Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Przemo, coś dostałem od Ciebie na poczte, ale sory jesteś bardzo nierozpoznawalny.....taka zamieć w Poznaniu ??? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja juz nie wiem komu poslalem:P to wyslij to koniec zycia;) heheh ale ja nic nie dostalem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie..piekne kwiatki..:) tylko poszłam sie wymasować i mnie wcięło z koleżanką na pogaduchach a tu takie rzeczy sie dzieją hihi podaje maila kitol20@poczta.onet.pl koniec życia i jak ci sie podobają nasi panowie?:) ja wiem jak wyglada stellla bo miałam przyjemność ja zobaczyć...jest sliczna:) przemo troche mniej atrakcyjny niz stelka ale ujdzie w tłoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nieźle sie pozakręcaliscie z tym wysyłaniem heh:)..mam nadzieje ze w koncu podostawaliście odpowiednie foty a nie przemo ripleja riplej przema a koniec zycia...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam też wysle swoją fotke ale wieczorkiem bo teraz jestem w pracy i tu mam same firmowe zdjęcia-niecenzuralne znaczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha :):):) musze sie wam pochwalic dostalem zaproszenie do Brukseli i was opuszcze na 3 dni:P Wizyta w Parlamencie Europejskim sponsorowana przez PE... Poniedziałek 19/01/2009 04.00-Dworzec Główny POZNAŃ PKP(dworzec letni)- zbiórka 03.45 18.00-Przyjazd do Brukseli i zakwaterowanie w hotelu Catalonia 19.00-Kolacja 20.30-Czas wolny Wtorek - 20/01/2009 9.30 - 10.30-Śniadanie w hotelu 11.00 - 16.00-Zwiedzanie Brukseli 15.00 – 16.00-Obiad 16.00 – 20.00-Wizyta w PE w Brukseli (Uroczyste otwarcie wystawy ) Ok.. 20.00 czas wolny Środa - 21/01/2009 powrot do POLSKI:( :P:P:P:P jak ja przezyje bez forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zakupy z Tomkiem... znowu szaleństwo:P a wiesz pewne sformuowania zdan mowia o stanie emocjonalnym sama sie przyznaj przed soba ze sie cieszysz,niecierpliwie zerkasz na zegarek,myslisz w co sie ubrac a jak by zadzwonil ze dzis spotkanie odwolane to bys zla byla:)i zawiedziona............ a na reszte odpowiedz sobie sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, przemo... cieszę sie, niecierpliwie patrzę na zegarek, kiedy zobaczę go przed budynkiem sądu, bo ma przyjechać po mnie do pracy... ale czy sie zakochałam... możliwe ale nie przyznam sie do tego, nawet przed samą sobą chociaż po tak krótkim czasie chyba nie można sie zakochać... lubie go bardzo, doskonale czuje siew jego towarzystwie nigdy z meżem tak nie było, nawet na samym początku ale.... nieeeee, nie zakochałam sie... P.S. niezły lasek z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż po tak krótkim czasie chyba nie można sie zakochać... lubie go bardzo, doskonale czuje siew jego towarzystwie nigdy z meżem tak nie było, nawet na samym początku mozna mozna:) zwlaszcza podkresle zdanie-->nigdy z meżem tak nie było, nawet na samym początku... ale lubie kompromisy to niech bedzie zauroczenie;) Katie napisala ze jestem ciekawski to prawda wiec pytanie ,prosto z mostu:P czy z kazdym co lubisz bardzoo sie calujesz?;P cytat: a potem 20 minut całowania :P cos w tym jest ale ok:P wiem wiem za ciekawosc pojde do piekla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo... nie, dla mnie pocałunki są tak samo intymne jak seks, nie robie tego z każdym... a z nim... tak cos mnie podkusiło. a na to, żeby do kąta iść jestem za stara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala w skowronkach ..dziekuje za odpowiedz nic mi wiecej nie trzeba:P cos w tym jest;) a do kąta nie mosisz isc za szczerą odpowiedz;) a teraz do lusterka i przyznaj sie ze cos w tym jest co napisalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×