Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość no nieeee....
w nawiązaniu do remontu Ech... czuje sie jakbym spedzil ostatni tydzien nad morzem.. Piasek... Woda... Slonce... Tylko na ch.. mi cement i betoniarka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeee....
🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeee....
pprzemo spokojnie remont sie skonczy to bedzie ciasto marchewkowe obiecujesz?????????????????????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje..........Stella zrobi:D Kasia na diecie hmm to lody czekoladowe ;) proponuje... ps: dowcip z ta betoniarka dobry.!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni z Was ludzie
a co u Ripleja ? a u Antycha ? i innych ? a pomarancza gdzie? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic nic
zdasz trzymam kciuki , wszystkie ;) i szerokiej drogi pozdrawiam Wszystkich ...........pomarancza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko nie dałaś to nie zdałaś:) tak mówił mój instruktor 10 lat temu jak ja zzdawałam...jak dasz to zdasz:) )głowa do góry, ja tez zdałam dopiero za drugim razem..i wcale nie dałam hehe ale mam dzis dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie - w sumie przez własną głupotę i rozkojarzenie oblałam... nastepny termin 2 października. Matka pana T. przysłała mi smsa z pytaniem czy zdałam. T. też pytał, bo stwierdził, że jakbyśmy sie gdzieś wybrali razem to on mógłby sie napić... hehehe P.S. A dać nie mogłam, bo baba mnie egzaminowała :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowka eeeeeeeee;) nie zdalas? myslalem ze ci sie uda:D ALE TO NIC ZADNA TRAGEDIA ......nie rozkojarzaj sie i bedzie dobrze;) 2 pazdz. zdasz bedziemy trzymac kciuki:) ps: a co zes zawalila.? czesc pomaranczko;) milego popoludnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 20 osób, z którymi zdawałam testy zdało jazdę 2. na miasto wyruszyło 5 osób, w tym ja wjechałam na skrzyżowanie na żółtym, a jechałam na tyle wolno, że mogłam się zatrzymać w Krakowie mało kto zdaje za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjechałam na skrzyżowanie na żółtym, a jechałam na tyle wolno, że mogłam się zatrzymać..... to juz wiesz na co uwazac;) to wiedza bezcenna:) uda ci sie nst razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dalej mam sajgon w domu, ale zblizam sie do konca remontu. Gdybym wiedziała co to jest gładź-dałabym sobie spokój. Jestem umordowana na maxa , na oczy nie widzę i rąk nie czuję, ale co mi tam!:) Będę miała śliczny salon!:) Magiczny piekarnik jeszcze działa, bo remont kuchni planuję zimą. Zmykam do roboty, a dla Was całusy:) Końcówko, nie martw się- mój kumpel zdawał 6 razy, a głupi nie jest!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówko, ten T. jest żałosny. Nie po to robisz prawko, żeby pijaczynę wozić, no nie? Zmykam, a tak mi się nie chce.......Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos widział
ripleja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i super ci co kochaja
żyją dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie kocham, ale i tak dozyje 100 latek! chociaz........chyba jestem zauroczona samą sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello w sumie T. pijaczyną nie jest; zawsze jest kierowcą wiec imprezy go omijają. Wkurza mnie tylko fakt, że on takie rzeczy planuje i myśli że bedzie jak dawniej... Nadal mi na nim zależy, ale powoli sie odzwyczajam. A o do remontu - ja w maju też mialam remoncik. Na samo słowo "gładź" dostaję torsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowko przyzwyczaj sie do tego co planuje T, sama go nauczylas ze jestes z nim mimo tego co on wywija ,widac wasza znajomosc traktuje jako wolny zwiazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej pewnie
ćwiczy brzuszki:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×