Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

ehh zycie jest okrutne:) ale uczmy sie myslec poztywnie:) nie mozna sie wiecznie dolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie samotna bo otaczaja nie półgłówki którzy chcą zwać sie mymi przyjaciólmi.....a won mi chieny, lamparty czychające na moje potknięcie, a won zmory cmentarne....a kysz myszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, nie mam siły, żeby dziś się wymądrzać. Czekam na Ciebie-pogadamy spokojnie. Wszystko Ci wytłumaczę i staniesz na nogi.Możesz przyjechać w sobotę ? Masz dziś wybitnego doła, ale to się zdzarza.... Zmykam spać, bo przez ten remont dosłownie padam. Buziaki Czekam na Ciebie!!! Przemo, dla Ciebie też całus na dobranoc:) Ja już zasypiam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła mam kurde bo jak można byc taką głupią jak ja??? głupia wiara głupia nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Stella dobry duszek sie zjawil i mala wyjdzie z dolka;) dobranoc pracowity duszku;) nie Kasiu nie rozwiodlem sie jeszcze...zabraklo mi motywacji,powera no i powodu do szybszego zalatwienia sprawy:) nie zawsze ma sie to co sie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, w sobotę pogadamy . Teraz idź spać, bo siedzisz i marudzisz:) Pamiętaj: gdy wieczorem krew Cię zaleje-zdzierżyj rano wywietrzeje. Jutro popatrzysz na pewne sprawy innym okiem, a resztę pozostaw mnie, ok?:) Buziaki, zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodu do szybszego załatwienia sprawy... chyba wiem o czym piszesz do cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes glupia tylko sadze ze ktos nie powstrzymal cie i nie rzucil ci kola ratunkowego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..sama jestem sobie sterem żeglarzem okretem.....nikt mi koła nie rzuci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to znow pokopana jestes;) w sumie spiochu dopiero 23 jest to gdzie chcesz juz isc spac:P a w sobote napewno fajnie bedziecie sie bawic;) i odrazu humorek odzyskasz bo potrzebujesz tego:) mam takie wrazenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracaj uwagę na swoje myśli, one przeistaczają się w słowa. Uważaj na swoje słowa, one stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, one staja się zwyczajami. Uważaj na swoje zwyczaje, one stają się Twoim charakterem. Uważaj na swój charakter, on wyznacza Twoje przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×