androloga. Ginekolog jest od spraw kobiecych. Jak będziesz brała CLO to musisz być pod kontrolą lekarza, ponieważ jest ryzyko że na jajnikach moga pojawić się torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog nie zaleciła badania USG, ale pod koniec pierwszego cyklu z CLO na własną rękę wybiore się na USG sprawdzić czy wszystko jest ok. Gin rozpisała mi tak stymulacje na 3 miesiące: 1cykl 1x1 tabletka od 5-9dc 2cykl 2x1 tabletka od 5-9dc 3 cykl 3x1tabletka od 5-9dc i od 15dc duphaston po 1x1 przez 12 dni. I jeśli się nie uda to pół roku przerwy bez leków. Miałam robione USG w grudniu gdzie było widać pęcherzyk owulacyjny o wielkosci 19mm w lewym jajniku. Ale czy pekł to niewiem, bo gin stwierdziła, że do owulki u mnie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984 Asia
Dziwie sie że zapisała ci CLO skoro masz owulkę. A usg zrób między 12- 14 dniem cyklu- ja tak miałam. Po tym leku możesz przytyć, uważaj na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.......
witam chciałam się podzielic z Wami moimi doświadczeniemi z clo czyli clostilbegyt otóż brałam go przez trzy cykle przy pełnym monitoringu,poniewaz okazało się ze mam cykle bezowulacyjne clo brałam od 2 dc 2xdziennie po 1 tabletce przez 10 dni pózniej monitoring i jak były duże pęcherzyki ok 19-23 mm to dostawałam pregnyl na peknięcie i wtedy miałam starać się przez conajmniej cztery dni straszną miałam nadzieję że wszystko się uda bo myślałam ze znależlismy przyczynę braku ciaży jednak przyszło straszne rozczarowanie bo przez te 3 miesiące jednak się nie udało ,więc teraz bedę robić drozność jajowodów i badanie nasienia męża życze Wam powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×