Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość wodaa
sybia to ciekawe napisz wiecej jak długo piłas i jak to wpłyneło na twoje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
brałam od 14 października do 15 listopada, a dobrze sie czułam dokładnie do końca roku zaczęłam pić miksture na ogólne lepsze samopopczucie fizyczne, ale dopiero teraz skojarzyłam ,to że po miksturze tak dobrze sie czułam psychicznie. przeczytałam jakieś forum i tam ludzie piszą że mikstura ta wpływa bardzo dobrze na ich psychikę i nerwica mija nie wiem czy to jakieś bzdury czy nie ale wiem że przez ostatnie dwa miesiące 2008 roku czułam sie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaa
przeczytałam o tej miksturze i myslę, że to nic skomplikowanego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaa
sybia a ty masz nerwicę z objawami? i po miksturze przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikstura sloneckiego
JÓZEF SŁONECKI urodził się 9 grudnia 1949 roku. Już jako dziecko wyczuwał pod palcami zmiany chorobowe, i kiedy inni twierdzili, że tego samego nie czują- sądził, że to żarty. Jako sceptyk nie wierzył w jakieś tam zdolności paranormalne. Jednak fakty mówiły coś innego. Gdy przebywał w towarzystwie ludzi chorych - ci zdrowieli. Choroba jednak nie znikała, lecz przechodziła na uzdrowiciela. Przełom dokonał się, gdy zupełnym przypadkiem trafił na książkę "Od magii do psychotroniki". Tam odkrył samego siebie. Jeszcze jakiś czas minął zanim - krok po kroku - nauczył się pomagać ludziom, wykorzystując tylko nadmiar bioenergii i nie szkodząc sobie. Obecnie jest dyplomowanym bioenergoterapeutą i prowadzi gabinet w Strzelcach Opolskich. Od Autora Jeśli dziś ktoś opowiada mi o cudownych właściwościach jakiegoś leku, odpowiadam: nie! Nie tędy droga. Takie metody przypominają podmiatanie śmieci pod dywan. Na pozór jest czysto, ale tylko patrzeć, jak wylęgnie się jakieś robactwo. Bez dogłębnego oczyszczania organizmu efekty będą objawowe, poprawa pozorna. Dodawanie do zatrutego organizmu najlepszych nawet leków, to jak dodawanie do zaśmieconej mąki najlepszych przypraw. Owszem, wyglądać będzie łacinie, pachnieć znakomicie, może nawet da się zjeść, ale na zdrowie nie pójdzie. Oryginalność Mikstury oczyszczającej polega nie tylko na tym, że uwzględnia realia XXI wieku. Nawiązuje ona do odwiecznego pytania ludzkości: czy istnieje panaceum? -jedno lekarstwo na wszystkie choroby. Nie wiem jeszcze, czy odpowiedź jest pozytywna, czy nie - czas pokaże. Natomiast, jak dotychczas, efekty są nadspodziewane; jeśli nie stuprocentowe, to bliskie tego. Narodziła się, jak upragnione dziecko. I, jak swoje dziecko, chcę ją posłać w świat szeroki. Niech niesie pomoc i nadzieję tym, którzy jej potrzebują. I to jest powodem, że zgromadzoną wiedzę spisałem, i oddaję w Wasze ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie ksiazki Słoneckiego!:) duzo czytalam o oczyszczaniu organizmu bo mialam problemy kobiece. Slonecki zaleca nie tylko miksture oczyszczającą ale również dietę bo inaczej samo branie mikstury malo pomoze. Dieta jest naprawde ciezka i trzeba ją stosowac okolo roku albo dluzej. Warto wejsc na forum bioslone. Mnostwo ludzi tam sie udziela z różnymi chorobami tymi powaznymi jak i codziennymi dolegliwosciami. Jak czytalam to forum to czesto przesiedzialm pół dnia przed kompem tak to wciąga i tyle jet tam informacji!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sybia naprawde nie chciałam zeby komus zaszkodził mój post , przykro mi ze było ci niedobrze ,mysle ze już to minęło .Sybia czy mogłabyś napisac jaka to była mikstura króra brałać jestem ciekawa poniewaz mi taz pewna pani powiedziała o pewnej miksturze krórą pół roku piłam i tez sie wtedy lepiej czułam chciała bym wiedziec czy to nie przypadkiem to samo ? Prosze napisz Czytałam testrone z propozycja ksiązek i wynika z tego ze przy kazdej dolegliwości jest inna ksiązka , nie stac mnie na tyle ksiazek , moze jest jakas uniwersalna , moze ktos czytał i moze polecic Sybia z której ksiazki ty wyczytałas o tej miksturze ? Ja ci powiem ze ja piłam codziennie naczczo miksturae z cytryny oleju i aloesu a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! no dzisiaj to nareszcie lepiej i strach mniejszy bo pierwszą dobę po usunieciu ósemki to musiałam jeśc półgębkiem i bolała mnie troszku szczęka noi nie przeczę że miałam stracha ze cos sobie w to zrobię bo dziura została ale dzisiaj juz jakby lepiej tylko mnie od nowa gardło boli ale to pewnie dlatego, że całą noc spałam z zatkanym nosem i otwartą buzią ale nic to wazne, że jest lepiej ze szczęką. Nawet nie wiecie jaka to ulga jak i nagle ustały bóle głowy a męczyły mnie juz dobry miesiąc, tylko nigdy nie miałam dość kasy na dentystę a teraz jak rozbolało to kasa musiała się znależć bo jak boli to ja nie czekam tylko lece i wtedy mi wszystko jedno co mi będą robic bylenby tylko przestało boleć. Każd ból jest do zniesienia dla mnie ale zębowy nie ! A już sie martwilam że te bóle głowy to są odnerwicowe a to ósemeczka se szalała :) uffff jaka to ulga jej nie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
bianko ja żartowałam że przez ciebie mi niedobrze, naprawde to byl tylko żart. to ta sama mikstura co piszesz...10 ml oleju, aloesu i cytryny wodaa...tak mam nerwice ze wszystkimi objawami, nie wiem czy przeszło mi to akurat po tej miksturze czy to zbieg okoliczności. Ale pamiętam że czułam sie bardzo dobrze, ustąpiły wszystkie bóle brzucha i miałam taka radość w sobie ...taką wiecie..jak przed chorobą. A potem przestałam pić miksturei po ok 6 tygodniach wszystko wróciło naprawde nie twierdze że to mikstura pomogła, ale teraz widze zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
a i nie stosowałam żadnej szczególnej diety przy tym, ogólne zasady zdrowego żywienia tylko od 22 stycznia znowu pije miksture , więc niedługo powinny być moż ejakieśefekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybia ja tą miksture piłam z powodu wysokiego poziomu cholesterolu i po pół roku picia mi spadł do normy ale przerwałam to bo nie miałam kasy na aloes i tak sie jakos złozyło ze to zaniedbałam mąz mój tez to pił ale ja tylko byłam przy tej oliwie z oliwek a mąz wszystki trzy gatunki po kolei przeszedł ........ale ty masz racje jak sobie przypomne tamten okres to naprawde było lepiej wiesz chyba od jutra zaczne tylko ze dam mniej cytryny bo pózniej mi tak kwasno było , mam w domu aloes , oliwe z oliwek a cytryny kupie ....ale ja teraz przegladałam moje notatki i tam miałam zapisane jeszcze www.bioslone .pl i tam własnie było jeszcze cos innego łyzka nasion dyni w łupinach łyżka siemienia lnianego zmielic na drobny proszek wsypac do miksera zalac taka iloscia wody zeby przykryła zmielone nasiona , dodac 2 -3 łyżki miodu , dodac pokrojona dez skórki cytryne zmiksowac na papke dodac tyle wody aby było 125 ml. napoju od razu wypic nie wiem na co to było ale to same dobrodziejstwa jak tak popatrzysz .......co o tym sadzisz a wy dziewczyny co sadzicie o tej diecie ..... Mąz tak samo o wiele lepiej sie czuł on mi juz nawet niedawno wspominał jak mi było tak niedodrze ze jak piłam ta miksture to mi nic nie było .......musze zaczac po miesiacu powinne być efekty ...pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile-07
mikstura wam problemow nie rozwiaze moze tylko na bole pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile-07
mikstura wam problemow nie rozwiaze moze tylko na zolodek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODAA
SYBIA DZIEKI ZA INFO własnie zamówiłam sobie ta ksiązke przez neta jest tania jak barszcz bo 4,60 zamówiłam 5 egz dla całej rodzinki. niech sie wsyscy kurują, a mnie może pomóc bo juz mam dość tej nerwicy. fajnie , ze to napisałaś widze świateło w tunelu a zaraz po robocie lece do apkteki po aloes i jarzyniaka po cytyny. mam problem z wyborem oleju , bo mąż ma nadcisnienie i chciałabym aby mozna zrobic jakąś uniwersalna mikstrurke dla mnie i dla niego. poradz cos dobra kobieto. dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODAA
Bianka a dużo podwyzszone miał cisnienie twój maż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragile07 a ty myślisz ze mikstura ma nam problemy rozwiązać od problemów to jest psycholog a mi tylko zależy żeby zlikfidować te dolegliwosci przewodu pokarmowego a jesli chodzi o samopoczucie to naprawde zcłowiek sie lepiej czuje mysle jeszcze o tej drugiej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
A PROPO MIKSTURY I NERWICY TO ZNALAZŁAM TAKIE SLOWA mala nerwica Od klku lat choruję na nerwicę, lęki i natręctwa Moze PAn wie jak mi ulżyć. Proszę o odpowiedź 23.01.2007, 22:43:57 Józef Słonecki: Moim zdaniem stany nerwicowe są spowodowane zatruciem organizmu, w którym istotną rolę odgrywa zakażenie grzybem Candida albicans. Mikstura oczyszczająca jest skuteczną metodą, by się tej poważnej choroby pozbyć na dobre, ale na początku kuracji reguły notuje się pogłębienie stanów lękowych. 25.01.2007, 11:01:29 mala: Czy zawsze występuje pogłębienie stanów lękowych i jak długo trwa , po jakim czasie mija 29.01.2007, 21:31:17 Józef Słonecki: Pogłębienie stanów lękowych występuje z reguły. Po jakim czasie mija, to zależy od organizmu. Nie ma jednej reguły prócz tej, że im reakcja gwałtowniejsza, tym krócej trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda maz miał 160/110 .....180/100 ma równiez cukrzyce i inne problemy ale ja miałam 350 cholesterolu a teraz mam w normi nie tylko cały cholestrol ale i frakcje tego dobrego jest wiecej niz tego złego a nie odwrotnie tak jak przed mikstura było .....Wodaa waz i wejdz na te strone która podałam tam jest napisane dokładnie od jakiego oleju masz zacząc www.bioslone.pl powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis fatlnie sie czuje jakas glowe mam zamulona ochydne uczucie i lekkie zawroty dawno sie nie odzywalam pozdrawiam wszystkich starych i inowych starzem nerwusow napiszcie jak sie robi ta miksture ja mam cholesterol i gdzie kupie aleosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
A TERAZ COS ODE MNIE od 10 dni pije ponownie miksture a od 3 mam totalnego doła. Więc może si eoczyszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze dziewczyny wejdzcie na te strone nie bede przeciez wszystkiego przepisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczko w aptece kupisz aloes ale pytaj o najwyzsze stezenie czyli zeby jak najmniej wody w nim było bo do picia i tak musisz jeszcze dodac wody ....Sybia ja od jutra zaczne juz cie nie dogonie ale bedziemy przynajmniej wiedziec w jakim kierunku to idzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
bianka...próbójmy albo na nerwice albo chociaz na żołądek chociaż według mnie to nie żołodki przecież mamy chore tylko łby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba do tych cytryn kupie jeszcze miód słonecznik i dynie i zrobie sobie ta druga mozna schudnąc a ja bardzo bym chciała Dziewczyny ja kiedys robiłam diete optymalna Kwasniewskiego ta która polega na spożywaniu najtłusciejszych pokarmów jajek smietany piekłam chleb optymalny z orzechów i wtedy miałam cholesterol 160mg.ale przerwałm bo bardzo lubie słodycze a tam chodziło o jak najmniejsza ilośc weglowodanów tłyszcz na maxa pózniej białko i minimum weglowodanów jak zjadłam trocze czekolady to musiałam wypic pół litra smietany kremówmki ale samopoczucie i siła były niesamowite .Ale niestety ten tłuszcz tio mi juz zbrzydł i co najwazniejsze schudłam 10 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. sybia ja od jutra startuje my juz cos wiemy na ten temat a dziewczyny może daja sie przekonac .........ide pozmywac po objedzie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile-07
bianka ktos cie znowu w maliny wpuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile-07
a krople bacha piliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka28
Witam wszystkich, u mnie kolejny dzien paskudny, wciaz drża i mrowia mi nogi , nie moge juz z tym wytrzymac, nie spie przez to po noacach bo wszystko lata w srodku, tak bardzo sie boje ze to stwardnienie rozsiane.....pomozcie błagam... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×