Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

witam:) Ulubioną zabawą Hani na chwilę obecną jest chwytanie pieluszki, kocyka i zakładaniu na główkę i ściąganiu;) wygląda to komicznie gdy mój mąż mówi coś do niej a ona jakby w ramach protestu zakrywa buźkę pieluszką i nie chce go słuchać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Karola dobre:-) fajna masz ta Hanusie:-) Ja miałam dzisiaj ciężką noc:-( Oluś mi płakał do 2 w nocy od 18, brzuszek jego bolał:-( ale poszedł później spać i był spokojny. Przed13 wychodzimy na spacerek, taka ładna pogoda słoneczko i nic wiaterku:-) Mój Oluś już ma narzeczona:-) Jak na razie Olek śpi a Nikola (narzeczona) jego zaczepia:-) Pozdrawiam miłego dnia życze:-) Witam nową staraczke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak radzisz sobie z wózkiem??? Mieszkasz na 4 piętrze, wnosisz wózek na 4 czy masz jakąś piwnicy czy pomieszczenie na wózki??? Ja ciągam Gondole na 4 piętro (10kg z małym) a stelaż zostawiam u kuzynki w zakładzie. Mówie wam masakra jest, ale za to mięśnie sobie wyrobie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo gondolę noszę do góry ale moja nie jest taka ciężka;) a stelaż zostaje na dole obok drzwi sąsiadki i mój mąż znosi stelaż rano a wnosi jak wraca i już;) trzeba sobie radzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania się rozchorowała:( miała ponad 38 stopni gorączki ;/ byłam z nią u lekrza pobrali jej krew, dostała panadol i temperatura troszkę spadła ale dalej powyżej 37 nie kaszle, nie ma kataru, pani doktor powiedział że to 3 dniówka. Ale strachu się najadłam:( takie maleństwo i tyle musi cierpieć Ona też się okropnie ślini, pcha rączki do buzi i wszystko jest w ślinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
hej;) ja malo kiedy zagladam bo moj maly ostatnio non stop placze prawie... a szczegolnie w nocy w dzien staram sie odsypiac;)a powiedzcie dziewczyny kiedy ozna juz z dzidizusiem wyjsc i na ile??? bo mojemu juz idzie prawie 3 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak tak czytam o tych waszych nockach to się lekko załamuję ;) a ja jestem chora, gorączka, kaszel, katar, musiałam wziąć antybiotyk :( Jeszcze jedno pytanko mam, czy którejś z Was rozchodziło się spojenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) malo ostatnio tu zagladam.... ale u nas jest wszystko oki, Marta rosnie jak na drozdzach, mleko jej posmakowalo i nie dodaje jej glukozy choc ten nutramigen jest okropny w smaku... ulubionym zajeciem Martusi jest teraz wkladanie raczek do buzi :) czasami to az cale piastki wklada :) nocki u nas juz od jakiegos czasu sa spokojne spi 6 godz w nocy wiec mam taka nadzieje ze za jakis miesiac bedzi mi cala nocke przesypiala.... Asienka moja mala tez sie tak krecila w nocy jak spala, raczkami nozkami az doszlo do tego ze kupilismy jej taki kombinezonik do spania bo kolderke to sciagala z siebie podczas spania teraz juz spokojnie spi wiec mysle ze to bylo zwiazane z dojrzewaniem ukladu nerwowego... co do slinienia to kazde dziecko tak ma bo wlasnie okolo 1 iesiaca u dziecka zaczyna wydzielac sie slina i jeszcze ono nie umie jej polykac wiec leci jemu z buzi.... Lonka ja z moja Marta wyszlam juz po tygodniu jak wrocilismy do domu :) polozna mi mowila ze moge isc nawet na godzinny spacer pod warunkiem ze nie jest wietrznie i z czasem to wydluzac. Co do nocek to moze chce sie jemu pic i dlatego placze?? moja plakala bo ja brzuszek bolal a pozniej bo byla poprostu glodna jak przeszlismy na ten nutramigen... teraz juz jest wszystko oki :) ja tak samo robilam ze w dzien odsypialam :) bo nie dalabym rady stac na nogach przez caly dzien.. Natulek na poczatku moze byc ciezko ale pozniej jak juz sie zrozumiesz ze swoim dzieckiem to bedzie coraz lepiej :) wiec sie nie martw :) co do rozchodzenia spojenia lonowego to kazda kobieta tak ma, poprostu przygotowujesz sie juz do porodu :) a w ktorym tygodniu juz jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia ja wiem że u każdej się rozchodzi ale u mnie ciut za bardzo, już mam problem żeby stanąc na lewej nodze, i w ogóle ten ból jest uciążliwy. A tydzień zaczęłam 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) Mój łobuz jak już sobie gada po swojemu a jak lubi słuchać:-) strasznie sie żali babciom:-) nie długo nas sprzeda ze wszystkiego:-) Lonka ja wyszłam po 2 tygodniach bo było zimno i to na godzine albo mniej. Panna Freddy K GRATULUJE SYNKA:-) jak dałaś na imie??? Mooncia mój mały też sie tak rozkopuje w nocy i jak spi:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka to kup jemu taki spiworek nawet jak bedzie sie wiercil to i tak bedzie mu cieplo :) w moim przypadku sie sprawdza :) http://www.allegro.pl/item834014788_mamo_tato_spiworek_spiworki_we_wzorach_poscieli.html a moja corcia pierwszy raz przespala cala nocke :) jaka jestem szczesliwa no i wyspana :) teraz tez zjadla i dalej spi :) w dzien moze mi nie spac ale wole to niz w nocy wstawac :) karola jak tam po chrzcinach?? moja ma w ta niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Mooncia mój ostatnio mi w nocy daje spać spi od 23-24 do 5-6 rano:-) tylko w dzien i na wieczór musi poszaleć:-) właśnie dzisiaj ide jemu kupić ten śpiworek:-) Dziewczyny co ile wam maluszki robią kupke po mleku??? Mój robi co 2 dzień czasami co dzień ale robi zielono-zółta i przy tym sie preży:( zmieniałam na mleko które na samym początku dawałam i nic:-( boli jego brzuszek:-( nie robir takiego tłustego mleka, przepajam jego i nic:-( daje herbatke na trawienie. Mam nadzieje ze dzsiaj mi zrobi. Ja bede miała problem z chrzciami:-( u nas ksiadz nie ochrzci dziecka bez śłubu kościelnego:-( a narazie nie chcemy brać. co tam u was dziewczyny słychać??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asienka :) moja robi kupki codziennie i sa normalne tzn takie lekko brazowe i tez sie przy tym prezy az czasami czerwona na buzce sie robi :) mam tylko problem z nia taki ze w jedna strone glowke obraca ale pani doktor powiedziala ze jak spi mam jej klasc na ta strone pieluche zeby nie obracala tam glowki i kolorowe zabawki w lozeczku przyczepic po lewej stronie zeby tam sie patrzala. Dziewczyny a jak tam u was jest z waga?? bo ja jak po porodzie stracilam 10 kg tak waga stoi w miejscu :( i mam na plusie jeszcze 13 kg :( najgorzej to u mnie brzuch wyglada i biodra :( nie wiem jak sie tego pozbyc, bede musiala chyba na silownie chodzic zeby to zgubic... a co do chrzcin to ksiadz nie ma prawa odmowic, a jezeli juz jest taka sytuacja to sprobujcie w innej parafii moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz nie ma prawa odmówić dziecku chrztu. Jeżeli odmówi napisz pismo do kurii i już. Hania miała 3 dniówkę, wczoraj dostała wysypkę, wyglądała jak biedroneczka:) W kościele była grzeczna, spodobał jej się kościelny i puszczała bąbelki do niego takie ze śliny i jak ksiądz kończył mówić i było w miarę cicho to moje dziecko zaczynało dyskusję:D jestem poprostu tą całą imprezą zmęczona, może i w knajpie wychodzi drożej ale przychodzisz zjesz obiad pogadasz z rodzinką i nie martwisz się że masz stos garów do mycia. Pomogły mi mama teściowa i dziewczyny szwagrów więc nie było źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczymy dalej z zapchanym noskiem Hani ale jest już lepiej. Dziewczyny polecam maść majerankową na katar, zapłaciłam za nią 1,80 a efekty rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) ja wczoraj małemu czyściłam nosek i dzisiaj te musze bo jemu ciągle cos zalega:-( na szczęście sie przy tym nie deerwuje:-) Ja teraz ciągle myśle o malego kupkach dlaczego robi takie zielono żólte:-/ zmieniałam mleko i nic nie pomogło:-( słyszałam o mleku sojowym dla dziecka może to bedzie lepiej przyswajał i nie bedzie problemu z kupkami, maluch tak sie meczy z nimi:-( My Olka bedziemy chrzcić jak ksiądz da papiery w innym kościele w lutym bo meża siostra tez jest w ciąży i czekamy az ona urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka ale mleko sojowe to jest dla dzieci ze skazą białkową, ogólnie jest obrzydliwe :/ Idź do pediatry i tyle. Ja jak mam jakieś wątpliwości to idę zapytam i już:) Mamy skierowanie na echo serduszka. Hania ma taką skórę jakby w plamkach( marmurkowata) i należy sprawdzić czy nic się nie dzieje czy to poprostu taka jej uroda. idziemy 9 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam zabrać się za sprzątanie ale mam lenia:D za to wypróbowałam nowy proszek do prania;) pachnie cudownie i super dopiera:) nie spodziewałam się tak dobrych rezultatów macie jakieś sprawdzone przepisy na ciasto?? chciałabym z robić torcik nigdy nie robiłam i chciałabym spróbować. Czy można robić na gotowych biszkoptach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale tutaj cisza:-( karola ja nie mam czasu na sprzatanie małemu coś sie stało i nie moge nic zrobić bo ciągle ma oczy jak 5zł:-(i oczywiście płacz czasmia sobie poleży i pogada sam do siebie to co nie co zrobie. jutro jemu kupuje huśtawke upokajającą bo nie daje rady:-( pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza:-( my jutro idziemy na szczepienie, az sie boje laczu małego wiem co poytrafi:-) zamówiłam huśtawke dla małego zobaczymy jak sie sprawdzi mam nadzieje ze teraz coś spokojnie zrobie w domu:-) co tam u was dziewczyny jak maleństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Hej dziewczyny;) nie pisze bo u nas sie poprzestawialo znaczy Oliwierkowi sie po przestawialo, w dzien spi a w nocy caly czas placze....i staram sie odsypiac w dzien... i jeszcze pojawil sie kolejny problem mam malo mleka i nie wiem co mam robic... on placze bo chce wiecej a ja nie mam co mu odciagnac.... moze zaczac go dokarmiac??? co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka ja mialam podobna sytuacje, mialam malo mleka a mala plakala bo byla glodna. Ja robilam tak najpierw dawalam jej piers a pozniej dawalam jej butelke i bylo oki. Musisz sie z tym liczyc ze po jakims czasie nie bedzie juz chciala zabardzo cycka bo z butli lepiej leci i nie musi sie tak meczyc :) ale jak chcesz tylko piersia karmic to moze pij herbatki laktacyjne?? slyszalam ze duzo ona pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zbawiennym rozwiązaniem okazał się leżaczek bujaczek. Hania dostała go od babci na chrzciny. Mała jest nim zachwycona:) Lonka przede wszystkim musisz pić dużo wody no i dobrze się odżywiać bo być może masz kryzys laktacyjny. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zgłosić się do poradni laktacyjnej. Chyba że wolisz karmić butelką. Nie długo już święta, co planujecie?? Ja chciałabym w tym roku spędzić święta z mężem i córeczką bo co roku jest taka gonitwa do jednej mamy do drugiej i w zasadzie tylko chwilę u każdego i jestem bardziej zmęczona tym jeżdżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×