Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

riplej42

呕YCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Go艣膰 te pomaranczo
sex to nie wszystko ;):P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie chc臋 zaczyna膰 od seksu. Powiedzia艂am T., 偶e musi poczeka膰 i jak narazie on to szanuje, a widzimy sie bardzo cz臋sto. Nie powiem, 偶eby nie dr膮偶y艂 tematu :D, ale szanuj臋 go za to, 偶e nie naciska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale jak T. jest w 艂贸偶ku tak samo czu艂y, delikatny i namietny jak przy ca艂owaniu, to b臋dzie sie dzia艂o... oj b臋dzie... :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roxanne 17
ko艅c贸weczko, i bardzo dobrze. I kopni臋ty m jako艣 sam odp艂ywa w sin膮 dal, prawda? Za to nale偶y uwielbia膰 Kliny... Kt贸rych wcale nie traktujemy instrumentalnie, dostaj膮 od nas Szans臋:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
roxanne masz racj臋. Ale strach pozostaje, tak we mnie jak i w moich rodzicach. Mama, jak pewnie czyta艂a艣, m贸wi,偶e jest dla mnie za m艂ody, 偶e znajdzie sobie m艂odsz膮 ode mnie. Ale starszego juz mia艂am i zast膮pil mnie starszym ode mnie modelem. T. tak skutecznie zapycha mi wolny czas, 偶e nie my艣l臋 o by艂ym m. M贸j by艂y nigdy nie by艂 dla mnie taki, jak teraz jest T. Ale nie chwale dnia przed zachodem s艂o艅ca, zobaczymy co b臋dzie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zaraz po tym co zrobi艂 m贸j m. chcia艂am sie msci膰 na facetach wykorzystywa膰 ale T. nie potrafi臋 niewiem czemu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roxanne 17
E, ja si臋 nie mszcz臋, troch臋 szczuj臋, ale oni to lubi膮;-) (tak, Przemo, Riplej?). Nie ma schemat贸w, ja mia艂am r贸wnolatka, teraz ci膮gnie mnie do starszych w poszukiwaniu do艣wiadczenia, spokoju, partnerstwa... Czy to si臋 sprawdzi nie wiadomo, jak to w 偶yciu:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
roxanne 17 ...szczucie i podpuszczanie:) z nami by ci nie przeszlo:) za stare lisy jestesmy:P ps: jeszcze my bysmy cie poszczuli i bys miala problem:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roxanne 17
Ej Przemo nie ku艣 poza tym nie takie znowu stare te lisy, przecie偶 m贸wi艂am, do艣wiadczenie, opanowanie, dystans, to s膮 te cechy. Za gor膮cokrwist膮 m艂odo艣膰 dzi臋kuj臋. A i w starych lisach tli si臋 jeszcze ogie艅 Bo偶y, co?;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roxanne 17
Przemo - przesz艂o by;-), przesz艂o:-), zak艂ad? Katie ju偶 id臋 do k膮ta:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
roxanne 17 nie przeszlo by :) pojecie stare lisy nie dotyczy wieku a doswiadczenia:) nie wiem jak ale zawsze jak kobieta mnie podpuszczala zapalala mi sie czerwona lampka w glowie:P hmm lubie zaklady:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roxanne 17
Przemo, tylko nie zara偶aj:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przemobanki
postawie Tobie przejdzie jak ulal :) ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
....hej roxanne ...nie lubi臋 by膰 podpuszczany, zreszt膮 szybko da si臋 wyczu膰, czy kobieta anga偶uje si臋 , czy chce tylko podpu艣ci膰 ;) ....a r贸偶nica wieku nie stanowi o niczym, ....by艂em ze starsz膮 o 5 i m艂odsz膮 o 7 lat,....a i tak g***** z tego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 riplej do trzech razy
sztuka, ta trzecia to bedzie wlasciwa powoli i Tobie szczescie pisane :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 riplej trzymam kciuki
:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Spogl膮dam wstecz i widz臋 tyle pustych godzin. Ogarnia mnie strach, bo wiem ile mnie min臋艂o, lecz nie wiem ile zosta艂o; a ja nie chcia艂abym tak po prostu przemin膮膰. Wiele up艂yn臋艂o dni (dni bez mojego udzia艂u) wi臋c czas ju偶 sko艅czy膰 z oczekiwaniem na co艣, co mo偶e nigdy nie przyj艣膰. Musz臋 ruszy膰 z miejsca, p贸j艣膰 na spotkanie w艂asnego spe艂nienia. tam, gdzie czeka mnie czas; dobry czas - czas spe艂nienia. pozdr k

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MADRA mysl
Katie ;) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wojownik 艣wiat艂a nie boi si臋 uchodzi膰 za szale艅ca. Rozmawia sam ze sob膮 gdy nie ma nikogo obok. Kto艣 powiedzia艂 mu kiedy艣, 偶e to najlepszy spos贸b, aby porozumie膰 si臋 z anio艂ami, a on poszukuje tego kontaktu.Z pocz膮tku uwa偶a, 偶e to trudne zadanie. Wydaje mu si臋, 偶e nie ma nic do powiedzenia, 偶e w k贸艂ko powtarza to samo. Ale nie poddaje si臋. Ka偶dego dnia rozprawia ze swoim sercem. M贸wi rzeczy, kt贸rych nie my艣li naprawd臋, m贸wi g艂upstwa. Pewnego dnia zauwa偶a jednak jak膮艣 zmian臋 w swoim g艂osie. Wtedy pojmuje, 偶e przep艂ywa przez niego najwy偶sza m膮dro艣膰. Wojownik zdaje si臋 szalony, ale to tylko maska. \"Podr臋cznik Wojownika 艢wiat艂a\" Paulo Coelho

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×