Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

a nie możesz poprostu pojechać sama i zrobić zakupy??;) Porozmawiaj na spokojnie, wątpię że facet tak dokładnie wszystko zrobi wypierze i będzie się pierdzielił z każdym drobiażdżkiem do wyprasowania. Przedstaw facetowi perspektywę 4h nad żelazkiem:P Tak naprawdę to jest kilka dni roboty i jeszcze człowiek się zastanawia co jeszcze przygotować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
widze, moj temat nikogo nie inrteresuje - trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........35.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............31..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............23..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka ja nie wiem co to jest i co oznacza, ale wiem ze trzeba sie oszczędzać. Karola jemu nie da sie przetłumaczyc to jest ciezki facet ja juz tyle nerwów przez niego miałam ze hej. nie daje juz rady z nim. jak zle zrobi to zarobi w buzie i wiecej nie bedzie sie wymondrzał;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka ja nie mam pojęcia co to oznacza, gdybym wiedziała to bym odpisała . Poszukaj info w necie a najlepeij zapytaj lekarza prowadzącego. Asieńka mówię ci porozmawiaj z nim na spokojnie, on jest uparty to dlaczego ty masz jemu ustępować?? Zresztą uważam że masz 100% racji i powinnaś upierać się Ty przy swoim:) Z innej beczki, co ja dzisiaj przeżyłam....Wiecie co mój durny kocur zrobił??!!! Skoczył z 4 piętra, mało nie dostałam zawału, aż się poryczałam. Spadł do ogródków na trawę. Wygląda na to że nic jemu nie jest, był troszkę wystraszony ale chyba nic sobie nie połamal bo nie miauczy ani nic. Cała się trzęsłam z nerwów. Wyszłam na chwilkę do kuchni, nigdy go nie zostawiam samego jak jest otwarte okno. Poszłam po napój nie było mnie max 30sekund.Ale na całe szczęście z moim kocurkiem wszystko oka. Ale co się najadłam strachu to wiem tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot zawsze spada na 4 łapy:-) a mi sie moja kociczka okociła ma w koncu dwa słiczne kociaczki:-) wcześniej jak była kotna to były kotki zawsze chore i zdychały a teraz ma 2 takie sliczne:-) jeszcze sie okociła u moich rodziców na poduszkach:-) wczoraj sie z moim pokłóciłam i sam doszedł do wniosku ze trzeba troche wczesniej to wszystko kupić, przeciez to tyle jest roboty przy tym. Jak zobaczył nową liste to sie przestraszył i powiedział ze nic z niej nie rozumie:-) ważne że ja wiem o co chodzi:-) prawda??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam troszkę pracy w zasadzie cały dzień cos robiłam i nie miałam czasu anwet usiąść do komputera:( Widzę że nie tylko ja jestem kociara:) Widzisz Asieńka, faceta da się przekonać tylko trzeba chcieć, ale jak był taki chętny do robienia wszystkiego to niech teraz robic a ty nadzoruj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........36.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............31..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............23..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Kolejny tydzień za mną:) kolejny coraz bliżej do spotkania z moim maleństwem. Mój mąż skręcił już łóżeczko, wszystko jest w zasadzie przygotowane, jeszcze tylko kilka drobiazgów;) co u was dziewczyny?? dlaczego taka pustka??? jak tam nasze staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........36.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............31..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............23..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............18..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie narazie bez zmian. Jutro ide na USG sprawdzić jak zadziałało na mnie Clo. Jak narazie testy owu nie wykazały owulki a dziś 14dc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) mnie nie było w weekend w domu jak zawsze:-) odpoczywałam mamy, widziałam śliczne kotki sa takie słodziudkie:-) Karola ja od małego mam w domu 2 albo 3 kotki+ jeszcze 2 pasy w tej chwili 1 u mamy, szukam dla mamy teraz małego do domu:-) Malwinka bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz w domu panuje wojna między kotami, który śpi w łóżeczku. biedny kocur jest bez szans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już po wizycie :) Ginka stwierdziła, że prawidłowo reaguje na Clo. Owulka jeszcze przede mną :) W prawym jajniku pęcherzyk o średnicy 17mm a w lewym 23mm. Endometrium trójlinijne. Zapytałam o ten duphaston skoro jeszcze nie ma owulki i mam się z nim jeszcze wstrzymać. Mówiłam, że stosuje testy owulacyjne i dopiero jak test wykaże ze jest po owulce to wtedy mam go zacząć brać. Czyli bede czekać do skoku tempki :)) I jeśli nie zaciąże to zalecana kontrola USG w trzecim cyklu stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja jak zwykle od rana sprzątałam to już jest jakaś obsesja chyba:P zaraz uciekam do sklepu w poszukiwaniu zasłonek do pokoiku mojego dziecka:) Malwinka czyli wszystko powoli się układa i jest na dobrej drodze:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina owulka jest to super :) dziewczyny mialyście usg 4D??? w którym tyg? zeby ładnie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........36.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............23..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie juz 32 tydzien... jeszcze tylko 2 miesiace :) juz nie moge sie doczekac :) ogolnie czuje sie dobrze, tylko martwia mnie te skurcze, dzisiaj w nocy mialam ich az 7 i do tej pory mam... nie wiem czy jechac do szpitala bo mojego gin dzisiaj nie ma.. Natulek ja usg 4d robilam w 24 tygodniu, chcialam juz w 20 ale w rejestracji mi powiedzieli ze najlepiej zrobic miedzy 23 a 26 tygodniem dziecko nie jest jeszcze wtedy az tak duze ale jest juz na tyle wyksztalcone ze mozna ladne zdjecia zrobic. Ja osobiscie bylam zadowolona ze zdjec, ale i tez z samego usg bo lekarz dokladnie wszystko sprawdzil cale serduszko, glowke, liczyl paluszki u raczek i nozek, na usta tez patrzal czy nie ma rozczepu wargi, tak wiec warto zrobic sobie to usg :) chociaz dla samej siebie zebys byla spokojna ze jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........36.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............23..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............18..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk zla tabelke wkleilam ale juz poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide na usg i to bedzie 19tydz 2dzien i to ma byc to polowkowe, chcialam wtedy zrobic 4D i zastanawiam sie czy bedzie ladnie cos widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem poczekaj jeszcze z 3 tygodnie, maluszek troszke urosnie rozwinie sie bardziej... ja chce zrobic sobie jeszcze po 35 tygodniu takie usg zeby sprawdzil czy wszystko jest oki i czy mala jest przygotowana do porodu juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek ja proponuję iść na usg 3/4D w 22 tc to taki optymalny czas. Mooncia a ty na nic nie czekaj tylko pędź do szpitala na ktg!!! chyba że chcesz urodzić w 32 tc czego ci nie życzę!! ja też wybieram się około 10.08 na ostatnie usg prywatnie żeby sprawdzić czy wszystko ok. Jutro też mam wizytę u mojego ginekologa. Dziewczyny ja już chce urodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj w szpitalu i lekarz stwierdzil ze te skurcze sa normalne jak na ten etap ciazy, narazie przedwczesny porod mi nie zagraza ale jakby surcze byly regularne i coraz silniejsze mam jechac odrazu do szpitala. a teraz mam sie oszczedzac jak najmniej chodzic i nie przemeczac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mooncia lepiej się upewnić bo w razie czego lekarz przepisuje leki i zmniejsza się ryzyko wcześniejszego porodu. Asieńka a jak twoje kompletowanie wyprawki?? co tutaj taka cisza??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witajcie:) u mnie jak narazie wszystko dobrze, raz na dzien moze stwardnieje mi troszke brzuch ale zaraz jest znowu oki;) na poczatku mnie to martwilo ale juz sie przyzwyczailam:) jedynie co mnie niepokoi to ta szyjka:/, ale najwazniejsze, ze nic sie nie pogarsza;), jedynie co musze sie oszczedzac i to bardzo - ale czego sie nie robi dla dziecka;), Karola ale Ci dobrze Ty juz niedlugo bedziesz mogla przytulic swoja kruszynke...a ja jeszcze tyle czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas bardzo szybko leci:) ja się tylko boję tego że np. urodzę 2 tygodnie po terminie...;/ a tego bym bardzo nie chciała. Lonka więc odpoczywaj dużo i nie martw się bo będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala taka historie, przez caly czas miala ciaze zagrozona, brala leki na podtrzymanie i musiala lezec. I wiecie co urodzila 16 dni po terminie :) tabletki tak chyba zadzialaly na nia, bo skurcze miala ale szyjka nie chciala sie rozwierac i musieli zrobic cesarke . Teraz ma zdrowego synka i jest szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam takie historie że laski najpierw się bały że nie donoszą a później przenosiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........36.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............32..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............24..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk dzieki Mooncia;), a ja teraz mam taki zawrot glowy, ze masakra:/ za tydzien mam swoje wesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×