Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość remina
bianka czy ty nie umiesz rzeczowo odpowiedziec na pytanie? pytalismy czy mialas stwierdzona kiedys niedoczynnosc czy bierzesz na to leki czy nie..jak dlugo je bralas...bo wychodzi na to ze ich nie bierzesz ,czyli partacz lekarz ci kazal je kiedys odstawic? ale po co ja sie pytam,chyba ciezko ci sie mysli zeby rzeczowo odpisac,tylko stekac potrafisz ,ze ci serce wali to juz wiemy,jak nam wszystkim nerwuskom......pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remina .....przeciez ci napisałam że brałam EUTHYROX .............ale lekarz kazał odstawic bo brałam OPACORDEN na serce i to on rozregulował mi tarczyce tak stwierdził lekarz i leki sa niepotrzebne więc zaufałam lekarzowi w końcu wkurzyłam sie i naprawde zarządałam skierowania na badania terczycy wiec dostałam tylko na TSH i straszne było sdziwienie ze wyszedł taki wynik ........ale teraz juz nie ide di niego tylko do ENDOKRYNOLOGA w poniedziałak ..................czy teraz wysterczająco wyrażnie wytłumaczyłam ???????????????????? A stekac nie mam zamiaru juz dawno zauwazyłam że ja nie moge nic napisac co mi dolega bo od razu ktoś mnie zdołuje i wydaja mi sie że to ciagle jadna i ta sama osoba nie wiem cio komu zawiniłam ale lepiej jak sie nie odzywam .......tak tez jest od dawna ludzie którzy tu pisali przestali pisac z powodu takich własnie uwag , kiedys moizna tu było znależc słowa wsparcia , pocieszenia a teraz to jeden drugiemu szpile wbija .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remina .....przeciez ci napisałam że brałam EUTHYROX .............ale lekarz kazał odstawic bo brałam OPACORDEN na serce i to on rozregulował mi tarczyce tak stwierdził lekarz i leki sa niepotrzebne więc zaufałam lekarzowi w końcu wkurzyłam sie i naprawde zarządałam skierowania na badania terczycy wiec dostałam tylko na TSH i straszne było sdziwienie ze wyszedł taki wynik ........ale teraz juz nie ide di niego tylko do ENDOKRYNOLOGA w poniedziałak ..................czy teraz wysterczająco wyrażnie wytłumaczyłam ???????????????????? A stekac nie mam zamiaru juz dawno zauwazyłam że ja nie moge nic napisac co mi dolega bo od razu ktoś mnie zdołuje i wydaja mi sie że to ciagle jadna i ta sama osoba nie wiem cio komu zawiniłam ale lepiej jak sie nie odzywam .......tak tez jest od dawna ludzie którzy tu pisali przestali pisac z powodu takich własnie uwag , kiedys moizna tu było znależc słowa wsparcia , pocieszenia a teraz to jeden drugiemu szpile wbija .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijoo
Bianko, zawsze jesteś mile widziana!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remina
cytuje:" ..przeciez ci napisałam że brałam EUTHYROX .............ale lekarz kazał odstawic bo brałam OPACORDEN na serce i to on rozregulował mi tarczyce tak stwierdził lekarz i leki sa niepotrzebne więc zaufałam lekarzowi w końcu wkurzyłam sie i naprawde zarządałam skierowania na badania terczycy wiec dostałam tylko na TSH i straszne było sdziwienie ze wyszedł taki wynik ........ale teraz juz nie ide di niego tylko do ENDOKRYNOLOGA w poniedziałak ..................czy teraz wysterczająco wyrażnie wytłumaczyłam ????????????????????" no teraz napisalas z sensem o co chodzi bo niby skad mam sie domyslac ze jakis tam lek od serca ci rozxregulowal tarczyce-niby skad to mam wiedziec????? trzeba pisac wyraznie zeby ktos udzielil ci dobrej rady bo z polslowek wychodza nieporozumienia...i jak widac jakis konowal ci namacil ,dobrze ze zrobilas badania i idziesz do endokrynologa bo tamten lekarz to szkoda gadac,,,,nigdy nie slyszalam zeby lek na serce rozregulowal tarczyce raczej odwrotnie moze sie zdarzyc ze serce zle pracuje od hormonow tarczycy jak sa zle dobrane...zycze powodzenia u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remina
wiesz poczytalam ulotke OPACORDEN i to jakis koszmarny syf ktory rzeczywscie moze roztroic prace tarczycy,jeny co to zA lekarz przepisuje takie cos ,przeciez jest wiele lagodniejszych lekow na arytmie i inne zaburzenia sercowe,jak najdalej od takiego lekarza,powinien przynajmniej przed podaniem tego leku dac ci najpierw na badanie tarczycy(zreszta tak w ulotce pisza),gdyby byla zdrowa to nic by sie z tarczyca nie dzialo a ze mogals juz miec chora to tak zle zareagowala..ja bym jeszcze raz sparwdzila wynik TSH zeby byc pewna(laboratorium moze sie pomylic -mi tak kiedys sie zdarzylo-wyszlo ze mam spora nadczynnosc a lekarka edokrynolog mnie obadala i nijak jej to nie pasowalo do mnie mimo ze serce mi szybko bilo,powtorzylam badania i wyszly ok to byla pomylka,za 2 miesiace znow mi kazala powtorzyc i znoiw byly ok ) ,zreszta lekarze endokrynolodzy zwykle przed leczeniem daja na dodatkowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokki
co z wami forumowiczki? mam pytanie jeśli ktokolwiek tu zaglada. Czy to że często robi mi się słabo może być oznaką nerwicy? bo zrobiłam badania krwi i wyszły dobrze. A ogólnie jestem dosyć lękliwa i uciekam w objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidzialna12345
dokki a robilas badanie serca ?? mierzysz cisnienie ?? bo to ,ze robi ci sie slabo wcale nie musi byc oznaka nerwicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
no nie musi byc to oznaka nerwicy, ale może tez byc, dlatego lepiej badania wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do sprzedania ksiażki o lękach :) "5 PROSTYCH SPOSOBÓW RADZENIA SOBIE Z LĘKIEM"-Borwin Bandelow "LĘK I DEPRESJA JAK RADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM I DEPRESJĄ"-SHIRLEY TRICKETT "Myśl inaczej - zmień swoje życie"-Brian Tracy Jakbyście były zainteresowane to dajcie znac na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chyba trafiłam pod własciwy adres...tak mi się zdaje, ale może nie?? napiszcie coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Agni a fajne są te ksiązki? Ja teraz czytam Potęgę ludzkiego ducha Josepha Murphiego zawsze po pare stron do snu:) Moje samopoczucie od kilku dni bylo niezbyt dobre bo chyba mialam małe zatrucie, niby szybko przeszło, ale taki lęk we mnie siedzi jeszcze przed zjedzeniem wszytskiego np tego niezdrowego jedzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie różnie bywa, przeważnie dobrze. ściskam i zajrzę na dłużej jak trochę spraw ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam terapie , dzis mialam pierwsze spotkanie i płacz :( 3lata bedzie to trwało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Agni czyli 3 lata trwa ta terapia? a rozkleiłas sie pewnie ze wspomnień? czy był jakis inny powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata moje leczenie :( zeby wyjsc na prostą ! Dzis juz lepiej sie czuje :) myśle ze dam rade , nie poddaje sie ! W czoraj mialam kiepski dzien pod wzgledem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno dasz rade:)! Ja tez czasem miewam własnie takie dolujace dni ze bym tylko plakała, ale to pewnie wina hormonow, aury pogodowej,no i ludzi nas otaczających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do obecnych tu pytanie ...... Co może byc przyczyną bólów krzyża czyli dolnej części kregosłupa , ból promieniuje do dolnej części brzucha i do prawego biodra .........czy to moze byc zwiazane z sprawami kobiecymi ????????? po wizycie u endokrynologa .......co sie okazało tabletki które brałam OPACORDEN 600 krotnie podwyższaja poziom jodu w organizmie i to one rozregulowały mi tarczycę , zrobił mi usg i okazało sie że tarczyca jest twarda jak kamień ale guzków zadnych w niej nie ma ...... Dostałam lek ale najpierw mam zrobic jeszcze raz badania TSH oraz t3 i T4 i zależnie od wyników dobierze mi dawkę leku . Teraz nie moge zrobic badan bo mam miesiaczke ale po zaraz ide na badania ............ Pozdrawiam wszystkich ........ buziaczki Bianka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do obecnych tu pytanie ...... Co może byc przyczyną bólów krzyża czyli dolnej części kregosłupa , ból promieniuje do dolnej części brzucha i do prawego biodra .........czy to moze byc zwiazane z sprawami kobiecymi ????????? po wizycie u endokrynologa .......co sie okazało tabletki które brałam OPACORDEN 600 krotnie podwyższaja poziom jodu w organizmie i to one rozregulowały mi tarczycę , zrobił mi usg i okazało sie że tarczyca jest twarda jak kamień ale guzków zadnych w niej nie ma ...... Dostałam lek ale najpierw mam zrobic jeszcze raz badania TSH oraz t3 i T4 i zależnie od wyników dobierze mi dawkę leku . Teraz nie moge zrobic badan bo mam miesiaczke ale po zaraz ide na badania ............ Pozdrawiam wszystkich ........ buziaczki Bianka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko nie wiem czy pamietasz ale kiedys 2 razy mialam zapalenia jajnika, wlasnie 2 lata temu za pierwszym razem mialam podobne objawy: bol plecow, podbrzusza, kolka ale tak nisko, mdlosci itp ale tez pozniej jak juz sie wyleczylam to znow mialam wrazenie tych objawow, jednakze wyszlo ze jestem zdrowa ze to nerwy dają w ten sposob znać i wtedy wlasnie pani doktor mi uswiadomila ze bol pleców to tez objaw nerwicy, wiec bianko pewnie u ciebie tez to wszytsko ze stresu wlazło w plecki i brzuszek 🌼 Mnie dzis boli w jednym miejscu w plecach, ale to wszystko od złego siedzenia w pracy i tak prawie codziennie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację , nie wiem ale juz tu kiedys pisłam że miałam kiedys wynik z cytologi 4 i wtedy myslałam ze zwariuje robiłam kolejno cytologie u 3 l,ekarzy iu zdnego nie powtórzył sie ten wynik a na onkologi w Gliwicach wyszlo 1 ale znalazłam teraz kiedys wynik z usg i tam jest napisane liczne torbiele na szyjce macicy lekarze to ogladali i nikt nic na to nie powiedział a mnie to ciągle chodzi teraz po głowie do tego mam tyłozgiecie macicy i rózne mysli krąża mi po głowie ...............a jakl tam ten lekarz miał racje z ta 4 ??????????????a jesli zrobił sie tam rak ????????? ale 3 miesiące temu wynik z cytologi 1 ....................nie mam żadnych plamień , upławów nic z tych rzeczy ..............ale ciągle czuje ten ból w krzyżu i taki dyskomfort w podbrzuszu ..................... Strasznie mało osób juz tu pisze , ale może jeszcze któs wie cos na ten temat .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś 5 okien do umycia , upraie firanek i ogólne porzadki .......może to mnie trochę rozrusza ............stres - stop pozdrowionka .......dzieki że sie odezwałaś ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bianko jak tam dałas rade umyc te okna?:) Myslę, że nie powinnas sie martwić tą cytologią co wtedy wyszła gr4, na pewno to był bląd, ale juz dla swietego spokoju mozesz odwiedzic ginekologa by cie zbadał, ja bym tak pewnie zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
Bianko a nospe sprobuj brac chociaz przez ten czas ona jest dobra na wszystko, poszukaj gdzies w miare najtanszą bo nieraz mozna po 7 zł dostać, chyba ze na recepte forte to wtedy podwojna dawka a za 5 zł!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop , oliwienka dzieki za odzew ...........miło jak mogę z kims pogadac i poradzic sie w moich problemach bo jak wiecie na rodzine nie moge liczyć ....... Umyłam 4 okna , wyprałam dywan , wyczysciłam meble , wyprałam firanki , przebrałam i wyprałam posciel z 5 łózek , ugotowałam objad , byłam na zakupach i jeszcze nie jestem gotowa ......w niedziele mamy impreze i gości 10 osób plus moja rodzinka czyli 16 osób od piatku biore sie do pieczenia .............. Jestem juz dzis słaba ale jak sie położe to znów wsłuchuje sie w swój organizm .........wniosek .praca ....praca .....praca .......bużka dla wszystkich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko to bardzo duzo zrobiłas:) Ja dzis mam taki mulący dzień, jakaś taka do niczego jestem, jutro po pracy własnie z ludzmi z pracy idziemy gdzies na piwko wiec pewnie caly dzień bede miala zajety i mam nadzieje ze szybko zleci a zdrowko ty jeszcze chodzisz w piatki na te terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was tez dzis taka duchota ???????????? O matko jak wstretnie sie dziś czuje ........ Ale jakos musze dotrwać do wieczora .......głowa jak by nie moja , nic nie piłam a czuje sie jakbym pół litra miała w głowie , jak pijana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie tez gorąco dzis ale nie jest duszno :) a i tak obudzilam sie z jakims bólem w klatce piersiowej. Ogólnie od tygodnia źle sie czuje , mam kaszel :/ ale idzie ku lepszemu ... w końcu wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×