Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość trixy
powodzenia ! ja pamietam miałam taki czas że mnie piekła skóra coraz to w innym miejscu i tez se różne żeczy wkręcałam ale przeszło, potem miałam takie ostre zakłucia w brzuchu i też se wkręcałam - samo przeszło. Potem kołatania - przebadałam serce - w porządku, ale dopiero jak se wbiłam sama do głowy że nic tam nie ma to mi przeszło bo jeszcze kołatało. Prawda jest taka ze czego się obawiasz i co sobie wmówisz to masz, taka podstępna jest nerwica, ja sobie wmawiam że nic mi nie jest, jestem zdrowa i tego się trzymam i bedę trzymac bo dosyc mam chorowania, bólów, mrowień, drętwień, trzęsięnia, bladości, mdłości, pieczenia, uderzećn gorąca, kołatań, wzdęć, itp...itd... DOŚĆ< DOŚĆ< DOŚĆ !!! Chce żyć normalnie !!! Zasłużyłam na to !!! i tak będzie prędzej czy póżniej !!! Każdemu radzę zmianę nastawienia ! Nie mozna sie poddawać trzeba stanać murem na przeciw swojej nerwicy i niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
ja kocham moja córcię, męża i chcę miec jeszcze jedno dziecko i dlatego musze się za siebie wziąść, tu nie mam mowy o poddaniu się !!! Moja motywacja jest rodzina, chce aby mieli we mnie oparcie, aby moja córka z radościa wracała do domu a nie widziała wiecznie zbolałą, rozchisteryzowana i zdenerwowana matkę. O nie ! Sama wiem jak sie wraca do domu w którym nie ma radości ani miłości jest tylko pretensja i niezadowolenie bo wracałam do takiego jako dziecko i moje własne dziecko tak nie bedzie miało przechlapane jak ja bo z jakiego powodu miałoby miec. Chce aby moja córa a potem i drugie dziecko znało swoja wartośc i pięło się do przodu, bez strachu a ja bedę stac obok i wspierać je a nie ryczeć skulona w fotelu ze nie mam siły...... GÓWNO !!! Mam siłę tylko chwilowo mi opadła ale wraca i tak trzeba na to spojrzeć. KAZDA/KAZDY Z NAS MA SWOJĄ WARTOŚC I ZADANIE NA ZIEMI DO SPEŁNIENIA. KAŻDY JEST INNY - WYJĄTKOWY (bywają i kwasy jak moja matka ale trudno) KAŻDY MA W SOBIE SIŁĘ , TRZEBA JA TYLKO ODKOPAĆ !!! TRZEBA W SIEBIE WIERZYĆ DAMY RADĘ !!! Dajemy radę rodzić dzieci a nie umiemy sobie poradzić ze sobą ... Nie ma zmiłuj do roboty nad soba i koniec - to jedyna droga do sukcesu !!! Głowa do góry i niech tam zostanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wspolczuje wam wszystkim
z taka choroba .Zycze zdrowka.Ja wprawdzie tez nie jestem okazem zdrowia , no coz zyc musimy jak najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkitka5
Trixy jak ciebie się fajnie czyta :-) dziekuję za te słowa. słuchajcie nie uwierzycie co ja sobie tym razem zrobiłam, a mianowicie wczoraj jedząc sucharka nagryzłam z drugej strony na dziąsło (LUKA MIĘDZY ZEBAMI BO MAM WYRWANEGO JUZ DAWNO ZĘBA) i uraziłam to dziąsło do krwi mocno, rano wstaję i cała ta strona mnie boli okropnie,jak dotykam tam językiem to ból nie z tej ziemi :-( widac kreskę po tym sucharze twrdym czyli uszkodziłam dziąsło,spuchnięte jest, do tego węzeł chłonny pod szczęką się powiekszył po tej stronie, cała buzia mnie boli tym razem prawa strona !!!!!!!!! czy ja jestem jakaś porąbana ??? policzek przestał boleć, a boli ta druga strona , mocno boli nawet jak mówię, jem ,,, ruszam ... no jak to się stało, że wczoraj płakałam nad lewą stroną, a dziś prawa boli ale dziąsło, mam na bank zapalenie dziąsła przy dotknieciu to mi sie płakać chce z bólu !pocieszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikitka5
kobito ty walnieta jestes porzadnie w czółko!! no dziewczyny niech mi ktoras powie ,ze to co ona napisalas teraz to nie jest śmieszne ! kon by sie usmial! :D stara baba a zachowuje sie gorzej niz dziecko ! maz powinien kopa dac ci w dupsko i wypedzic na mróz na caly dzien ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, wez sobie powygryzaj skore i bedziesz miala spokoj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Trixy ma rację, ze najgorsze to wstać rano i czekać aż się zacznie. Ja powoli oduczam się tego. Ranki rzeczywiście mam jeszcze gorsze, ale łykam tabletki, zaczynam sobie powtarzać, ze wzystko będzie ok i się rozkręcam powolutku. Nikitka chyba powinnaś dostać jakiś antybiotyk na to dziąsło. Idź do stomatologa - niech ci to obejrzy. Trudno, zdarzyło się, ale przejdzie i będzie dobrze. :) Na mnie naprawdę dobrze działa słońce i praca, więc zmykam z powrotem na zewnątrz, cieszyć się ciepełkiem i poruszać się trochę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikitka5
wlasnie sama sobie zadalas pytanie , czy nie jestes porabana ?? wiec ja odpowiadam ,że TAK! skoro zapytalas odp, pozdr. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
Nikitka to cie ktos pocieszył ... Laski ja spadam na dzisiaj, koniec pracy, lece, papapa 3majcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nikitka5--co ty robisz na tym forum i kim jestes ?? tu sa wszyscy porabani wiec skoro ty nie, to po co tu zagladasz?idz se o paznokciach poczytac bo tu wiele nie wniesiesz do dyskusji wiesz o czym tu mowa ,co??????????????????????? Nikitko nie jestes porabana tylko przewrazliwiona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapiocha
tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alicja znasz sklep gdzie wymieniaja mozgi?? to podaj adres nikitko idz do stomatologa, czytalam tez to wczesniej co napsialas i nie chce ci zle doradzac wiec nie wiem czy powinnam pisac ale czy probowalas plukac szalwia? lub smarowac Sacholem(zel stomatologiczny) najlepiej skontaktuj sie z jakims prywatnym dentysta tak bedzie najszybciej powinien poradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
Kobiety tylko bez kłótni przed koncem roku please !!! Kazdy ma jakiś tu problem jak widać. Mniejszy lub większy, wyolbrzymiony lub normalny ale kazdy coś ma. Tylko się nie można poddawac i se wkręcać na maxa bo to tylko jest ze szkoda dla wkręcacza. Może jakieś postanowienia na nowy rok co? Ja zaczne; 1. POSTARAĆ SIE NIE NAKRĘCAĆ !!! 2. MYŚLEC POZYTYWNIE !!! 3. NIE ZAŁAMYWAC SIĘ BYLE GŁÓWNEM, ŻYCIE JEST ŻYCIEM !!! 4. NIE SZUKAC SOBIE PROBLEMÓWV !!! 5. PROSTOWAC TE PROBLEMY, KTÓRE SIĘ JUŻ MA, POWOLI BEZ PANIKI !!! 6. CIESZYĆ SIĘ Z DROBNOSTEK !!! 7. POKOCHAĆ SIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .... ITD... kazdy ma swoje ...... to jak postanawiacie ? terapia grupowa ??? :D pozdro, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie podpisuje pod tym:) dodalabym oczywiscie konkrety ale to kazda ma swoje, trixy ladnie uogolnilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po prostu postaram sie ze spokojem przyjac to co mnie spotka, a nie panikować i sie strachać :) teraz mądrzejsza bo doswiadczona o cierpienie . A ciepienie uszlachetnia i to prawda ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka
dzięki za nazwy!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzesc dziewczyny,dzisiaj mam slabszy dziej,i zabralam sie za robienie tipsow,i za cholere mi to nie wychodzi :(,mam nadzieje ze u was lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu ja wiem, że Ty jestes kochana, dziekuje Ci za wszystko :-)) słuchajcie wysmarowałam sobie sacholem, szałwię zaparzylam i jest poprawa jakaś, dzieki za wsparcie, że moge na was liczyc, nawet w takich chwilach jak ta, kiedy pisze tu takie bzdury.Kiedy mam kryzys ... kiedy tak mi ciężko i każda chwila jest o tą jedną chwilą lęku za dużo. Do tych co tu sie wypowiadają na mój temat nieprzyjaznym tonem :owszem jestem porabana no i co, nie wolno mi ? ;-) nudno by było gdyby same normalne osoby tu opisały, cakiem powaznie piszę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesco nie smuc sie:) Ja od paru dni mam w sobie energie, ale nie wiem na ile mi starczy, pewniejak napisalam to zaraz sie skonczy:P Wlaczam muzyke i mam ochote gory przenosic:)niestety po wczorajszych cwiczeniach mam zakwasy w nogach i nie wiem czy do jutro przejda:(chcialam dobrze a tu wyszlo na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanesso nie martw sie, dobrze ze mozemy sie wspierac wzajemnie, te forum polega na tym zeby pisac wszystko co nas boli, najwazniejsze jest wsród nas zroumienie bo tego najbardziej potrzebuje osoba dotknięta lękami, nerwicą czy depresją. A ja mze jutro pojde na rynek zobaczyc fajerwerki jak sie bede dobrze czuła:) mam nadzieje że za duzo nie wypije jutro bo przez ostatnie miesiace prawie w ogóle nie pilam alkoholu:) mala dawka po takim czasie abstynencji moze czlowieka zwalić z nóg!:) dobrze ze bedzie moj chlopak to nie bede czula sie taka samotna na tej rodzinnej imprezie, troche pogadamy, popijemy, moze sie troche posmieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah tylko uwazaj z tymi fajerwerkami:) u mnie bedzie tylko wodka a ja jej nie nawidze i sie jej boje, wiec chyba upicie sie mi nie grozi no chyba ze dorwe co innego:)Ale lepiej nie pic duzo, bo wiadomo kac mily nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lambo ten utwór Ferry Corsten nie podoba mi się za bardzo, ale jest jeden, którego mogłabym słuchać w nieskończoność i jest dla mnie po prostu PIĘKNY. http://pl.youtube.com/watch?v=vD8KzfPQ9qs Ja dziś przerobiłam odwiedziny kilkunastu różnych ludzi i powiem wam, ze dzięki temu nie myślałam o sobie i było ok. Musi być ok. Będzie dobrze. :) Dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonerw, mi podobają się obydwa utwory, na ten Twój ulubiony też chciałem tu dać namiar, ale mnie uprzedziłaś ;)) Dobranoc wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie spie:P ale juz pomalu sie szykuje do wyrka:) Neonerw bardzo dobrze ze masz checi spotykac sie z ludzmi i z nimi rozmawiac:) widzisz ta choroba ma to do siebie ze czlowiek wycofuje sie z zycia publicznego bo ma lęki albo zle sie czuje we własnej skórze, jesli ma sie problemy ze sobą i czlowiek sie nie akceptuje to po prostu ucieka od ludzi. Takze jestes na dobrej drodze:) Ja juz wychodze troche do ludzi ale to nie jest to co kiedys, wczesniej moglam chodzic na imprezy, bawic sie, swobodnie rozmawiac, teraz niestety mam opory, bo jak tu sie bawic jak czlowiek zle sie czuje, a jeszcze jak pojawią sie jakies lęki to juz w ogole dla mnie koniec zabawy. Najgorzej jak wszyscy pytaja sie co robie, gdzie pracuje, dlaczego wrocilam do polski? to wtedy moja ocena o sobie spada ponizej zera!!! bo co ja mam wtedy powiedziec? ze mam lęki, ze dorwala mnie nerwica? raczej nie, bo ludzie zdrowi tego nie zrozumieja. Takze dobrze ze tu mozemy sobie porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie robienie tipsow zajmuje mi do 2 godzin a dzisiaj zajelo mi prawie 5,ale udalo mi sie je zrobic,jeszcze okres dostalam w prezencie na sylwka :/,boli mnie brzuch i mam dusznosci,oby jutro bylo lepiej bo mam duzo roboty,bede miala 10 gosci na sylwka,ja przez te leki nie moge pic alkoholu wiec kupilam sobie z klolezanka pikolo hehe dla dzieci,i po 1 piwku bezalkoholowym,bo ona tez nie pije,jest niedaleko porodu :),i do tego przychodzi do mnie szwagier z jego dziewczyna-co za straszna wiedzma,nie cierpie jej,wywyzsza sie jak by byla najbogatsza na swiecie,a pracuje u wlasnej matki w sklepie :/ ohhh.to nawet dobrze ze nie pije bo nie wiem co by bylo jak by mnie zdenerwowala,jest mlodsza odemnie o 5 lat,w sumie najmlodsza z wszystkich gosci,przychodzi do mnie do domu a zadzi sobie jak by byla u siebie,oby mi jutro nerwy nie puscily bo wybuchne z mega siłą,ale co tam wam bede glowe zawracala,zycze wam wesolego,udanego,zabawnego,pelnego radosci sylwestra,i zerowego kaca w nowym roku,zapomnijcie jutro o tych paskudnych lekach,wyrzucie wszystko z siebie zeby ten nowy rok 2009 byl dla was radosny,bez stresu i leku,w zdrowiu,milosci,radosci i dostatku Wszystkiego co tylko sobie wymarzycie moje kochane :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* (serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-81, nie wiedziałem że jest taka piosenkarka Paulla, ma głos trochę podobny do Edyty Górniak miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×