Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

nie kazda ?a jak leza te niekazde? po bozemu? ze znudzeniem na twarzy? czy jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dobranoc, ale niech Przemo, Riplej i Antych sie nie obrażają ! Kurcze, coś w tym jest........... Dlaczego mężczyźni nie mają biustu? -nie poradziliby sobie z podwójnym obciążeniem Dlaczego mają czyste sumienie? -bo jeszcze go nie używali Jaki tytuł nosi najcieńsza książka świata? -„Co wiedzą mężczyźni o kobietach” Dlaczego kobiety wybierają mężczyzn ę z kolczykiem? -ponieważ potrafi znosić ból i wie jak kupować biżuterię Jaka jest najszybsza droga do męskiego serca? -ostrym nożem przez klatkę piersiową Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć? -kiedy piwo stoi na górnej półce Co ma wspólnego mężczyzna z używanym samochodem? -jest tani, łatwy do osiągnięcia i nie można na nim polegać Co ma wspólnego mężczyzna ze spermą? -ma jedną szansę na milion stać się człowiekiem Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem? -jogurt ma kulturę ! Co mężczyzna ma wspólnego z butelką piwa? -oboje są puści od szyjki w górę Kolumb jest najlepszym wzorem wszystkich mężczyzn: nie wiedział dokąd płynie, gdzie był i to wszystko za pieniądze swojej żony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przema
juz mnie gardlo boli !!! dolecialy do Ciebie krzyki orgazmowe ?????;) :P milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo naprawde tylko takie kobiety miałeś ?współczuję:( w moim skromnym doświadczeniu seksualnym przewinęło się paru całkiem do niczego facetów.przystojnych i odważnych a w seksie niestety nie było warunków i nie chodzi tu tylko o warunki fizyczne ale intelektualne również... na koniec aforyzm... \"kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej kobiecie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich minął miesiac od rozwodu... czasami myslę o tym wszystkim, poplakuję... czasami czuję sie jak osoba niższej kategorii... Były m nie odzywał sie od 23 grudnia i mam nadzieję, że tak zostanie. Jakoś nie mogę się zebrać, zeby jechać zmienić nazwisko na panienskie; uciekam przez kąlędą, żeby nie stanąć twarzą w twarz z ksiedzem... Ale poznałam kogoś... fajny chlopak; wychodzimy razem często, rozmawiamy, śmiejemy sie, czasem pomilczymy razem; zawsze po mnie przyjeżdża i odwozi do domu. Nie mogę przy nim powiedziec, że czegos potrzebuję, bo zaraz to mam... jeśli chcę cos z hipermarketu, jak ostatnio słuchawki, przyjeżdża po mnie i jedziemy... doradzi... Mily, przystojny, inteligentny, po przejsciach. Dziewczynę, z którą miał brać ślub, znalazł w łóżku z innym gosciem w szóstym miesiacu ciaży. Robi badania, żeby sie dowiedzieć czy to jego dziecko... Myłi dojrzalej niz mój byly mąż. Jedno \"ale\"... jest ode mnie mlodszy o 4 lata... to 25 - latek... Podchodzę do całej tej sytuacji baaaardzo ostrożnie. katie, stella, przemo, ripley i inni - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec życia-cześć:) widzę zmiane na lepsze u ciebie:) daj sobie więcej czasu a zobaczysz kiedyś bedziesz miała wspaniałą rodzine i do tych przykrych chwil nie bedziesz wracała.bo po co? trzymam kciuki i pisz koniecznie pisz z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec życia, witaj Kochana Spokojnie, tylko spokojnie.....Niech sytuacja sama się rozwija, a Ty obserwuj.....Mam nadzieję, że to nie dziecko Twojego przyjaciela, bo wtedy sprawy się skomplikują. I ciesz się odzyskaną wolnością ! Wiele dziewczyn dużo by dało, żeby pozbyć się gnoma z domu. Życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, witam Cię serdecznie. Jeśli chodzi o T. to na nic sie nie nastawiam. Podchodzę do tego na luzie, choć zauważam, ze coraz bardziej go lubię. Co do jego dziecka - nie wiem... jego dziewczyna nadal jest z tym facetem, z którym T. ją przyłapał. Teraz tylko staram sie by sie nie zakochać w T... za wcześnie jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec_zycia hmm i widzisz i dla ciebie sie sloneczko usmiechnelo;) na to ze mlodszy nie patrz ,najwyzej sie odmlodz;)[ubiorem makijarzem];) czekamy na dalszy ciag i szczesliwy happy end:) uda ci sie:) i hehe masz sie zakochac:) katie27 do kąta ;) Stella kiedy cos upieczesz;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec życia cztery lata młodszy to żaden problem, trzymam za Was kciuki, oby Wam się udało...:) Stellla, Ty zawsze musisz nam łatkę przypiąć,....ale faceci z poczuciem humoru na pewno się nie obrażą...:) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo, katie27, riplej... dzieki... podchodzę do tego bardzo ostroznie, wszędzie czuję podstep... to chore. Wczoraj zaczełam rozmawiać na skype T., złapałam dola, znowu jakieś wspomnienia, łezki w oczach... Powiedział na skype:\"poczekaj, za chwilke pogadamy\"... po 15 minutach już był... pod bramą... przyjechał i zapytał:\"co sie stało?\"... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyznam ci koniec zycia ze facet-marzenie.. wszystko co najpiekniejsze przed tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasia ma racje....widac ze facet sie stara ,prawie staje na glowie:) oj oj szybko sie zakochasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, katie27, zwlaszcza, że było już prawie przed 23... ale znamy sie niecały miesiac... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trzeba tez brać poprawke bo to faktycznie początek znajomości...więc hormony szczęscia buzuja..ale super, ze facet zdolny do takich czynów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee bedzie dobrze .hormonki niech buzuja:) nalezy jej sie .... a do lozka jej nie zaciagnie sila wiec nie ma sie czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 nie zazdrosć... jeszcze nic pewnego... ale muszę przyznać, że z takim facetem nie miałam jeszcze do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem zazdrościc niewolno ale ja w pozytywnym znaczeniu:) a ty przemo co sie tak cieszysz hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec życia, zmień nick na \"Początek\", ok? Daj sobie szansę!!!.....Wiem, że będziesz ostrożna, byle nie za bardzo, bo możesz zgubić Swoją Szansę( ta ciąża mnie martwi). To tylko Twoja Droga.......My możemy tylko trzymać za Ciebie kciuki.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 wiem wiem zazdrościc niewolno ale ja w pozytywnym znaczeniu a ty przemo co sie tak cieszysz hmm? :):):) oj mam powody:P ^^ katie27............ a teraz ide se spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×