Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

riplej odpowiem jutro dobrze bo zmykam spac jutro raniutko musze wstan napewno odpowiem:) spokojnej nocy wszystkim zycze katie nie przejmuj sie tym co natta pisze to czysta glupota nie ma ani jednej osoby co by sie z nia zgodzila:D raz jeszcze spijcie spokojnie katie jestes super mama i to nie oklaski ale taka prawda jeste madra kobieta ok zmykam bo rano nie wstane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nato powitałam cie na tym topiku o 20:22 a zegnam o 21:55...coz niektórzy ludzie na szczescie pojawiaja sie i znikaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->do natty poczytaj wypowiedzi kathy Nie jestem zadnym nauczycielem dyplomowanym -moje macki siegaja ciut wyzej ,ale to sczegol. Burak powiadasz Kathy hmmm byc moze ,ale dzeci wychowal jak trzeba ,innym tez pomaga . Nie pompuj sie tak ,bo moze byc nieoczekiwane buuuuum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zadnym nauczycielem dyplomowanym -moje macki siegaja ciut wyzej ,ale to sczegol. jasna d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke nata jestes bezkrytyczna wobec siebie...wręcz sie zachwalasz.......dla mnie mozesz byc nawet mona liza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natty
zejdż z tego topicu, nie kompromituj się jeszcze bardziej " -moje macki siegaja ciut wyzej " co to miało znaczyć? Grożba czy co? jestes bezadziejna. Sama sobie wystawiasz bardzo dobrą opinię, to byłoby może śmieszne, gdyby nie było takie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 🖐️ Moze wpadniecie na macierzysty topik ? Tam dziewczyny potrzebuja wsparcia ,a Wy tu pierdzielicie dyrdymaly:O Widac o to chodzilo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kim jest osoba która pisze do naty..ale jest dla mnie wielka....pewnie zostanie posadzona o przyklaskiwanie mnie hehe:) spadam stad bo to za duzo jak na moja wytrzymałośc.ini tez sie zmyli...głupio gadac tak samej do siebie.tylko burak słucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do natty -> grozisz????????????????HAHAHAHAHAHAHAHAHA Az tak to odebralas? Boisz sie czegos? Czy masz kompleksy? Ty jestes zalosna i to JAAAAAAAAAAAAK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natty
oj pierdzielicie dyrdymaly wychowawczynio z mackami od siedmiu boleści. Co nerwy puściły hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, powiem jedno...nie taki był cel zalożenia tego topicu.....jest mi przykro... natta, poczytaj może trochę na starym topicu....obiecaliśmy sobie ZERO KWASÓW.....proszę Cię....nie wylewaj go tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też cholernie przykro ... :-( Nie rozumiem tego, co się tu ostatnio dzieje ... po co tyle złości, ataków, ocen? dlaczego? Gdzie życzliwość i zrozumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Mam juz net, ale chodzi jak.... Proponuje ignorowac Natte, ktora jest wybitnie złośliwa i toksyczna.Boże, skąd się biorą tacy ludzie?! Chyba to biedna absolwentka WSP z pięciom dziekankami. Kurcze, udzieliła mi sie atmosfera i teraz ja jestem złośliwa:) Idę spać, dobranoc i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ripleja
masz rację, dzięki i sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Natta, buziaki! Weź sobie golnij przed snem na dobry humor:) Zachowujesz się jak gówniara, a nie jak matka dwoch synów, w tym jednego dorosłego. Kochamy Cię Natta:) Nie zdołasz zalać nas( a mnie szczególne)swoją żółcią :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katie 27
katie to przykre co Ciebie dzisiaj spotkało. Popatrz jak różne jest podejście do problemu. Agieszka (nazwana oseskiem) starała się pomóc swoją radą, zrozumiała doskonale, że o to Ci chodzi. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bilans i tak jest dodatni póki co..to najwazniejsze..wiecej ludzi zyczliwych i normalnych niz oszołomów...obawiam sie tylko ze to juz koniez tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale afera bo swoje zdanie ma
no to macie ten swoj cudowny topik :D wzajemnej adoracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie chcemy tutaj gnomow
ssij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
uuu nie bylo mnie pare godzin i juz sie bija:] mam zly humor wiec krotko......gnomu,porzucone i niedopieszczone kochanki ...wypad z topicu czy poprostu zal wam dupe sciska ze sympatycznie sie tu zrobilo lub ze agnieszk pisze do Ripley-a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
stellla45 ty spamerze:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×