Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

halooo zyje zyje/my...stella nikogo nie wskrzeszasz z martwych;) wakacje sa, wiec na topicu tez wakcje:P i Kasia jest ,duchem co prawda ale jest:) i to wazne.... bywaja tu bywaja bynajmniej przelotem,dziewczyny ze starego topicu:) ps: kasia sama nie siedzisz bo w pracy jestes;) i mam przeczucie [wydaje mi sie] ze na stary topic zagladasz czasami.? milego dzionka dla obecnych i nieobecnych:D ps2 stella zapedz kasie do pomocy przy twoim remoncie;) a ty kasia nie siedz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że żyjecie!:) Jutro napiszę więcej, bo dziś padam na buzię.......ten remont jest i budujący i wkurzający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem otaczaja mnie tłumy a czuje sie sama:( zagladam na rózne strony..na stary topik też choc nie jestem w stanie czytac tam wszystkiego.. na dzis dzień uciekam w samotność..męczą mnie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella ty nocny marku :P ok czekamy na rewelacje:P Kasia samotna to tak do konca nie jestes;) masz mlodego hmm juz duzy z niego facet:D no i zawsze na topicu mozesz jak bedziesz miala natchnienie/ochote popisac:) uceikanie w samotnosc nie jest rozwiazaniem ....ale to hmm.moje zdanie:) niedlugo zmienisz nicka na 28 pewnie;) o ile dobrze pamietam:P hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam sił....Mam taki burdel w domu, że szkoda gadać.Dziś mieli zabrać stare meble, ale ludzie zawalili. Przyjechały nowe, a stare muszą zostać do piątku. Ale potem będzie pięknie!:) Muszę odpocząć. A co z końcóweczką ? Wszystkich gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm koncoweczka miala pokazac bikini i zniknela :) chyba ze jest taka szczesliwa ze o nas zapomniala:( Stella gdzie ty sie z tym pomiescisz 2 komplety mebli.???? hmm a nie mozesz tego porabac lub rozebrac.? zeby mniej miejsca zajmowaly? chyba masz jakiegos kolege co ci moze pomoc:) do piatku chcesz tak mieszkac/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, chcesz być tym kolegą, który mi porąbie i pomoże wić nowe gniazdko:) Idę spać, po padam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a końcówka zagląda regularnie, ale przez dłuższy czas cisza grobowa panowała na topiku. Cieszę sie, że sezon urlopowy się powoli kończy i wszyscy po kolei wracają. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u mnie... niektórzy podejrzewali mnie o to, że pojechałam z T. na urlop. Nie, nie pojechałam, choć miałam taki zamiar. W końcu przecież mi to zaproponował. Jednakże jak się okazało - Panu T. plany zmienily się w ostatniej chwili - "dla mnie nie było miejsca do spania u jego rodziny". Dla mnie nie było, a T. miał zarezerwowane miejsce w łóżeczku 17-letniej, gorącej kuzyneczki. Pieprzyli się ostro przez cały tydzień. Niech im się wiedzie, hehehe. Tak więc widzisz, Pprzemo - bikini przeleżało w szafie. Przyjeżdża do mnie jak gdyby nigdy nic, ale to co było - juz nie wróci. Trudno - ma czago chce. Oberwało mu sie za to od jego i moich Rodziców. W tzw. międzyczasie poznałam kilku fajnych facetów, ale nie chcę się narazie z nikim wiażać. Czas zabijam nauką testów na prawko - egzamin 1 września - i zakupami. Szafa mi się juz nie domyka. A tak naprawdę to juz mam dosć wszystklego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella oszczedna w slowach:P ten remont cie wykonczy;) ale do piatku wytrzymasz;) koncoweczko no podejrzewalismy podejrzewalismy.......ale najgorsze ze wykrakalem ze znajomosc z T nie bedzie za szczesliwa:) ta pogoda zle na was wplywa dziewczyny...hmm:( ty masz wszystkiego dosc a Kasia ucieka w samotnosc, zle sie dzieje, a wygladalo ze wam sie ulozy wszystko.. i bedziecie szczesliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka ja ci pomoge z tymi meblami...gdzie diabeł nie może tam babe posle:) końcówko niestety rozumiem cie coraz mniej...co ten T ma takiego ze sie go tak trzymasz:)chyba jest zajebisty w łóżku bo nic inego nie przychodzi mi do głowy....facet fujara jedna jakas a ty sie wikłasz w strate czasu z nim:( co do mnie....jestem szczęśliwa...ciągle szukałam czegoś, goniłam za czymś.pragnęłam czegoś czego miec nie mogłam.zabiegałam o ludzi a im bardziej sie starałam o ich uwage tym bardziej na mnie lali.....teraz jestem sczesliwa...i z przykrośćia stwierdzam po raz n-ty ze im bardziej kogoś olewsz tym wiecej od niego masz uwagi, ciepła zainteresowania... ale was wzięłó na remonty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tym diablem to do mnie?:D wydaje mnie sie ze koncowka tez czegos szuka ale chyba do konca nie wie czego i tu sie chyba sprawdza twoje spostrzezenie ze im bardziej olewasz kogos tym bardziej ta osoba sie stara...a T moze nie jest fujara tylko taki uklad jaki ma ,mu pasuje bo do zadnych deklaracji go nie zobowiazuje... ps:tylko stelle wzielo na remonty;) m sie pozbyla to ma checi dostala :D odzyla pewnie wreszcie;) hmmm dawno na tym topicu nie bylo ciasta marchewkowego i wyprowadzania psa:P to dobrze Kasiu ze jestes szczesliwa:) cokolwiek to znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T pasuje układ ale końcówce nie....więc jakś nierównowaga tu jest... szczęście nie jedno ma imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest nierownowaga to czas na radykalne kroki:) no chyba ze koncowka niemoze/niechce sie wplatac z tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końcówki Zwariowałaś Kochana? Jak to " pieprzył się z 17 letnią kuzynką?"! Oni są zboczeni ? Pozbądź się tego typa NATYCHMIAST!!! Na 10 km zieje od niego toksynami.......Dla mnie jest odrażający!!! Do Katie Jak tylko przywiozą mi meble- dam Ci znać, bo ponoć deklarujesz swoją pomoc w porządkowaniu burdelu....Mylę się?:) I mam jeszcze okna do mycia....... Do Przema Buziaki dla naszego Rycerza:) Wszystkich innych gorąco pozdrawiam ( a gdzie podziały się Pomarańczki?) Pobudka ! Koniec urlopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oni " o przepraszam ja nie jestem zboczony:D ja na miejscu koncowki to bym sie zastanawial jakiego syfa mozna zalapac od T ;) uuu we 2 to szybko domek postawicie na nogi:) Pomaranczki zagoscily na nowym/starym topicu :P choc wydaje mi sie ze tam tak czesto nie zagladaja jak kiedys tu:) koniec wakacji za pare dni:D hmm Kasia juz pewnie spi bo to spioch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w celu uzupełnienia mojej wypowiedzi: "tego typa" pogoniłam, chyba nawet uzyłam w tym celu brzydkich słów milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oczywiscie, że katie spala..nie ma nic przyjemniejszego dla mnie jak po ciężkim dniu wziąć kąpiel i położyć się do łóżeczka...zwłaszcza ze ostatnio mam same kolorowe sny:) stellka jakby cos to dzwoń śmiało...jestem dobra w urzadzaniu...przez ostatnie 5 lat zaliczyłam chyba z 6 pzreprowadzek swoich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella ok bede czytal ze zrozumieniem ale nie o tak poznej porze:D i pytalas sie gdzie ludzie poznikali wiec pozwolilem se umiescic link reklamujacy nasz topic na reaktywacji bis;) czesc 2 wiec skoro sie koncza wakacje mam nadzieje ze zrobi sie tu tloczniej i bedziemy kibicowac wam podczas przemeblowania:D Kasiaaaaaaaaaa spioch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncoweczko jak tak ..to wszystko OK :P super zrobilas:) jestesmy z ciebie dumni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówko, uff......Wreszcie pozbyłaś się popaprańca. Brawo! A ja padam...końca remontu nie widać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......ona
Znowu na nowo:) weszlam na stary a tu cisza tylko przemo zrobil reklame ,wiec jestem zobaczyc co tu sie dzieje:) Milego dnia i pozytywnego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......ona ano rozkrecamy topic bo wakacje sie koncza ,dni coraz krotsze wiec moze sie uda w miare stalych bywalcow zebrac;) sa topiki dla wybranych a sa jak ten dla kazdego gdzie nikogo sie nie dyskryminuje za slowa,plec czy inne glupotki:) pozdrawiam wszystkich i zycze milego goracego uff popoludnia;) Stella teraz remoncik ci pojdzie szybciej jak Kasia ci pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeee....
Stella, chyba z powodu remontu nie wyrzuciłaś cudownego piekarnika!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×