Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_w_sieci_

Zwyciestwo SMAKUJE Najlepiej

Polecane posty

9cm gratuluję!!Mi obwody jakoś średnio spadają mimo, że widzę, że brzuch coraz mniejszy i pozbywam się \"pyzowatej twarzy\" :) Wierzę, że razem nam się się uda osiągnąć nasze cele :) Dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja sie jakos trzymam, w niedziele mam wazenie po 2 tyg walki, ciekawa jestem ile ubedzie:) moim celem nr 1 jest 6 z przodu do 5 kwietnia mam nadzieje ze jest to realne:) buziak 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Poczylam co nieco - starsznie sie ze soba zrzylyscie :) mam nadzieje ze wchodze wam z butami do waszego gronka ... Kocur_ka dziekuje za gratulacje :) mi tez na pocztaku mocno z buzi zlecialo a potem wlasnie zaczelo z reszty, patrze teraz na swoj brzusio ukochany i widze ladna talie. Ty w zasadzie nie widzisz u siebie tak wielkiego spadku bo teraz jestes szczuplutka, no a wiadomo im ktos ma wiecej ciala i chudnie z kazdym miesiacem, tym \"bardziej \" to widac ;) Tez napewno bedzie tak, ze jak bede wchodzic w rozmiar 38 to do zmiana na 36 nie bedzie tak spektakularna Powinnysmy same decydowac jak chcemy wygladac, moze i jest moda , presja na chudosc itp ale naprawde mozna byc szczuplym i zdrowym (i do tego gibkim). Ja chce schudnac do momnetu az jedzac 4 posilki dziennie i cwiczac nie bede juz chudnac, stad pisalam ze nie chce zakladac ze za 3 m-ce chce wazyc X( ale napewno chce byc bszczupla). Moj nowy wyglad ostateczny bedzie dla mnie niespodzianka, nawet teraz odczuwam dlatego ekscytacje:P Samotna chyba masz maly kryzysik ? czytalam ostatnio o pewnym panu ktory wazac 180 kg wzial sie za siebie.. Stworzyl swoj odwyk \"dla grubasa\", poswiecajac 6 m-cy na przejscie piechota Stanow Zj. Schudl 50 kg ...\"Chcialbym przypomniec ludziom takim jak ja, ze kazdy ma w sobie sily i umiejetnosci, by dokonac wszytskiego, czego tylko zapragnie.Schudniecie to sprawa wyboru, tak samo jak pozostawanie w strasznym stanie, w jakim sie jest, to nasz wybor. Ja zdecydowalem, ze chce zyc! Jak sie zastanowic , to naprawde prosta decyzja\" .-Steve Vaught Dopiero od jakiego czasu rozumiem rozne wypowiedzi ludzi ktorzy odniesli rozmaite sukcesy w swoim zyciu, jednak kiedy ma sie problemy emocjonalne min wplywajace na zaburzony obraz siebie, zaburzenia laknienia, to wszytsko jest piekne ale odlegle. Czlowiek jest jak zlekniony pisklaczek ... Gdy odrzucilam negatywne myslenie, zaczelam sie lubic, no i troche doroslam przestalam odreagowywac na posilkach. Dluga droga, ale oplacalo sie .....Samotna, daz do swojego szczescia , kazdy szuka szczescia na swoj sposob, zaufaj sobie i kochaj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kur.wa zgubilam moja ukochana rekawiczke wracajac z zajec, a wysiadajac z metra upadla druga, jakis kolo mi ja podniosl, szkoda ze mial obraczke:P A powaznie - uczucie samotnosci mnie dzis dopadlo, pod tym wzgledem mialam podly dzien i jeszcze chyba widzialam ex, przez ktorego wpadalm w takiego dola...ale to pogibane, tak mnie skrzywdzil a ja sie tak doluje momnetaki przez tego idiote. Uwieraja tez mnie nowe kozaki i zastanawiam sie czy sie rozciagna ( jakas gruba ta skora i mam wrazenie usztywniona) :o Papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w żadnym wypadku nie włazisz nam tu z butkami :) zapraszamy każdego kto ma ochotę na wspólne ploty i walkę :) Ja wczoraj zjadłam już trochę lepiej :) zupa miso, 100g kefiru, trochę glonów (do zupy-mniam), 2 kanapki z tartare, ogórkiem i keczupem. Jednak pod wieczór zjadłam trochę ryżu z sałatą i kukurydzą i wszystko wylądowało własną wolą w kibelku..Co najgorsze jak zwymiotowałam do pustego żołądka zobaczyłam, że zwymiotowałam nawet zupkę którą jadłam jako pierwszą :( Coś mój żołądek wariuje.. Teraz gotuję sobie zupkę ze strączkowych :) 30g suchych namaczam kilkanaście godzin, gotuję do miękkości, doprawiam i dolewam kefirku :D mniam... A!Nie pochwaliłam się Wam że mam LEG MAGIC :D mój wymarzony przyrząd do ćwiczeń, który udało mi się kupić za 80 zł ;P oj daje w kość (właściwie to w nogi..) ale zadowolona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc :) Klucha -trzeba mowić co nas mierzi - to ponoć zdrowe !;) Kocur_ka czyli jestes wege? Jakis czas chcialam zrezygnować z mięsa i nabiału, nawet na pare m-cy nie jadłam - poprostu nie mialam ochoty. Z czasem jednak poczulam, że mój organizm sie domaga jogurtu czy kawałka kuraka ( może kwestia przyzwyczajenia , a moze tego, że jem \"prosto\" - bez zadnych \"wykwintnych\" skladnikow, ktore by mi to rekompensowaly?) A ja co dziś? Godzina rozciagań brzuszków i takie tam, 4 posiłki ( smaczne i pozywne ;) ) i duuuzo wody. (ponad 2 bedzie ) Aha co sobote mam mierzenie talii - tak wieć dziś znów cm mniej !!:D Jupi . Miłych snów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) co słychać dziewczyny ?? Dziś na parę chwil wychyliło się słonko. Jak na ostatnie dni to ewenement ...jednak mi do lata nie spieszno, jestem typem \"norweskim\" i taka tempetarura jak dzis mi pasuje jak najbardziej ;) Dzis kolejny dzień 4 posiłkowy i cwiczenia. Suuper i kolezanka mnie dzis nie poznała ktorej nie widzialam z 2 miesiace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) nie pisałam tyle czasu, bo w sobotę miałam imprezkę no i się przeziębiłam :( z jedzeniem troszkę lepiej u mnie, dziś: wasa z pasztetem sojowym i warzywami oraz kasza gryczana z koftą i surówką :) Gratuję Monia wytrwałości!!I tak jestem lakto-wege i to obecnie przechodzącą na vega :) (weganizm) jajek i tak nie jadam od dawna, a nabiał chcę odstawić ze względów ideologicznych ;) na szczeście mam świetną stronkę z przepisami vega więc różnorodność mam zapewnioną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy dziewczyny?? samotna nas opuściła to i wy się wykruszacie?? ja mam teraz sesje i nie bardzo czas na net. Po kolejnych dietkowych porażkach zmodyfikowałam moją dietę i sięgnęłam po kalkulator - obliczam ile codziennie spalam i przez to mam kontrolę :-) + pare odpowiednich zasad efekty już widać :-) ale....pomału pomału....do celu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna_w_sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×