Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość mooncia
mysle zebys zaczekala z 3 dni i dopiero wtedy zrob test, teraz moze wyjsc ale nie bralabym go az tak bardzo na serio, gdybys zrobila z krwi to mialabys pewnosc 100% juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...........
dziekuje za odp. test wyszedl mi negatywnie , niestety . boje sie isc na bete zeby nie odebrac sobie calkowitej nadzieji . ludze sie bo wykresik wyglada inaczej niz co miesac stad nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma nową zabawę wkładanie stópek między żebra:P całą noc jęczałam jak przewracałam się z boku na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
hej Dziewczynki;) dziekuje bardzo, ja dopiero wrocilam do domku bylam w szpitalu bo ginekolog powiedziala ze wezma mnie na pare dni dla wzmocnienia, bo mialam miekka szyjke;/, ale juz jest dobrze na szczescie;) chociaz musze sie teraz oszczedzac, ale mysle, ze chlopczyk bedzie napewno bo widzialam dokladnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
a imie to Oliwier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bede sama nosiła zwolnienia. moj maly stara sie chyba przekrecic ale nie moze ciągle po prawej stronie mam wielka gule ale dzisiaj z rana stwardniał mi brzuch. kopac kopie ale w sam dół brzucha Lonka moj synek bedzie miał tak na drugie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........35.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............30..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............16..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk zaczynam 35tc do porodu 35dni...:) super:)))) co tutaj tak cicho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........35.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............30..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk wróciłam z działki :) gdyby tylko ten brzuchol tak nie bolał byłoby fajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........35.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............31..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........27..........06.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk no i zaczynam 31 tydzien :) jak ten czas szybko leci :) co tam slychac u Was?? jak sie czujecie?? u mnie nie jest az tak zle tylko brzuch mne boli tak jakbym miala @ dostac, no i w nocy nie moge spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia no to widzę że mamy podobne dolegliwości. Mi lekarz powiedział że jeżeli ból brzucha jest bardzo nieznośny to można wziąść nospę ale musisz zapytać o to swojego ginekologa. Oczywiście jeżeli to jest taki straszny bół to stanowczo trzeba jechać do szpital żeby sprawdzić czy poród się nie rozkręca. W twoim przypadku to stanowczo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola brzuch tak mnie boli od 2 moze 3 dni, czasami jest mocny ale nie bralam zadnych lekow. jutro mam wizyte u lekarza to zobaczymy co mi ppowie. A ty tez tak masz ze jedna noga cie boli?? nie puchnie mi zylakow nie mam ale nie moge na niej lezec biodro najbardziej mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ale jak mnie tak ciagnie to staram sie jak jest taka mozliwosc szybko polozyc sie i zazwyczaj przechodzi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi właśnie jedna noga puchnie bardziej od drugiej. Teraz doszedł taki ból krocz... ech uroki końcówki ciąży. Ale nie ma co narzekać, będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) wstałam dziś o 8 rano a że pogoda do bani więc zbrałam się za sprzątnie, skończyłam 10 minut temu.... padam na pysk. Ale lubię jak jest porządek:) Powiedzcie mi czy zastanawiałyście się nad prywatną położną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wrocilam nie dawno od lekarza, i mam rozwarcie na 1,5 cm... mam sie nie przemeczac i duzo lezec zeby przedwczesnego porodu nie bylo, a tak ogolnie powiedzial ze malutka dobrze sie rozwija i rosnie jak na drozdzach :) nocka minela mi tak sobie malo spalam i na dodatek musialam rano wstac wiec jestem nie wyspana i chyba obiad zaraz zrobie dla meza i poloze sie na godzinke :) Karola ja slyszala ze nie warto miec prywatnej poloznej bo jezeli rodzisz w panstwowym szpitalu to tamte polozne i tak robia swoje a poloznej zaplacisz i tylko kase stracisz. Nawet czytalam w jednej gazecie o tym i sie dziewczyny wypowiadaly ze nie wato brac... ja tam nie narzekam bo z tego co mi szwagierka mowila u mnie w szpitalu sa fajne polozne i nawet 1 poloznik jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam z czystej ciekawości:) moja klientka jest położną i sama powiedziała mi że nie ma takiej potrzeby bo one nic więcej nie zrobią niż mogą. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
dziewczyny wiecie cos na temat miekkiej szyjki?? bo u mnie ponoc taka jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z wami jest??? u was tez jest taka goraczka??? u mnie jest tak duszno i parno ze w domu już nie wytrzymuje:-( nie dawno wróciłam z zakupów i sie cala rozplywam. ide zaraz dla swojego mezusia robic obiadek:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama dziś robiła kopytka na obiad a że moja siostra jest taka dobra to mi je przywiozła:) więc zjadłam sobie obiadzik i położyam się, przysnęło mi się na 2 godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wzielam sie za pranie ubranek poscieli i kocykow :) wszystko mam juz wyprane tylko wyprasowac jeszcze trzeba, ale to jutro zrobie. u mnie tez bylo duszno na dworze ale mamy takie mieszkanie ze w lato jest chlodno :) wiec ja nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) karola ja dawno juz nie jadłam kopytek:-( mój mąź sie uparł że wszystko dla dziecka kupi i zrobiłam jemu liste co trzeba kupic, nie wiem czy kupi to co trzeba az sie boje pomyślec ze jak wroce do domu ze szpitala to przezyje szok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........11...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........35.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............31..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........29..........10.10.2009....Koszalin... .............21........chłopczyk Lonka20............21..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............17..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk ale tutaj cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych zakupów robionych przez facetów nie jestem przekonana. Ja np muszę obejrzeć zastanowić się popytać co jest lepsze a mój mąż byle szybko bierzemy pierwsze lepsze. Podziwiam że zostawiasz zakupy na ostatni moment. Przecież to wszystko trzeba wyprać, poprasować, butelki wyparzyć i generalnie przygotować, ja byłabym bardzo niespokojna gdyby nic nie było przygotowane. Mój mąż jutro przyjeżdża, w sobotę skręci łóżeczko, wyczyści wózek, ja spakuje sobie torbę do szpitala a i jeszce muszę wyparzyć butelki. Zostanie mi sie tylko umycie okien i zawieszenie nowych zasłonek;) ale to już za jakieś 2 tygodnie;) Mooncia widze ty też ostro ruszyłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×