Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Wynik < 1, 0 mIU/ml Dlaczego!!!!!?? Płakać mi się chce, ale za dużo osób jest w domu. Chyba nigdy nie zobacze dodatniego wyniku :( Co jest nie tak!? Żal rozrywa mi serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusia12
Malwinko trzymam za Ciebie kciuki od dawna :))) wierzę że w końcu i ty zajdziesz w ciąże polecam Ci tropik na kafeteri "test negatywny brak" tam dziewczyny mają takie same problemy co ty być może tam któraś Ci podpowie, poradzi zajrzyj tam w wolnej chwili :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
tak mi przykro :( a naprawde juz myslalam ze jednak sie udalo a tu znowu pech :( wiem ze zadna z nas nie jest w stanie cie pocieszyc bo tak naprawde nam sie udalo jedne krotko sie staraly inne dluzej, i w sumie z naszych staraczek zostalas tylko ty, ale zawsze trzeba miec nadzieje ze w koncu sie uda :) Powodzenia Ci zycze z calego serca :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina trzymaj się. Miałam taką nadzieję że ci się udało, wiem jak długo się starasz i jak ci teraz przykro. Nie załamuj się bo to nie pomoże. Poczytaj dziewczyny z tego drugiego topiku może któraś poradzi ci coś dobrego. nie poddawaj się musisz byc silna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może faktycznie stres związny z usuwaniem brodawki, potem stres z egzaminem i na końcu obrona spowodowała zaburzenia w cyklu. W tym też cyklu robiliśmy badanie nasienia co też było dla nas stresujące, więc chyba to wszystko spowodowalo, że owulka się przesunęła. Zastanawiam się, czy jak dostane @ czy zacząć brać clo? Skok był, więc owulka pewnie też tylko, że nie trafiliśmy :( Mamy zamiar zainwestować w testy owulacyjne i w zel dla osób starających się pre-seed i połaczyć to z Clo. Mam 3 cykle z clo i jak się nie uda to przerwa we wszystkich lekach na pół roku, wiec wywnioskowałam, że wtedy zaczne pić ziołka :)) Bo niechce mieszać ziołek z Clo i duphastonem. Jednym słowem: NIE PODDAM SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj Malwina:) Jesteś bardzo mądrą kobietą i dasz radę:) Dziewczyny a ja dalej umieram;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Malwina naprawde cie podziwiam :) ja bym sie chyba poddala i zaadoptowala malenstwo :) Karola mi twardnieje brzuch od jakiegos czau i przy tym mnie czasami zaboli tez sie mecze z tym :( kolezanka mi mowila ze sa to juz skurcze, u mnie sie zacznie od poniedzialku 30 tydziien i to jest za szybko na porod, fakt mala wazy juz 1230 g ale i tak nie ma jeszcze pluc wyksztalconych. Chociaz slyszalam ze lepiej jest urodzic w 7 miesiacu niz 8 bo wtedy jakas maz w plucach sie tworzy co ulatwia po porodzie oddychanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o adopcji :) Ale pierw spróbujemy własnych sił. Jeśli nadal się nie będzie udawało to będziemy musieć podjąć jakąs decyzję :) Jednak ja mam nadzieję, że wkońcu się doczekamy własnego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Wlasnie najpierw musicie sprobowac sami jak macie checi, a nawet z in vitro moglibyscie sprobowac jezeli macie na to pieniadze, znajoma tez nie mogla zajsc w ciaze, 1 proba in vitro skonczyla sie poronieniem a druga to juz ciaza blizniacza :) i utrzymana :) na poczatku sierpnia ma urodzic :) tylko naprawde duzo kasy na to idzie i nie mozna sie zalamywac jak za 1 razem sie nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) właśnie wróciłam z hurtowni dla dzieci... nareszcie mam już wszystko:) jestem mega szczęśliwa bo teraz to już moge spokojnie rodzić:D Te zakupy zajęły mi tyle czasu, stałam między tymi półkami i nie wiedziałam co mam wybrać. A juz najgorszy zakup to smoczki i butelki... tyle tego było... Nie wspominając juz ile to wszystko kosztuje. Teraz się wszystko pierze tzn kocyki, pieluchy itp... co do in vitro, oglądałyscie może taki program o młodym małżeństwie z usa(chyba) które zdecydowało się na in vitro i była z tego ciąża bliźniacza. Byli szczęśliwi, po urodzeniu bliźniąt ta kobieta zaszła w ciążę NATURALNIE- 7 raczki:D. Oni byli załamani, bali się że sobie nie poradzą. Jeden płód obumarł niestety. Urodziły się 6 raczki:) Obejrzałam kilka odcinków nie pamiętam tytułu ale chylę czoła tej kobiecie bo jej mąż pracuje od rana do wieczora a ona to wszystko ogarania sama i jeszcze chodzi w weekendy do pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola oglądałam ten serial, można zwariować z taką ilością dzieci, już nie wspominając jakie to są wydatki. Ja się boję że z 1 sobie nie poradzimy finansowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam odcinek jak oni jechali na zakupy, zaopatrzenia tyle jak do sklepu spożywczego:D a ja się martwię że sobie z jednym nie poradzę...a ta kobieta 8 ogarnia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie leciał ten film w święta wielkanocne na TVP?? Kupowali większy dom, bo w poprzednim się nie mieścili :) Mieli małe przedszkole w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś tam takiego było. Ja wiem że to cały czas leci w tv tylko nie mogę trafić nie wiem nawet na jakim kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusia12
malwinka ja czytam ten wątek od dawna i bardzo Ci kibicuje, dlatego polecam Ci tropik "test negatywny brak" myślę że po przeczytaniu go będziesz wiedziała dlaczego chcę abyś tam zajrzała :))) dołącz do tamtych dziewcząt dużo przeżyły starają się od bardzo dawna i nigdy nie straciły nadziei na własne dziecko, niedawno dołączyła _eM - ma 37 lat od 10 lat stara się o pierwsze dziecko itp. aga co przez 6 tygodni nosiła w sobie martwą fasolkę, i wiele innych.które wręcz czekają na każdy cykl jak na zbawienie i szanse na cud - bo cały czas wierzą , wiara dodaje im sił, i mają cudowną więź ze sobą - naprawdę polecam:))) trzymam za Ciebie kciuki:))) :))) :))) trusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........34.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............29..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............20..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........??????? Natulek..............15..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk zmodernizowałam troszkę tą naszą tabelkę:) zostawiłam tylko te ososby które rzeczywiście sie odzywają, jeżeli kogoś wykreśliłam a udziela się to bardzo przepraszam nie zrobiłam tego celowo. W razie czego proszę się poprostu dopisać:) U mnie 34 tc niedługo czas spakować torbę do szpitala:) w zasadzie za 4 tyg mogłabym już urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........10...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........34.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............29..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............20..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........??????? Natulek..............16..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk dziewczynki kiedy poczułyście pierwsze ruchy? i jak byście je opisały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) Dziewczyny te pierwsze ruchy opisują tak jakby pływała rybka tzn takie łaskotanie. Ja się nie wypowiadam bo to przeoczyłam i czułam takie pukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trusia jak możesz to podaj mi link do tego wątku. Wpisywałam w wyszukiwarke ale sporo stron o podobnych nazwach mi wyskoczylo i niewiem, która jest prawidłowa. @ nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę do lekarza bo jeszcze jedna taka noc i zwariuję!!!! to że nie mogę spać to pół biedy... jak miałam okres i mnie bolało ( a miałam bardzo bolesne miesiączki)to brałam nospę i chociaż troszkę pomagało a teraz się męczę:( doszła jeszcze biegunka i kolejna \"przyjeność\" ciążowa hemoroidy. Znów mam jedną nogę spuchniętą drugą nie, więc bezwzględnie idę jutro do jakiegokolwiek lekarza ginekologa. To się pożaliłam troszkę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Malwinka współczuję wyniku. Zobazysz nastepnym razem sie uda.Odpuść sobie troszkę a wtedy sie uda... czekamy z dziewczynami z niecierpliwością na twoje upragnione dwie kreseczki:-) Moonia mmi tez twardnieje brzuch ale najgorsze jest to ze mały nie chce albo nie może sie obrucic ciągle jest w tej samej pozycji:-( chyba jest taki duzy i nie ma miejsca na na zmiane pozycji:-) Karola mi tez nogi puchna jak cholera a raczej lewa najbardziej i skurcze mam czesto w nogi:-( Natulek ja poczułam ruchy jak mój mąż wyjechał i to było mocne kopnięcie:-) tego nigdy nie zapomne:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) ja znów mam nocke z głowy. Zadzwoniłam do przychodni żeby się umówić do lekarza ale położna mnie ochrzaniła i powiedziała że natychmiast do szpitala, i że wogóle dlaczego czekałam do poniedziałku. Więc zjem śniadanie i jadę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Karola to sobie spakuj odrazu torbe do szpitala bo napewno cie zatrzymaja tak jak mnie, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) Ja pierwsze ruchy odczulam jak taki delikatne pukanie ktore z czasem zrobilo sie coraz mocniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........34.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............29..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............20..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........??????? Natulek..............16..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Zaczynam pierwszy cykl z CLO mam też nadzieję, że ostatni :) Dzięki Trusia za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Miałam szczęście akurat trafiłam na dyżur mojego lekarza prowadzącego. Zrobili mi chyba wszelkie możliwe badania, ale wszystko jest oka;) Mam malutkie rozwarcie i lekkie skurcze ale lekarz powiedział że na tym etapie tak może być i w razie gdyby się coś działo to ma wracać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×