Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

końcówko w twoich ostatnich postach promile pisały nie ty... mam nadzieje, że kac minął i jest ci wstyd... znam to bo ostatnio też tu wywinęłam taki numer..upiłam się i wylewałam żale..tak naprawde nie było az tak żle jak pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko za każdym razem gdy jest mi źle myślę o takich ludziach jak ty..bardzo Ci współczuję ...najbardziej straty synka...myślę, że żadne słowa nie są już potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm po pijaku mowi sie zazwyczaj to co na sercu i szczerze ale skoro jest nie tak zle to cieszymy sie kasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyj. z flacha
już lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Końcówka jak leci
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dawno mnie nie było, ale tu młyn........ Pomarańczo, bardzo Ci współczuję, po prostu brak mi słów. Kańcówko, żyjesz? Katie i Przemo-całuski Wszystkich pozdrawiam PS Ja jeszcze remontuję........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda przemo..po pijaku często wyolbrzymia sie swoje problemy, a ludzi którzynam dobrze życzą traktuje jak wroga:( nie mam zycie usłanego rózami ale nadal jest mnóstwo powodów do radosci..np to ze dziecko zdrowe ze ja jestem zdrowa...dla niektórych to nic dla mnie to wszystko...znam ludzi którzy nie mają tego szczęscia i musza pozegnać sie z zyciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Końcóweczko jesteś
? pewnie boli Cię głowa ? przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kasiu ale to nie zmienia faktu ze mowi sie to co na sercu i szczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego dnia Wszystkim życzę
Końcówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlaczam sie do zyczen pomaranczki ;) no i dla stelli pracujacej w pocie czola nad oknami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna pogoda udanego dnia
i głowy w górę 🖐️ Końcówko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zycze milego dzionka wszystkim zwlaszcza ze jest naprawde piekny:) kasia milczy ,koncoweczka tez wiec czyby koniec topicu zblizal sie duzymi krokami? :) stella zrob sobie wolne dzis od okienek i remonciku....;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo idz na spacer zobacz jaka piekna pogoda:) ja wczoraj na rowerku jeździłam (piękna pogoda była ) a dziś zamierzam łazić po lesie moze mnie dziki pożrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kasiu za rade ale z zapaleniem oskrzeli to raczej ciezko spacerowac ale rada na przyszlosc sie przyda.....milego spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, brak mi słów.....Ignorujesz mnie? Nie zauważasz moich wpisów? Szyb w drzwiach nie potrafię doczyścić:( Umyjesz, czy mam powybijać ? Wszystkich gorąco pozdrawiam:) Cudna dziś pogoda.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam kaca, nie bolała mnie głowa, nic z tych rzeczy. jakoś żyję... miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia wszystkim
witaj Końcówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka kochana widze Twoje wpisy..:) wstyd mi bo najzwyczajniej brak mi czasu na wszystko..dzień za dniem jak szalony goni i jak nie urok to... co do szyb powybijaj je będziesz miała więcej przestrzeni i powietrza... a tak poważnie zostaw je dla mnie..jak wpadne na parapetówe to wyszoruje szczoteczką do zębów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i to mi się Katie podoba!:) Końcówko, fajnie, że Ci już lepiej. Wszystkich serdecznie pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego dnia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato ...zostań z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati290
Zacznij życie od początku, Znajdź miłość swego życia dzięki: http://iduo.pl Warto spróbować. Już wielu ludziom się udało, a Ty możesz być następna. Skorzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi szkoda lata
:) Miłego dnia ale bez łez i smutków 🖐️ Końcówko 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśień i tak postawiła na
swoim, 😴 spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×