Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

"do wszystkich cierpi膮cych na r贸偶ne b贸le brzuchowe, przy nerwicy sa niestety rozdzieraj膮ce b贸le i w jajnikach i w jelitach. Potrafi,a rozn膮c torbiele na jajnikach jest nawet takak teoria 偶e jak sie nie moze pogodzic ze strata kogo艣 bliskiego kobieta to jej torbiel rosnie na jajniku, " tego nie wiedzialam ale postaram sie to sobie wmowic przed pojsciem spac:) 鉂わ笍dziekuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trixy
:) a mi w pomara艅czowym do twarzy :) ja mam juz takie scie偶ki wydeptane do lekarzy r贸偶nych, ze ch臋tnie s艂u偶臋 :) a tym dla kt贸rych nerwica jest czym艣 艣miesznym wsp贸艂czuje rozumu .... oby ich to nigdy nie spotka艂o, bo bedzie panika ... do juterka, papa ps. do listy obecnosci moge podac trixy, 29, nerwica l臋kowa z napadami paniki, POMORSKIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam mnie od rana glowa boli i brzusio(pewnie od okresu ale wzielam juz nospe i ibupromki)pogoda straszna ponuro, deszcz...:(jak na razie siedze w chacie zabieram sie za pisanie pracy 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja rowniez witam:) u mnie tez pogoda beznadziejna, siedze w pracy i normalnie spie na siedzaco:( a tu sesja w szkole, tez powinnam zaczac pisac prace, i jeszcze porzadki przedswiateczne. MASAKRA. Dzis sie jeszcze poklocilam z mezem i juz mi sie odechciewa wszystkiego...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie u mnie tez ciemno ;przeciez my z jednego obszaru polski :) wyspa艂am si臋 , ale sny mam zar膮biaste :0 i cos lekko g艂贸wke czuje , ale mam nadzieje ze mnie nie bedzie bola艂a !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Agus a Ty skad jestes? mnie dzis glowa nie boli ale jestem senna i mam dylemat wypic kawe czy nie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mnie juz przestala glowka bolec wypilam kawke z rana jak to zawsze robie:) a powiedzcie mi czy was tez boli jajnik jak macie okres??? bo ja sie czuje jakbym miala tam kamien wsadzony, tyle lat co miesiac to samo a ja sie zastanawiam czy oby na pewno to od okresu:P ehhh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Trixy a mnie zastanawia kiedy wybaczysz matce... Bo tylko wtedy cz艂owiek si臋 lepiej czuje jak wybaczy wszystkie krzywdy, ucieczka fizyczna od toksycznych ludzi nic nie rozwi膮zuje ich trzeba zrozumiec i im wybaczy膰. Owszem to jest podstawa kuraci odci膮膰 si臋 od takich ludzi, ale to tylko na pocz膮tek. Nie mo偶na 偶yc z wieczn膮 uraz膮 i 偶alem, a jeszcze gorzej jak do w艂asnej matki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basia 7771 ci臋zko jest wybaczyc w艂asnej matce kt贸ra chce cie do grobu po艂o偶y膰 ! ja osobiscie wybaczy艂am (ale nie w 4 oczy bo ona pomys艂abym ze jestem walnieta bo niby co jej mam wybaczac, taki cz艂owiek nic nie zrozumie), nie czuje do niej urazy poniewaz wiem ,ze jej nie zmienie juz nigdy! to ona powinna sie leczy膰 i nie zatruwac 偶ycia innym! widocznie inni s膮 mniej wra偶liwi ode mnie i dobrze to znosz膮 , ja niestety jestem nadwrazliwa i musze siebie chroni膰 od toksycznych ludzi !!! a czesto nimi s膮 nasi rodzice , kt贸rzy sami sobie nie radz膮 ze swoja przesz艂oscia! a wiadomo ,ze to zupe艂nie inne pokolenie i ciezko do nich dotrze膰 , a nam nie pozstaje nic innego jak cierpie膰 albo zerwa膰 kontakt lub ograniczy膰 do minimum 偶eby dobrze czu膰 sie psychicznie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm wiesz co nigdy sie nie zastanawialam jak kawa wplywa na moje nerwy bo ja jestem od niej uzaleniona:)musze wypic ja od razu po sniadaniu i juz:) bez kawy czuje sie jakos tak slabo(ogolnie mam bardzo niskie cisnienie) no i kawa mnie troche podnosi i odkad zaczelam rano pic ustaly ciezkie bole migrenowe:)bo kiedys neurolog stwierdzil migrene. Ale np po poludniu nie moge juz wypic kawy bo po niej cala sie trzese tzn jestem tak pobudzona i kreci mi sie w glowie jak po alkoholu:) a rano moge kose wypic...nie rozumiem tego...ale kawa jak juz to u mnie jedna tylko rano:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie znu偶enie, zreszt膮 normalka zobi艂am spacerek z psiokiem pod艂ym, teraz ma p贸艂 roku i jest bardzo absorbuj膮cy i moze to i dobrze jutro wracam do pracy i juz w nocy mialam stresa jakie艣 g艂upie sny si臋 przypl膮ta艂y dlaczego nie moge przestac sie przejmowa膰 chociazby prac膮... Basia19g jak na razie problem wyszed艂 u m臋偶a :-( a jak Ty w pracy funkcjonujesz? zr贸b sobie kawk臋 rozpuszczaln膮, ja w艂a艣nie z fusami pije, bo ci艣nienie 100/70

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Dzizabel:) ja wlasnie tez mam cisnienie 100/80 standard. I ciagle sie borykam wypic kawe czy nie... milego dnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mam nerwi臋 l臋kowa - objawy pokaza艂y sie 8 lat temu czasami wydaje mi si臋 偶e depresja mnie dopada, ale obni偶enia nastroju to chyba jednak skutki nerwicy poza tym wiele moich objaw贸w pasuje mi do nerwicy neurastenicznej, kt贸r膮 dzisiaj uwa偶a sie za posta膰 nerwicy depresyjnej czy w艂a艣nie lekowej pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basia trzymaj si臋, to jest przej艣ciowe, b臋dzie lepiej! pogadaj szczerze z m臋偶em, wywal z siebie te z艂e emocje jak chcesz to wygadaj sie na forum 艣ciskam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Agus az mi glupio pisac:( ale ja sie przez to wykanczam:( bylam prawie 4 lata z chlopakiem i sie z nim rozstalam (bylismy wtedy mlodzi) zaraz po zerwaniu poznalam obecnego meza, przez ten czas nie mialam kontaktu z bylym chlopakiem. Od jakiego roku znalezlismy sie przxez NaszaKlase i tak zaczelismy rozmowy. W sierpniu sie z nim spotkalam jako z kolega ale wszystkie wspomnienia wrocily i juz nie daje rady a wlasnie przed chwilka z nim gadalam i dlatego mi tak ciezko:( tylko prosze nie krytykujcie mnie bo to naprawde dla mnie ciezka sytuacja. I nie potrafie zerwac z nim kontaktu.:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzizabel no wlasnie o tym nie moge porozmawiac z mezem a zreszta ostatnio o niczym nie moge bo on ciagle zapracowany i zmeczenie i nerwy wy偶ywa na mnie:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres stop zacz膮艂 mi sie okres :-) i te偶 mam uczucie kamienia,nie martw si臋, tak mo偶e to niestety by膰 !Mysle jak nalepic plaster anty,gdzie i czy nalepia膰 ;-) gin kaza艂 uregulowac cykl plastrami bo tabl nie za bardzo moge bo bilirubunia podwyzszona, ponoc rozlegulowany cykl tez ma wplyw na samopoczucie psych ! Mysl臋 co z tym plastrem ;-)) w sumie to chcia艂abym by膰 zabezpieczona ! Przeczyta艂am dzi臋ki Ali ksi膮偶k臋 Jak pokona艂am nerwic臋 i depresj臋 i jakos mi lepiej. Dzi艣 ca艂y dzie艅 sie usmiechalm i mysl臋 tylko pozytywnie, jak zaboli czy zak艂uje to si臋 usmiecham i olewam i mowie sobie JESTEM ZDROWA MAM DOBRE WYNIKI :-) Pozdrawiam Basiu zastanow si臋 jak bardzo mozesz skrzywdzi膰 m臋偶a takim kontaktami z tamtym chlopcem ... ja kiedys tez tylko rozmowami na gg zranilam bardzo mojego m臋偶a ... bola艂o i mnie jak cholera, odkr臋膰 to i zatrzymaj,masz jeszcze czas , ale to tylko rada, wiem ze trudna sytuacja,lece obiad gotowac,poztem zajrze, gdzie jest madzia i hieronimka, fiolek kochane odezwijcie sie prosze!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nikitko to gratuluje samopoczucia:) ja biore tabl anty teraz zaczne trzecie opakowanie od niedzieli mam nadzieje ze juz skutkow ubocznych typu mdlosci nie bedzie. Wogole ta naszaklasa to totalna beznadzieja...zastanawiam sie czy nie usunac konta... juz od dawna tr膮bia ze sporo zwiazkow ma problemy wlasnie przez NK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja juz dawno usune艂am konto z n-k ! beznadzieja . lansuja sie z furami, fotami z wycieczek zagranicznych ,a szczeg贸lnie cia偶ami i dzidziusiami dopiero co narodzonymi -szok !!! u mnie w rodzinie to nawet daty popisali kiedy i o kt贸rej sie male艅stwo urodzi艂o!!! zero szacunku do samych siebie !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3Dwhite
a nikitka5 to dawna bianka ??????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za wsparcie:* tylko ze jak spotkalam sie w sierpniu z moim bylym to mnie tak czule przytulil... przeraza mnie mysl ze moglabym z nim zdradzic meza ale nie zrobie tego bo wiem ze dawne uczucie mogloby wrocic z podwojna sila:( a z kontaktu z nim nie potrafie zrezygnowac:(tylko blagam nie oceniajcie mnie zle bo uczucia nie sa zalezne od nas:( jesli chodzi o plastry to stosowalam 2 miesiace ale mi sie odklejaly:( buziaki i jeszcze raz dzieki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
basia19g uwazaj to tez moze byc gra ze strony tego ex! moze chce rozwalic ci malzenstwo a pozniej zostawi cie na lodzie ! faceci to podle swinie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no tak... to rozmowa z m臋偶em o by艂ym i tej sytuacji odpada jednak trzeba by艂oby powiedzie膰 m臋偶owi o tym, 偶e czujesz sie mo偶e zaniedbywana, samotna, 偶e potrzebujesz wiecej bliskosci i czu艂osci mnie takie wyznania ci臋zko przehodz膮 przez gard艂o i sama dusz臋 sie ze sob膮, ale trzeba bo jak tego wszystkiego brakuje to ludzie sie od siebie oddalaja i szukaja pocieszenia gdzie indziej ja domy艣lam sie co przezywasz... by艂am z facetem 8 lat, mieszkalismy juz razem kilka miesiecy - kupilismy bloki mnie zaczelo czegos brakowac, bo byl zapracowany, uciekal od rozm贸w, by艂am samotna we dwoje...pozna艂am na gg bratni膮 dusze, najpierw pozna艂am go jako wspania艂ego powiernika, spotkalismy sie i sie zakocha艂am... i tym postaowilam ze moj tyluletni zwiazek si臋 sko艅czy艂... post膮pi艂am moze zbyt okrutnie, nie dajac by艂emu facetowi szans, by艂am wtedy taka zdecydowana, gotowa postawi膰 wszystko na jedn膮 karte do dzisiaj pr贸buje sobie to wybaczy膰, 偶e w taki spos贸b..., 偶e tak to przezy艂, 偶e zafundowa艂am mu takiego 偶yciowego, ze go tak skrzywdzi艂am i 偶e po tylu latach jestesmy dla siebie obcymi lud藕mi.. forma by艂a niedelikatna, targa艂y mn膮 wtedy takie emocje..., tego tylko 偶a艂uje widocznie tak musia艂o by膰 przemysl wszystko na spokojnie, nie emocjonalnie poodpowiadaj sobie na pytania np. jakby zareagowal na to m膮偶 jakby sie dowiedzial? co by czu艂? co by by艂o jak byscie musieli sie rozsta膰? czy by艂aby艣 szcze艣liwsza? chcesz miec z m臋偶em dzieci? trzymaj sie, to s膮 naprawde nie lada rozterki 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kochani moi. Dzisiaj mia艂am najwa偶niejsze badanie w moim 偶yciu, rezonans magnetyczny. Mama zarejestrowa艂a mnie w najlepszym centrum dolnego 艣l膮ska. i Wiecie co?? w moim m贸zgu nie wykryto 偶adnych, 偶adniusie艅kich zmian!! nic!! By艂a ze mn膮 mama. Na wynik czeka艂y艣my 20 minut. My艣la艂am 偶e umr臋. A jak mi podano wynik i wyjelam go z koperty to obie z mam膮 p艂aka艂y艣my. Tak rycza艂am i nie by艂o mi wstyd, mia艂am gdzie艣 czy ktos to widzi czy nie. Na moim przyk艂adzie sp贸jrzcie kochani, jak NASZA POD艢WIADOMOSC JEST SILNA. Zobaczcie jak m贸j m贸zg cz臋sto ju偶 i d艂ugo imituje napady padaczkowe te mniejsze. Ja by艂am na 1000000% pewna 偶e to chociaz musi byc padaczka a tu nic!! czysto. Mama rzek艂a wiec 偶e od jutra szuka mi psychologa. Ja chyba naprawd臋 mam mega nerwic臋. Chc臋 was tylko uspokoi膰 ze nerwica potrafi udawa膰 wszystko,ka偶da chorob臋. Sp贸jrzcie ,ja mam naprawd臋 wy艂膮czenia 艣wiadomosci kt贸rych nie umiem opanowa膰 chocby nie wiem co. I sami tutaj my艣leli艣cie 艂膮cznie ze mn膮 ze w moim m贸zgu co艣 musi by膰 nie tak. A fizycznie jest wspaniale i to bez zadnych w膮tpliwo艣ci bo lepszego badania m贸zgu ju偶 nie ma. A ju偶 tak 偶artem to wiecie co dosta艂am opr贸cz karty z wynikiem? ca艂e badanie, tzn zdj臋cia mojego m贸zgu na p艂ycie CD haha;) to wprawdzie p艂yta dla lekarza aby obejrza艂 sobie j膮 w razie gdyby by艂o co艣 nie tak w wyniku . A ja j膮 sobie na pami膮tk臋 schowam. w艂asnie ogl膮dam;) c贸偶 za technika;) m贸wi臋 Wam jak ja si臋 modli艂am...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdr贸wko to SUPER!!!! jak sie obiera taki wynik to rosn膮 skrzyd艂a a mia艂a艣 z kontrastem? jak to wygl膮da艂o?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje dziewczyny a Tobie Zdrowko gratuluje i zycze wytrwalosci:) dzis ciagle mysle o moim bylym. Jestem pewna na 100% ze on nie chce mnie skrzywdzic i zrobic nic zlego. On jest taki ze przenigdy nie powiedzial na mnie nic zlego, nawet po zerwaniu mnie bronil. A moj maz gdybysmy sie rozstali zmieszalby mnie z blotem:(Znow sie z nim poklocilam o pierdole ciagle sie czepia:( wlasnie gdyby on byl troskliwy i kochany to bym jakos sobie wybila mojego bylego z glowy a tak nie potrafie bo on w przeciwienstwie do mojego meza traktowal mnie jako kobiete a moj maz nie odroznia kobiety od mezczyzny, nie rozumie ze moge sie zle czuc tylko krzyczy ze wymyslam:( az mi glupio ze tak na niego pisze ale taka jest niestety rzeczywistosc:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
D偶izabel w艂a艣ciwie nie wiem co to jest ten kontrast:) wydaje mi si臋 偶e to jest cos takiego co przed badaniem podaje si臋 do偶ylnie tak? je艣li tak to nie mia艂am czegos takiego ale mam nadziej臋 ze brak tego nie wp艂ywa w 偶adnym procencie na wiarygodnosc badania?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×