Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

lepiej pojechać do szpitala z czyms co wydaje sie niepokojace niz czekac i sie niepotrzebnie denerwowac i np. zaszkodzić dziecku. Słowa lekarza i nie ma się co bać że was wyśmieją. W ciąży nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Karola to mialas szczescie ze cie ie zatrzymali w szpistalu :) ja to jak poszlam na izbe przyjec to mnie zatrzymali i nie bylo mowy o wypuszczniu mnie... u mnie w szpitalu sa bardzo przewrazliwieni na punkcie kobiet w ciazy, i praktycznie ze wszystkim przyjmuja kobiety w ciazy, ale to dobrze bo jak sama napisalas my teraz musimy bardziej uwazac na siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawił się mały problem, w szpitalu robili mi badanie krwi w tym na glukoze norma jest do 105 a ja miałam 117... idę do lekarza 29 zobaczę co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
to mozliwe ze masz cukrzyce ciazowa, moja kolezanka miala to jej diete wprowadzili i jest juz oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę czekac te 2 tygodnie do wizyty. Obym znów martwiła się na zapas i żeby wszystko okazało się wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........34.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............29..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk;) Natulek..............16..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........34.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............29..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk:) Natulek..............16..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Lonka gratuluje synka :) no i przewaza nam teraz plec meska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nastepny chłopczyk:-) wybrałaś Lonka już imię dla synka??? Dziewczyny macie też czasami takie ciągnięcie w dole brzucha??? U mnie mały jest ułożony nadal na odwrót i czasmi tak kopie że mam takie uczucie kłucia albo jakby mi tam cos pociągnął. Czasami to boli ale to jest chwilowe. No i jeszcze ta przepuklina jest męcząca:-( Pozdrawiam Karola będzie wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja traktuję płeć z usg troszkę z przymrużeniem oka. Znam dziewczynę z innego forum którą badało 5 różnych lekarzy i każdy mówił że dziewczynka a na 3 tygodnie przed porodem okazuje się chłopczyk:D Dlatego ja nie nastawaim się, ubranka i wszystkie rzeczy mam uniwersalne więc w razie czego dramatu nie będzie:D Gratuluję synka Lonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostaję regularnie pieniążki z zusu. A ty masz jakieś problemy?? bo jak tak to zadzwoń do zusu i wyjaśnij sprawę. czasami jest tak że jak miałaś jakąś kontrol w domu lub wpracy lub był na ciebie donos to wtedy może się przeciągnąć , albo jeżeli jest wystawione źle zwolnienie tzn jakiś błąd. Od kiedy jestes na L4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka od maja nie dostajesz z zusu kasy????!!!!!a wcześniej czemu nie pytałaś w zusie o bark przelewów? to teraz przynajmniej dostaniesz porządne wyrównanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ptałam bo wcześniej koleżanka też tyle czekała a teraz poszłam sie upewnic dlaczego tak długo sie czeka. dzisiaj jeszcze musze do szefa zadzwonic czy dzwonił do swojej ksiegowej i czy zaniósł moje i koleżanki zwolnienia. Dobrze ze mam koleżanki w zusie to powiedziały mi co mam zrobić w razie \"w\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwiaj sprawę jak najszybciej bo zus to podła instytucja i znów każą czekać ci na wyrównanie nie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........34.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............30..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............16..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia ale ten czas leci u ciebie już 30tc;) Asieńka a nie możesz sama zanosić tych zwolnień do zusu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Karola ja tez nie moge uwierzyc ze to juz 30 tydzien :) jeszcze troche i juz Martusia bedzie ze mna :) w sierpniu juz chcialabym miec wszystko kupione i gotowe na pojawienie se maluszka :) juz troche rzeczy mam ale kosmetki mi zostaly smoczki butelki itp. :) zaraz wklejem Wam cos, jak to czytalam to bardziej sie upewnilam ze nigdy bym nie usunela ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Mamusiu... coś się stało, ja żyję ja naprawdę żyję dar życia otrzymałam o, braciszka z boku poznałam on też prawdziwie się raduje i świata oczekuje dzięki ci mamusiu i kochany tatusiu braciszku! patrz, coś się stało jakieś światło się tu dostało jakieś narzędzie błyszczące ała! jakieś kłujące braciszku co oni ci robią? dlaczego dziurę w brzuszku ci skrobią? mamusiu! braciszka rozrywają rączki mu wyrywają! właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko jestem krwią braciszka zbryzgana mamusiu moja kochana już nie ma nas dwoje - zostałam sama jak ja się mamusiu boję pocę się w kolorze krwi mamusiu! nie pozwól umrzeć mi! MAMUSIU! ten potwór paluszki mi obcina już jest kaleką twoja dziecina mamusiu! co ja takiego zrobiłam? ja tylko życiem się cieszyłam mamusiu! ja jestem miłością Boga dla ciebie On naprawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy sie nie kończy nawet po śmierci się sączy ratunku mamo! on urwał mi już kolano tatusiu! ja będę twoim skarbeczkiem będę twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi niech nie wyrywa mi drugiej rączki mamusiu! tatusiu! ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy kochani! ja mogę żyć w nędzy a nie nie pozwólcie aby mnie zamordowali i życie mi zabrali mamusiu, ja jestem jeszcze mała ja będę zawsze cię kochała w twojej starości będę promyczkiem słońca będę miłością cię obdarzała do dni twoich końca mamusiu! jakiś błyszczący nóż gardło podrzyna mi już nawet nie wiem jak wy wyglądacie i dlaczego mnie nie kochacie? mamusiu! czy ja umieram dlatego, że tatuś cię dręczy? że cię nie kocha i męczy? ja cię tysiąc razy mocniej będę kochała ja - twoja córunia mała ja będę ci buzi na dobranoc dawała ja się będę z tobą bawiła i śmiała nie pozwól żebym została zmasakrowana! mamusiu! on teraz szczypcami oczy mi rozdusi nie będę widziała mojej mamusi a ty mnie mamusiu będziesz widziała spójrz do śmietnika, tam będę leżała mamusiu! dlaczego życie mi dałaś? i tak okrutnie je odebrałaś? mamusiu patrz! twoją córunię w krematorium spalili a duszy jej nie zabili ja w twoim umyśle będę żyła będę po nocach ci się śniła i będę po nocach do ciebie wołała ja - twoja córunia mała mamusiu! dlaczego zatykasz uszy? przecież nikt cię nie ogłuszy to przecież ja, twój skarbek kochany ten, co miał brzuszek rozerwany mamusiu! pamiętasz jak się bałam? jak o pomoc do ciebie wołałam? a pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza? co śmiercią dzieci obdarza? kto mu dał prawo, by zabił twoją dziecinę? twoją niewinną kruszynę mamo... czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się aborcja? zapytaj rządzących o nazwiska poznaj tych ludzi z bliska sprawdź, czy oni też swoje dzieci zabijają czy tylko ciebie w pogardzie mają mamusiu! w naszym kraju mordercy chodzą na wolności a niewinnym łamie się kości ustawy ludobójcze podejmują i tobą wcale się nie przejmują mamusiu moja kochana dlaczego cierpisz i jesteś załamana? to przecież ja - twoja córunia mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła mamusiu! w twoim sumieniu będę ciągle żyła i będę za tobą bardzo tęskniła że twoja córeczka najbardziej by cię kochała mamusiu moja ja nawet teraz jestem twoja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...........
dziewczyny czy teest w 28 dniu cyklu /owu 17dc jest wiarygodny bardzo dziekuje za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
a jak dlugie masz cykle, i kiedy poinnas miec teraz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...........
owu byla 17dc wiec wychodzi na to ze ten cykl bedzie 30 /31 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...........
przepraszam 16 byla owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...........
przewiduje ze okres dostane 19.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia czytałam gdzies kiedyś ten wiersz i chyba nigdy nie zrozumie dlaczego niektore kobiety zachodzą w ciążę i tak poprostu ją usuwają bo \"to nie ten czas\", \"jak nie te będzie następne\", \"dziecko przeszkodzilo by w karierze\". A kobiety, które pragną mieć maleństwo mają z tym problemy. Zastanawiam się wtedy gdzie ta sprawiedliwość i jak Bóg na to pozwala, bo wiele ludzi mówi, że dziecko to dar od Boga. Jeśli dar od Boga, to dlaczego daje je kobiecie, która i tak je zabije...Maleńka istota nie jest niczemu winna. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×