Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

czesc:) ja tak tez w tamtym miesiacu sie cieszylam ze bylo ponad 37 a ostatniego dnia bach temp spadla @ przylazla i byl placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o temperature, to ja ogolnuie mam dosyc niska, zawsze jest jakies 36,5;p wiec nawet najmnijeszy skok moze cos pokazac, ale zaczne mierzyc od konca @ a tak w ogole to dzien dobry, ja w pracy, 3 dzien cyklu i jakos zyje:)) @ przewiduje jeszcze na jakies 2 dni czyli do soboty, niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ivet, karola:) jak ja zaczelam mierzyc temp to sie martwilam, ze mam w 1 czeaci cyklu tak niska, 36,3 - 4. No ale to zalezy indywidualnie od kazdej kobiety, najwazniejsze, zeby byl wyrazny skok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nei napalam na razie na ciaze az tak, nie chce wlasnei plakac, zalamywac sie koleejnym niepowodzeniem, dlatego poki sie staramy i nei martwimy daje siobie luz, a jesli nei poskutkuje, oddamy sie w rece lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Ja mam dzisiaj przesranę kupa roboty i za chwilke lecę bo mam spotkanko :( więc slę buziolki 👄👄👄 SYLWINKA- już ci pisałam że ty to II krech juz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola właśnie dlatego staram się jeszcze nie nastawiać na ciążę, żeby się tak nie rozczarowac. Fakt, że cieszy mnie to że mogę tą nadzieje jeszcze mieć, ale okaże sie jutro bo to bedzie 30 dc. Straszne jest to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25 no to co? juz powinna byc@??? i co jak sie czujesz>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi sie :( heeeelp!! ja dopiero o 14 uk mam lunch:( a umieram z glodu;p czasem mysle, ze cos moze byc z nami nie tak, moze ze mna, moze z mezem...i mysle. zeby mimo staran isc na badania wczesniej...ale wszyscy odradzaja, kaza czekac 6 miesiecy;p to popczekam i odpuszczze sobie czarne mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26:) czesc🌻 poczekam poczekam, ale moze jakbysmy sie zbadali i wiedzieli na czym stoimy, to mniej strtesu by to nas kosztowalo. Juz odbylismy rozmowe, ze w razie jakichkolwiek problemow damy sobie z tym rade...na pewno bedziemy wciaz razem:) mimo braku dziecka odpukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dzidzią to jest tak ze niestety nie zawsze udaje się za pierwszym razem. Z Tobą i mężem może być wszystko ok, dlatego dajcie sobie jeszcze troszkę czasu... i jak to nie pomoże to wtedy, poki co nie martw się i zobaczysz będzie prezent na Święta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 ogolnie to wlasnie tak mysle, ze jest ok, ale im dluzej tu jestem i m bardziej mi zalezy na byciu mama, tym bardziej chce wiedziec czy ok jest wszystko.. ja zawsze wszystko planuje, zawsze wszystko mam przygotowane, zapiete na ostatni guzik. zawsze sie wszystko jakos uklada, teraz 2 cykl i starsznie chcialabym, zeby wyszlo nam i to):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja po poronieniu pojechalam do Polski i tez robiłam badania i okazalo sie ze wszystko jest dobrze... tak widocznie musialo byc. u Ciebie na pewno jest dobrze wszystko. nie martw sie... mamy tu siebie i bedziemy sie wspierac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, u mnie 10 dziec cyklu... i jest super... Ale jak sobie pomysle ze znowu bede po tych aktywbych dniach i znowu czekanie na @...to najgorsze... To jest moj drugi cykl staran wiec maybe baby :) Jak nie zajde w ciaze do stycznia to zaczne sie martwic i kombinowac z roznymi sposobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aska.osa:) no tak wlasnie zamierzamy, ja bede probowac do wiosny:) i jak nei to trzeba bedzie zrobic tak jak w maybe baby:) troche przesrane jak sobie wyobraze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze uda sie wczesniej, i bedzie wszytko spoko...... Tylko ta cholerna cierpliwosc niech bedzie codzien z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa, a jak czytam o wyprawkach dla dzieci...to mnie skreca;/ eh zazdrosc ale taka zdrowa zazdrosc, wynikacjaca z potrzeby wewnetrznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobie Ivett..... i boje sie jeszcze jednego, ze jak bede w ciazy to strace dziecko, tym bardziej w uk, gdzie nie mam mojego zaufanego lekarza, dlatego podziwiam lolcie26 za jej optymizm teraz, choc swoje wyobrazam sobie ze przeszla... :( Trzymaj sie lolcia i oby do konca roku dzidzia w brzuszku byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje... nie mialam innego wyjscia, musze sie trzymac... tu opieka jest kiepska na poczatku ciazy. juk znow mi sie uda to bede czesciej do Polski latać... wszystkie obyśmy miały dzidzię w brzuszku do Świąt... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia to by byly najpiekniesze swieta:)!!!!!!!!! marze o tym, a ta opieka tutaj:( jest straszna, lekarze nei traktuja powaznie wczesnej ciazy, nie ma chyba kobiety, ktora by pochwalila ten angielski system/......wola placic i chodzic do polskich ginekologow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pow jak byłam z krwotokiem, że jeszzcze jestem w ciąży ale zaraz mogę przestać być... fajnie co? musiałabym znaleźć tu w Szkocji polskiego gin tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia przykro mi, musiałaś bardzo dużo przejść. A możesz po tak krótkim czasie sie juz starać o dziecko? oby nastepny raz był szczęsliwszy Ja cały czas myśle o jutrzejszym dniu, tak bardzo bym chciała nie dostać @. Dziewczyny, ale uda nam się co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia26 moja kolezanka tez byla:) 2 razy, z poronieniem, nyla w trakcie , miala krwotok, bole, dali jej paracetamol i paczke chusteczek, bo plakala ...a pani doktor pyta czy jej smutno?? co za iduiotka. pozneij rozmawiala z taka polska lekarka z tego szpitaaala i tej kobiecie bylo glupio, ze nei moze jej pomoc, powinna dostac zastrzyk , bo maja konflikt, nigdzie w UK jej tego zastrzyku nei chcieli podac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie dziś moja chrześnica (3latka) i zapytała mnie kiedy u mnie będzie dużo zabawek bo ona nie ma się czym bawić. Kurcze tak sobie pomyślałam MOŻE w przyszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett dobrze się czuje i sobie poczekam jeszcze jestem :( bo przed chwilą wróciłam z pogrzebu bo mojego męża babci koleżanka zmarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oczekujace na @..oby nie przyszla do Was.... a wszelakie bole niech beda oznaka ciazy.. oby...fajnie by bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz w Polsce mi pow ze jedyną radą na to poronienie jest zajscie szybko w drugą ciążę... więc stosuję się do jego zaleceń. mowił że już mogę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×