Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

super przemo..a co sie takiego stanęło jeśli to nie tajemnica heh oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpadaj w dól z takiego powodu..jeszcze nie raz sie odezwie w przypływie bóg wie czego..ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec życia,teraz sobie o Tobie przypomniał? A gdzie był, gdy cierpiałaś? Ależ z niego egoista......Daj sobie z nim spokój. A odzywanie się z profilu brata na NK uważam za przejaw niedojrzałości.Trzymaj się Kochana i walcz o siebie! Katie, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Stelle
gnojka do betoniarki !!!!!!!!! a Ty Koniec zycia ---to poczatek nowego JA !!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) przepraszam ze tak odrazu przechodze do konkretow ale prosze pomozcie jesli ktos z was byl z dzieckiem w RODK to prosze powiedzcie jak wyglada takie badanei czy to prawda ze robia tam badania psych. testy inteligencji rodzicom rysunek drzewa rodzinnego???????????? niestety mnie czekaj wizyta w tym osrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nooo to ode mnie też... Stella buziaki Katie buziaki Końcóweczka buziaki Przemo, Antych :P ....tylko dla czytających zza winkla....to co sami wybieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... Agnieszka :) na pytanie Ci nie odpowiem, bo nie wiem,....ale również dostajesz buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczki ej...
Riplej oglasza walentyna !!! Riplej rozdaje buziaki !! cos go naszlo ???:) i tym za winkla sie oberwalo :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk, nie wiem.....Spytaj na starym topiku. Na pewno któraś z dziewczyn była. Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki stella poczatek nowego roku jest dla mnie no coz dalszym ciagiem koszmaru w roli glownej gnom scenariusz gnom itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszk... jestem urzednikiem sądu okręgowego, kierownik RODK jest moja przyjaciołka... jutro ją zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk, przestan wreszcie marudzić! Początek roku jest końcem koszmaru. Przestań ciągle myśleć o byłym, bo on na to nie zasługuje. Powiedz szczerze: chciałabyś dalej iść przez życie z kimś takim?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Agnieszk, ale chciałam Tobą wstrząsnąć i nie wyszło zbyt fajnie. Trzymaj się kochanie, ja też mam problemy z których pomalutku wychodzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje koniec zycia bede bardzo wdzieczna:) stella ja sie nie gniewam i nie chche z nim zyc a powiem wiecej jestem szczesliwa ze ten gnom ma gnomice niech zeyja dlugo i nawet szczesliwie ale mi niech da spokuj, poprstu ciezko mi troche z ta spraw w sadzie a walcze o dziecko wiec dlatego tak sie martwie pozdrawaim wszystkich serdecznie:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potoczek
Witam :) Agnieszek ..Koniec zycia podpowie Ci co robic i fajnie miec takich znajomych :D:D przede wszystkim walcz o siebie i dziecko ,masz byc nieugieta stanowcza i spokojna . Bez emocji bo one rozpraszaja , trzymam kciuki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk, tak szybko, bo pędzę do pracy. Żadnemu gnomowi nie udało się odebrać porządnej matce dziecko-bądź spokojna.Koniec życia Ci powie, co robić, a Ty jeszcze spytaj na starym topiku Wszystkich cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... późno, bo spałam tylko dwie godziny i od 7 usiłuje się obudzić w pracy... poszaleliśmy z T. do 3 nad ranem :P agnieszk Jeśli chodzi o badania w RODK to przeprowadzana jest rozmowa z psychologiem i pegagogiem.W rozmowie bierze udział kazdy osobno, tzn. mąż, Ty, dzieci. Pytaja o Twoje dzieciństwo oraz przyczyny rozpadu małzeństwa. Rozwiazujecie równiez testy; na inteligencję, osobowościowe, postaw rodzicielskich oraz rysunek drzewa owocowego ,,Moja rodzina,,. Nie da sie tam nic ukryc; jezeli dziecko chce sie widywac z ojcem to matka nie ma szans buntowac dziecka bo na badaniach dziecko i tak powie prawde nawet to, ze np mamusia kazala jej tak mowic. W różnych RODK są podobne procedury. Słyszałam też, że np. badanie skadało się z 4 etapów: 1. Rozmowa w czwórkę, 2 psychologów, rodzice - około 25 minut 2. Obserwacja w pokoju przez jednego psychologa jak ojciec zajmuje sie dziećmi; znam sytuację, kiedy psycholog poprosił żeby córka narysowała dowolny rysunek (dał jej kartkę i około 50 kredek) - następnie wyciągnoł ksero rysunku domu/bloku mieszkalnego z dużą ilością okien i poprosił ją o narysowanie w jednym oknie siebie a następnie jej rodzinę - nie sugerował jej osób, sama miała narysować i powiedzieć kto kim jest. - następny rysunek był podobny tylko zamiast domu było drzewo. cały czas w tym czasie obserwował i patrzył na ojca jak się 1,5 roczym synem zajmuje. Oczywiście robił cały czas notatki. 3. Nastęnie dał mu chyba 5 testów do rozwiązania, została przy nim córka. Co jakiś czas obserwował go jak rozwiązuje test i jak reaguje na sytuację gdy przez cały czas córka mu \"przeszkadza\". Tata to tata tamto, narysuj mi to i tamto... około 50 minut 4. Rozmowa z jedym psychologiem w cztery oczy, tylko on. Pytał się jak chciałby żeby wyglądały jego kontakty z dziećmi, co było przyczyną rozpadu małżeństwa, czy kupuje prezenty dzieciom. Jak reagują dzieci i żóna gdy po nie przyjezdża itp od tych badań dużo zależy, moja sugestja: nie oczerniaj za bardzo przeciwnika. Skup się na przedstawieniu siebie w dobrym świetle bo praktycznie oni przedewszystkim napiszą opinie o Was o waszych relacjach z dziećmi. Psychologowie mogą nalegać na mediację czyli na dogadanie sie w sprawie kontaków z dziećmi. Przygotuj się co masz dziecku do zaoferowania, jakie ma zdolności, jak zagospodarujesz mu czas w trakcie kontaktów. Nie wiem jakie masz dziecko ale od dziecka dużo zależy. Jeszcze jedno uważaj bądą celowe przerwy pokoje pootwierane i będą obserwować jak się zachowuje dziecko, mąż i ty, staraj się zdobyć kontakt z dzieckiem weź książeczki, jakąś ulubioną zabawkę, czytaj, śpiewaj aby zająć dziecko sobą, to b.ważne! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec zycia ...moze bede niedyskretny ale przyznaj sie co robiliscie do 3 rano:P:P:P heheh nono tylko pogratulowac:) agnieszk walcz my trzymamy za ciebie kciuki:) a standartowo : katie27 do kąta:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dziekuje za wasze slowa ze jestescie ze mna koniec zycia dzieki za te iformacje sa dla mnie naprawde cenne wiesz z tego co napisalas to moje dziecko bedzie tylko obserwowane bo nie potrafi odpowiadac na pytanie i rysowac a my napewno bedziemy miec testy tak jak piszesz, dzis mialam kolejna sprawe w sadzie i wiecie co jak czeski film komedia barei az wstyd mi bylo ze mialam takiego gnoma naprawde glupio to przyznac ale wstyd jak nie wiem ............wiecie takiego gnoma to z latarnia morska bysnie nie znalezli, dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnieszk
Bo trzeba nam bylo sali rozpraw by przekonac sie z kim spalysmy mialy dzieci :) i kogo kochaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo moze Cie rozczaruję, ale my nic z tych rzeczy T. kręci mnie jak diabli, ale nie chcę tego tak zaczynać za bardzo go lubie, naprawdę zresztą... za wcześnie pizza, zakupy o północy w TESCO, Rynek krakowski i ciągły śmiech... a potem 20 minut całowania:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec życia Przemo będzie zawiedziony, ...liczył na mini opowieść z podtekstem erotycznym, ....a tu nic z tego ;P ....końcóweczko, daj już spokój z tym młodszy i młodszy....i w czym problem ???,...od mojej pierwszej \"ż\" byłem 5 latek młodszy, a problem powstał z całkiem innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Koniec zycia
;);) zmien nick na weselszy , bo przed Toba cos nowego !! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×