Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

wróciłam od lekarza dostałam skierowanie do szpitala, cisnienie 160/100... zaraz jadę na izbę przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede trzymala kciuki zeby bylo wszystko oki :) Mozliwe ze jak napiszesz nastepnym razem to bedziesz juz szczesliwa mamusia zdrowej coreczki :) z calego serca Ci tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola trzymaj się, faktycznie bardzo możliwe że wrócisz do domku już ze swoją córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola będzie wszystko dobrze trzymam kciuki:-) za ciebie i za mała żebyście obie były zdrowe. Mooncia mam takie pytanie jesteś praktycznie w tym samym momencie ciązy co ja i masz może bóle w dole podbrzusza??? dzisiaj cała noc mi dokuczały nic prawie nie spałam ale teraz jest jak na razie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina przykro mi, ale nie zalamuj sie, napewno przyjdzie jeszcze na Ciebie pora :) Asienka mnie tez boli na dole brzuch a w dodatku mam co jakis czas skurcze ,ale staram sie wtedy polozyc i odczekac az przejdzie bol. U mnie w poniedzialek zaczyna sie 35 tydzien i jeszcze 5 tygodni czekania :) ale juz blizej jak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka a jak cie boli brzuch to tez masz twardy?? brzuch powinien byc miekki szczegolnie na dole, lekarz zawsze sie mnie pyta czy jak boli to i twardnieje rownoczesnie. ja tak mam czasami i to swiadczy o tym ze sa te skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............34..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........32..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............25..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............20..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......34........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............34..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........32..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............25..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............20..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........32..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............25..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............20..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> chłopczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........33..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............25..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............20..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> chłopczyk! A co tutaj tak cicho??? Ciekawa jestem jak tam u karoli, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, może już ma swoją córeczke przy sobie:-) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........33..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............25..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............21..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
dziewczyny nie wiecie nic urodziła już ta dziewczyna z zatruciem ciążowym?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witam Was dziewczynki;) ja wlasnie wrocilam po raz 2 ze szpitala, bo szyjka zaczela mi sie rozwierac i dlatego sie nie odzywalam;/, mam nadzieje, ze juz teraz bede z Wami na bierzaca;), i ze do szpitala juz tylko pojde w jednym celu - Urodzic;D trzymam kciuki za Karole zeby byla silna;);) i pewnie juz wroci z coreczka;)pozdrawiam Was dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........33..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............21..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka ja jeszcze do nie dawna mialam takie cigniecia ale juz minelo mi :) to nic groznego, ale jak bedziesz na wizycie to mozesz sie zapytac o to lekarza. Ciewkawa jestem co tam u Karoli :) mozliwe ze juz urodzila :) Ja juz wszystko mam przygotowane, lozeczko dzisiaj zrobilam, tylko maz musial skrecic :) wiec juz czekam tylko na porod :) ktorego sie strasznie boje :( moze nie samego bolu, ale tego ze z malenstwem bedzie cos nie tak, roznie to przeciez bywa.... Wczoraj wieczorem lezalam sobie na lozku i mala zaczela mnie kopac, lubie czasami sobie popatrzec na brzuch z ktorego wtedy robia mi sie gorki i pagorki :) ale wczoraj zobaczylam chyba raczke albo stopke :) tak fajnie to wygladalo :) a moj maz jaki zaciekawiony odrazu byl :) tylko sie wpatrywal czy jeszcze cos tam nie wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam ale sama ze soba pisac nie bede... rano jade do szpitala, i mozliwe ze juz wroce ze swoim malenstwem.... bylam u ginekologa i powiedzial ze bedzie dobrze jak wytrzymam 2 tygodnie i kladzie mnie do szpitala... dobrze mam wszystko gotowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam jedyną staraczką na tym wątku i nie mam za bardzo o czym się wypowiadac. Nie napisze nic o wyprawce, o wizytach u lekarza czy o ruchach dzidziusia bo nie jest mi dane tego doświadczyć. Pisząc, że czekam już rok, że brakuje mi już sił, dostaję odpowiedź: "kiedyś się uda zobaczysz". Tylko kiedy? Chyba żadna z Was nie czekała na fasolke rok. Osobie, której udało się bardzo szybko nie zrozumie staraczki, która czeka na dzidziusia z utęsknieniem i z każdym cyklem go wyczekuje, a przychodzi rozczarowanie w postaci @. No to się wyżaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia co ci jest ze musisz jechac do szpitala??? Malwinka nie martw sie na zapas dasz rade i w koncu zajdziesz. ja starałam sie 12 albo iwecej miesiecy i w koncu mam teraz swoje malenstwo. Tylko nie napalaj sie tak mocno bo może masz ta blokade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Karola1988..........38.........28.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........34..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............21..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja Cię rozumiem mimo że starałam się tylko pół roku - chociaż dla mnie to było aż pół roku. Ale mam naokoło 3 koleżanki ktore starają się 1,5 roku i nic i doskonale je rozumiem, ciebie także. Uważam że nie da się nie napalać, według mnie to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
no wlasnie, chyba tu chodzi o pisanie samemu ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
rzeczywiście nudy tu u Was nikt nic nie pisze a ta dziewczyna z tym zatruciem ciążowym też się nie odzywa??????? ciekawe czy ją tak trzymają w tym szpitalu czy wywołali poród albo cc, pewnie wszystko zależy od tego czy dobrze się przygotowała idąc do szpitala i opłaciła kogo trzeba - takie życie moje drogie was też to czeka ja już to przerobiłam - tez miałam problemy byłam po terminie i mały pierwszą kupkę zrobił w środku podczas porodu, cały był w wysypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
jak czytam co kupujecie jakie kosmetyki ile butelek to powiem wam że to strata kasy ale o tym przekonacie się same, bo my też nakupiliśmy mnóstwo rzeczy i kosmetyków a później się okazało że dużo było nie potrzebnych i nie przydatnych, jeśli jeszcze nie kupiłyście kosmetyków to polecam oliatum - wiem jest dosyć drogi ale 500ml straczy na ok 3-miesiące i plus nie musisz potem oliwkować dziecka:))) :))) :))) krem do pupy to bambino, krem oliatum soft też jest dobry ale kosztuje 19 zł i na ewentualne odparzenia tormentiol z apteki za 5,60 zł, mnóstwo próbek dostaniecie w szpitalu więc szkoda kupować:))) kupcie sobie oliatum i zabierzcie ze sobą do szpitala tam jest tylko pytanie ma pani oliatum czy umyć dziecko hipem - coś okropnego, dzieci dostawały po tym wysypki:(((, nie kupujcie noworodkom bodów są naprawdę nie praktyczne!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×