Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 trixy
powodzenia ! ja pamietam mia艂am taki czas 偶e mnie piek艂a sk贸ra coraz to w innym miejscu i tez se r贸偶ne 偶eczy wkr臋ca艂am ale przesz艂o, potem mia艂am takie ostre zak艂ucia w brzuchu i te偶 se wkr臋ca艂am - samo przesz艂o. Potem ko艂atania - przebada艂am serce - w porz膮dku, ale dopiero jak se wbi艂am sama do g艂owy 偶e nic tam nie ma to mi przesz艂o bo jeszcze ko艂ata艂o. Prawda jest taka ze czego si臋 obawiasz i co sobie wm贸wisz to masz, taka podst臋pna jest nerwica, ja sobie wmawiam 偶e nic mi nie jest, jestem zdrowa i tego si臋 trzymam i bed臋 trzymac bo dosyc mam chorowania, b贸l贸w, mrowie艅, dr臋twie艅, trz臋si臋nia, blado艣ci, md艂o艣ci, pieczenia, uderze膰n gor膮ca, ko艂ata艅, wzd臋膰, itp...itd... DO艢膯< DO艢膯< DO艢膯 !!! Chce 偶y膰 normalnie !!! Zas艂u偶y艂am na to !!! i tak b臋dzie pr臋dzej czy p贸偶niej !!! Ka偶demu radz臋 zmian臋 nastawienia ! Nie mozna sie poddawa膰 trzeba stana膰 murem na przeciw swojej nerwicy i niech spada.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
ja kocham moja c贸rci臋, m臋偶a i chc臋 miec jeszcze jedno dziecko i dlatego musze si臋 za siebie wzi膮艣膰, tu nie mam mowy o poddaniu si臋 !!! Moja motywacja jest rodzina, chce aby mieli we mnie oparcie, aby moja c贸rka z rado艣cia wraca艂a do domu a nie widzia艂a wiecznie zbola艂膮, rozchisteryzowana i zdenerwowana matk臋. O nie ! Sama wiem jak sie wraca do domu w kt贸rym nie ma rado艣ci ani mi艂o艣ci jest tylko pretensja i niezadowolenie bo wraca艂am do takiego jako dziecko i moje w艂asne dziecko tak nie bedzie mia艂o przechlapane jak ja bo z jakiego powodu mia艂oby miec. Chce aby moja c贸ra a potem i drugie dziecko zna艂o swoja warto艣c i pi臋艂o si臋 do przodu, bez strachu a ja bed臋 stac obok i wspiera膰 je a nie rycze膰 skulona w fotelu ze nie mam si艂y...... G脫WNO !!! Mam si艂臋 tylko chwilowo mi opad艂a ale wraca i tak trzeba na to spojrze膰. KAZDA/KAZDY Z NAS MA SWOJ膭 WARTO艢C I ZADANIE NA ZIEMI DO SPE艁NIENIA. KA呕DY JEST INNY - WYJ膭TKOWY (bywaj膮 i kwasy jak moja matka ale trudno) KA呕DY MA W SOBIE SI艁臉 , TRZEBA JA TYLKO ODKOPA膯 !!! TRZEBA W SIEBIE WIERZY膯 DAMY RAD臉 !!! Dajemy rad臋 rodzi膰 dzieci a nie umiemy sobie poradzi膰 ze sob膮 ... Nie ma zmi艂uj do roboty nad soba i koniec - to jedyna droga do sukcesu !!! G艂owa do g贸ry i niech tam zostanie !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj wspolczuje wam wszystkim
z taka choroba .Zycze zdrowka.Ja wprawdzie tez nie jestem okazem zdrowia , no coz zyc musimy jak najlepiej .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nkitka5
Trixy jak ciebie si臋 fajnie czyta :-) dziekuj臋 za te s艂owa. s艂uchajcie nie uwierzycie co ja sobie tym razem zrobi艂am, a mianowicie wczoraj jedz膮c sucharka nagryz艂am z drugej strony na dzi膮s艂o (LUKA MI臉DZY ZEBAMI BO MAM WYRWANEGO JUZ DAWNO Z臉BA) i urazi艂am to dzi膮s艂o do krwi mocno, rano wstaj臋 i ca艂a ta strona mnie boli okropnie,jak dotykam tam j臋zykiem to b贸l nie z tej ziemi :-( widac kresk臋 po tym sucharze twrdym czyli uszkodzi艂am dzi膮s艂o,spuchni臋te jest, do tego w臋ze艂 ch艂onny pod szcz臋k膮 si臋 powiekszy艂 po tej stronie, ca艂a buzia mnie boli tym razem prawa strona !!!!!!!!! czy ja jestem jaka艣 por膮bana ??? policzek przesta艂 bole膰, a boli ta druga strona , mocno boli nawet jak m贸wi臋, jem ,,, ruszam ... no jak to si臋 sta艂o, 偶e wczoraj p艂aka艂am nad lew膮 stron膮, a dzi艣 prawa boli ale dzi膮s艂o, mam na bank zapalenie dzi膮s艂a przy dotknieciu to mi sie p艂aka膰 chce z b贸lu !pocieszcie prosz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do nikitka5
kobito ty walnieta jestes porzadnie w cz贸艂ko!! no dziewczyny niech mi ktoras powie ,ze to co ona napisalas teraz to nie jest 艣mieszne ! kon by sie usmial! :D stara baba a zachowuje sie gorzej niz dziecko ! maz powinien kopa dac ci w dupsko i wypedzic na mr贸z na caly dzien ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, wez sobie powygryzaj skore i bedziesz miala spokoj 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Trixy ma racj臋, ze najgorsze to wsta膰 rano i czeka膰 a偶 si臋 zacznie. Ja powoli oduczam si臋 tego. Ranki rzeczywi艣cie mam jeszcze gorsze, ale 艂ykam tabletki, zaczynam sobie powtarza膰, ze wzystko b臋dzie ok i si臋 rozkr臋cam powolutku. Nikitka chyba powinna艣 dosta膰 jaki艣 antybiotyk na to dzi膮s艂o. Id藕 do stomatologa - niech ci to obejrzy. Trudno, zdarzy艂o si臋, ale przejdzie i b臋dzie dobrze. :) Na mnie naprawd臋 dobrze dzia艂a s艂o艅ce i praca, wi臋c zmykam z powrotem na zewn膮trz, cieszy膰 si臋 ciepe艂kiem i porusza膰 si臋 troch臋. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do nikitka5
wlasnie sama sobie zadalas pytanie , czy nie jestes porabana ?? wiec ja odpowiadam ,偶e TAK! skoro zapytalas odp, pozdr. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
Nikitka to cie ktos pocieszy艂 ... Laski ja spadam na dzisiaj, koniec pracy, lece, papapa 3majcie si臋 !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do nikitka5--co ty robisz na tym forum i kim jestes ?? tu sa wszyscy porabani wiec skoro ty nie, to po co tu zagladasz?idz se o paznokciach poczytac bo tu wiele nie wniesiesz do dyskusji wiesz o czym tu mowa ,co??????????????????????? Nikitko nie jestes porabana tylko przewrazliwiona 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tapiocha
tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do alicja znasz sklep gdzie wymieniaja mozgi?? to podaj adres nikitko idz do stomatologa, czytalam tez to wczesniej co napsialas i nie chce ci zle doradzac wiec nie wiem czy powinnam pisac ale czy probowalas plukac szalwia? lub smarowac Sacholem(zel stomatologiczny) najlepiej skontaktuj sie z jakims prywatnym dentysta tak bedzie najszybciej powinien poradzic:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
Kobiety tylko bez k艂贸tni przed koncem roku please !!! Kazdy ma jaki艣 tu problem jak wida膰. Mniejszy lub wi臋kszy, wyolbrzymiony lub normalny ale kazdy co艣 ma. Tylko si臋 nie mo偶na poddawac i se wkr臋ca膰 na maxa bo to tylko jest ze szkoda dla wkr臋cacza. Mo偶e jakie艣 postanowienia na nowy rok co? Ja zaczne; 1. POSTARA膯 SIE NIE NAKR臉CA膯 !!! 2. MY艢LEC POZYTYWNIE !!! 3. NIE ZA艁AMYWAC SI臉 BYLE G艁脫WNEM, 呕YCIE JEST 呕YCIEM !!! 4. NIE SZUKAC SOBIE PROBLEM脫WV !!! 5. PROSTOWAC TE PROBLEMY, KT脫RE SI臉 JU呕 MA, POWOLI BEZ PANIKI !!! 6. CIESZY膯 SI臉 Z DROBNOSTEK !!! 7. POKOCHA膯 SIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .... ITD... kazdy ma swoje ...... to jak postanawiacie ? terapia grupowa ??? :D pozdro, papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja sie podpisuje pod tym:) dodalabym oczywiscie konkrety ale to kazda ma swoje, trixy ladnie uogolnilas:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja po prostu postaram sie ze spokojem przyjac to co mnie spotka, a nie panikowa膰 i sie stracha膰 :) teraz m膮drzejsza bo doswiadczona o cierpienie . A ciepienie uszlachetnia i to prawda ! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka
dzi臋ki za nazwy!:)馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzesc dziewczyny,dzisiaj mam slabszy dziej,i zabralam sie za robienie tipsow,i za cholere mi to nie wychodzi :(,mam nadzieje ze u was lepiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alu ja wiem, 偶e Ty jestes kochana, dziekuje Ci za wszystko :-)) s艂uchajcie wysmarowa艂am sobie sacholem, sza艂wi臋 zaparzylam i jest poprawa jaka艣, dzieki za wsparcie, 偶e moge na was liczyc, nawet w takich chwilach jak ta, kiedy pisze tu takie bzdury.Kiedy mam kryzys ... kiedy tak mi ci臋偶ko i ka偶da chwila jest o t膮 jedn膮 chwil膮 l臋ku za du偶o. Do tych co tu sie wypowiadaj膮 na m贸j temat nieprzyjaznym tonem :owszem jestem porabana no i co, nie wolno mi ? ;-) nudno by by艂o gdyby same normalne osoby tu opisa艂y, cakiem powaznie pisz臋, pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wanesco nie smuc sie:) Ja od paru dni mam w sobie energie, ale nie wiem na ile mi starczy, pewniejak napisalam to zaraz sie skonczy:P Wlaczam muzyke i mam ochote gory przenosic:)niestety po wczorajszych cwiczeniach mam zakwasy w nogach i nie wiem czy do jutro przejda:(chcialam dobrze a tu wyszlo na odwrot

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wanesso nie martw sie, dobrze ze mozemy sie wspierac wzajemnie, te forum polega na tym zeby pisac wszystko co nas boli, najwazniejsze jest wsr贸d nas zroumienie bo tego najbardziej potrzebuje osoba dotkni臋ta l臋kami, nerwic膮 czy depresj膮. A ja mze jutro pojde na rynek zobaczyc fajerwerki jak sie bede dobrze czu艂a:) mam nadzieje 偶e za duzo nie wypije jutro bo przez ostatnie miesiace prawie w og贸le nie pilam alkoholu:) mala dawka po takim czasie abstynencji moze czlowieka zwali膰 z n贸g!:) dobrze ze bedzie moj chlopak to nie bede czula sie taka samotna na tej rodzinnej imprezie, troche pogadamy, popijemy, moze sie troche posmieje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
justah tylko uwazaj z tymi fajerwerkami:) u mnie bedzie tylko wodka a ja jej nie nawidze i sie jej boje, wiec chyba upicie sie mi nie grozi no chyba ze dorwe co innego:)Ale lepiej nie pic duzo, bo wiadomo kac mily nie jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lambo ten utw贸r Ferry Corsten nie podoba mi si臋 za bardzo, ale jest jeden, kt贸rego mog艂abym s艂ucha膰 w niesko艅czono艣膰 i jest dla mnie po prostu PI臉KNY. http://pl.youtube.com/watch?v=vD8KzfPQ9qs Ja dzi艣 przerobi艂am odwiedziny kilkunastu r贸偶nych ludzi i powiem wam, ze dzi臋ki temu nie my艣la艂am o sobie i by艂o ok. Musi by膰 ok. B臋dzie dobrze. :) Dobrej nocy. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
neonerw, mi podobaj膮 si臋 obydwa utwory, na ten Tw贸j ulubiony te偶 chcia艂em tu da膰 namiar, ale mnie uprzedzi艂a艣 ;)) Dobranoc wszystkim :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja jeszcze nie spie:P ale juz pomalu sie szykuje do wyrka:) Neonerw bardzo dobrze ze masz checi spotykac sie z ludzmi i z nimi rozmawiac:) widzisz ta choroba ma to do siebie ze czlowiek wycofuje sie z zycia publicznego bo ma l臋ki albo zle sie czuje we w艂asnej sk贸rze, jesli ma sie problemy ze sob膮 i czlowiek sie nie akceptuje to po prostu ucieka od ludzi. Takze jestes na dobrej drodze:) Ja juz wychodze troche do ludzi ale to nie jest to co kiedys, wczesniej moglam chodzic na imprezy, bawic sie, swobodnie rozmawiac, teraz niestety mam opory, bo jak tu sie bawic jak czlowiek zle sie czuje, a jeszcze jak pojawi膮 sie jakies l臋ki to juz w ogole dla mnie koniec zabawy. Najgorzej jak wszyscy pytaja sie co robie, gdzie pracuje, dlaczego wrocilam do polski? to wtedy moja ocena o sobie spada ponizej zera!!! bo co ja mam wtedy powiedziec? ze mam l臋ki, ze dorwala mnie nerwica? raczej nie, bo ludzie zdrowi tego nie zrozumieja. Takze dobrze ze tu mozemy sobie porozmawiac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
normalnie robienie tipsow zajmuje mi do 2 godzin a dzisiaj zajelo mi prawie 5,ale udalo mi sie je zrobic,jeszcze okres dostalam w prezencie na sylwka :/,boli mnie brzuch i mam dusznosci,oby jutro bylo lepiej bo mam duzo roboty,bede miala 10 gosci na sylwka,ja przez te leki nie moge pic alkoholu wiec kupilam sobie z klolezanka pikolo hehe dla dzieci,i po 1 piwku bezalkoholowym,bo ona tez nie pije,jest niedaleko porodu :),i do tego przychodzi do mnie szwagier z jego dziewczyna-co za straszna wiedzma,nie cierpie jej,wywyzsza sie jak by byla najbogatsza na swiecie,a pracuje u wlasnej matki w sklepie :/ ohhh.to nawet dobrze ze nie pije bo nie wiem co by bylo jak by mnie zdenerwowala,jest mlodsza odemnie o 5 lat,w sumie najmlodsza z wszystkich gosci,przychodzi do mnie do domu a zadzi sobie jak by byla u siebie,oby mi jutro nerwy nie puscily bo wybuchne z mega si艂膮,ale co tam wam bede glowe zawracala,zycze wam wesolego,udanego,zabawnego,pelnego radosci sylwestra,i zerowego kaca w nowym roku,zapomnijcie jutro o tych paskudnych lekach,wyrzucie wszystko z siebie zeby ten nowy rok 2009 byl dla was radosny,bez stresu i leku,w zdrowiu,milosci,radosci i dostatku Wszystkiego co tylko sobie wymarzycie moje kochane :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* (serce)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aga-81, nie wiedzia艂em 偶e jest taka piosenkarka Paulla, ma g艂os troch臋 podobny do Edyty G贸rniak mi艂ego dnia :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o掳 掳o o掳 __o掳__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ •2009•

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×