Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

milego wekendu Kasiu;) i dla reszty stojacej jeszcze w kącie:P ps: koncowko stoisz zeby dotrzymac towarzystwa kasi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wyjechała na weekend i myśli, że mycie moich okien ją minie. Nic bardziej mylnego:) Poczekam cierpliwie i ściągnę ją tu choćby wołami! Ja już po prostu nie mam siły do tego remontu:( Życzę Wam miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, pal licho okna ! Zapomniałam okleić szyby w drzwiach i teraz ich nie doczyszczę :( Chyba muszę kupić nowe:( Katie, wracaj!!! Ratuj mnie!!! Umiesz myć takie g? Czekam na Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był intensywny weekend... :) a dzisiaj fitness, sauna i solarium... do domu, przy sprzyjających wiatrach, dotrę na 20... kiedy ja się wyśpię... Mistrzostwo Europy mamyyyyyyy!!!!!!!!!!! Stello, gdzie mieszkasz, to moze ja podjadę Ci pomóc? miego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... chodzę jak robocop... zaskoczyla mnie wczoraj moja kondycja. Nadążylam, zakwasów nie mam. Ale rozwaliło mnie rozciąganie. Bolą mnie absolutnie wszystkie ścięgna... Jutro znowu... Milego dnia wszystkim stello - nie to nie... foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kasia sie zjawila :D a myslalem ze dziki ja dopadly;) i zjadly^^ mala wypoczela i nam muzyczke zapodaje:P jak milo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka! Nie udawaj, że nie widzisz moich wpisów!!!.........Robota Cię czeka, a Ty wyjeżdżasz ze STM .No cóż......daję Ci jeszcze jeden dzień na rozczulanie się nad sobą. Ok- dwa.W sobotę czekam!!!!!! Uratujesz moje szyby, czy mam je powybijać ? Wszystkich bardzo pozdrawiam ( Końcówkę- całuję:) PS Przemo, kiedyś postawię Ci piwo za podtrzymywanie tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, który rocznik jesteś? Czerwone Gitary ? Cudnie, ale.....spytam inaczej: potrafisz tańczyć w rytm tego utworu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam gromadkę
nawet wesołą :) Stelka..poco męczyć się powybijaj te zapaćkane szyby i wstaw te z plastiku wygodne lekkie i łatwo się je myje :P Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, Katie, teraz mnie płacz dopadł... ale tylko i wyłącznie z własnej głupoty... zajęcia fittnes ok, czuję się po nich świetnie. W przyszłym miesiącu dołożę do nich jeszcze siłownię. Złapałam bakcyla chyba. A dzisiaj wracam do domu, upijam się i idę spać. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncówko lasko
kochana Ty weż się w garść i UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!! z tym piciem bo to słaby przyjaciel i kompan wiem co mówię a zaczyna się tak niewinnie.Jeden na smutek a jeszcze jeden jeden i flaszka . Jesteś super dziewczyna i wbij sobie to do głowy............SŁYSZYSZ? !!! myślisz że nie śledzę twojego życia tu na topiku ?? więc wiedż że tak i głowa do góry , jesteś zdrowa młoda życie przed tobą , wytrzyj nos i olej chwilowe czarne chmury. To tyczy się Wszystkich tu skrobiących .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ..trzeba uważać z piciem bo to jak stąpanie po kruchym lodzie lub zabawa z ogniem...to bagno w które łatwo wpaść...i zatonąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella ja nie pije piwa ale soczek pomidorowy chetnie i to duzy :D kasia chyba nas juz nie lubi bo za duzo marudzimy albo dziki cos jej zrobily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to wszystko w dupie... po co się starać, walczyć... nie ma sensu game over, jak to mówi pan T. nie ma mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końcówko dla siebie
dla siebie przecież nik nie kara siebie co??? 😠 i daję Ci klapsa staraj się ! spieszysz się i gdzie ? powoli i trafisz na faceta godnego twojej miłości , mało wiary w siebie masz a ja wiem że dasz rade i przestań się w końcu mazać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 na szczęscie dzień się kończy i będzie nadzieja że jutro wstaniesz prawą nogą , pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dodam że pisała pomarańcza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla siebie??????? po cholerę?????????? ja mam dość, rozumiesz??????? mam dość udawania, że wszystko jest ok..... kurwa, mam dość... dajcie mi spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dam Ci spokoju
i za uszy wytargam , nie udawaj że jest ok. to przejsciowe PRZEJSCIOWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słyszysz !!! mam nadzieję że flachę odstawiłaś ??? ............tak ? rozczulasz się a jesteś śilna i z tobą jest wszystko..OK ! tylko żle ulokowałaś miłośc , daj sobie trochę czasu spokojnie . Zobaczysz jeszcze napiszesz mi że miałam rację . Staniesz na nogi kochana wiesz ja trzymam za ciebie kciuki . I obchodzi mnie co u CIEBIE !👄 a teraz przytulanko i wyśpij się . Jutro wyjdzie słonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja przyjdę z flachą
we dwie będziemy pić i płakać i kląć i użalać się. a co? nie można? mnie też jest źle !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowka z tym piciem nie przesadzaj i co to jest dajcie mi spokoj.? my nie T...:P hmm domyslam sie kto pisze jako pomaranczka tylko dlaczego na pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Przemo nie zgadniesz kto
Miłego dnia życzę wszystkim :) Końcówko i będzie mały kac oba kace ...ale to nic dasz radę z nimi. Tą drugą nieszczęśliwą laskę też przytulam, mnie facet też skrzywdził najpierw ojciec bo nigdy od urodzenia nie widział mnie i tego nie pragnął, ojczym bo pił i bił, matka bo była słaba by bronić mnie i siebie więc bil nas obie:( a zakochałam się w człowieku który też się rozpił i znowu to samo piekło . Umarł mi syn, straciłam pracę i już jestem bez zasiłku i muszę się ratować rozwodem od kata uciec a muszę zdobyć te cholerne wpisowe 600 zł.ale jakoś dam radę_ ALE widzisz są gorsze tragedie tyle głodnych dziecii chorych ,widziałam dziewczynkę która miała 8 l. ona umierała na raka macicy a ojciec jej alkoholik krzyczał na sali szpitalnej ...ty z kim się łajdaczyłaś.Ludzie z chorej miłości można się wyleczyć bo czas goi rany a czy raka da się wyleczyć ? Końcówka mówię że dasz radę to dasz!!!!!!!!!!!!! życie jest piękne i to nie ono nas kopie w tyłek tylko złe decyzje nasze i osoby nie te co trzeba dobieramy jako towarzyszy naszego życia.Teraz jesteś bogadsza o doświadczenie i cwansza ,zdrowa młoda i piękna .......................................masz wszystko . Tylko poczekaj na tą właściwą miłośc on tam jest 👄 pomarańcza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×