Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gorzka i Słodziutka ... Wredna i Milutka... Smutna i Szczęśliwa... Fałszywa i Prawdziwa... Szalona i Opanowana... Samotna i Zakochana... Tchórzliwa i Odważna... Śmieszna i Poważna... Uśmiechnięta i Zapłakana... Zdradliwa i Oddana... Biała i Czarna.. .Żywa i Marna... Dojrzała i Niedorosła... Złożona i Prosta... Wyniosła i Skromna... Obecna i Nieprzytomna... Pamiętana i Zapomniana.. .Znienawidzona i Kochana... Dobra i Zła...Oto Jestem - Ja ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj bo ci po pietach bede dreptal:P na tych krzywych sciezkach;) nie masz sie co smutac w koncu bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie do 30-tki jeszcze troche..moze sie uda wyjść na jakąś prostą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzka i Słodziutka ... Wredna i Milutka... Smutna i Szczęśliwa... Fałszywa i Prawdziwa... Szalona. Zakochana... Odważna... Śmieszna... Uśmiechnięta ... Oddana... Biała .. .Żywa ... Dojrzała ... Złożona ... Skromna... Obecna ... Pamiętana .. Kochana... Dobra i...Oto Jestem - Ja ♥ tak bedzie trafniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki przemo.....nie ma to jak ktoś do kąta ustawi, postraszy laniem i od raz sie człowiek w garść bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do listopada nick jest aktualny potem zmienie na zesrała sie bida i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziśiaj lepiej Katie
wstawać prawą nogą proszę :D a te cholerne kłopoty też mają kres Miłego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głowa do góry dziewczyno
jesteś zdrowa synek też i to się liczy a dasz radę bo dzielna z Ciebie bestyjka :P :) 🖐️ bedzie ok. a wrogowie kiedyś rzeka przyniesie ich ciała tylko czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie - Słońce - główka do góry... Mała, dasz radę, zobaczysz... Ja się podniosłam - to i Ty sie podniesiesz. Nie było łatwo, ale było warto. Czasami też mam doły, konkretne, kiedy wyję wieczorami z drinkiem w łapie. Ale to przechodzi. Trzymam kciuki, Malutka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, mam nadzieje, ze dzis czujesz sie lepiej. Glowa do gory! W sobote czeka Cie u mnie mycie okien i kafli! Nie marnuj sił na płacz!!! Końcówko, trzymaj się dzielnie kochana! Wszystkim życzę miłego dnia i wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec opierdzielania, kuźwa, i myślenia o głupotach i o Panu T. więc: - prawko - trzeba zdać (a później sie "sponiewierać"), - fitness + sauna od przyszłego tygodnia (a co...), - studia od października. To mój plan na najblizsze połtora miesiaca. im mniej czasu na myslenie tym mniej głupiego myślenia... buźka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nowa koncowke mamy ;) a mala jakie bedzie miala postanowienia.?? :D stella ty malej nie wykorzystuj za bardzo;) w sobote ,macie sie relaksowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko ale co skończysz studia w póltorej miesiąca:) zart oczywiscie z mojej strony...wiem co miałaś na myśli powodzenia ja jakie mam plany..? hmmmmmmm nie wiem..ale jak coś wymyśle to wam powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczekać trzeba zły dzień
ooojjjjj życie czemu tak wszystko idzie jak po kolcach więc trzeba nam obrywać te kolce co nie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×